Kredīti Gruzijā

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (1)
GE
Kredīti Gruzijā2uzņēmumi | Labākie kredīti Gruzijā, kredītkompāniju salīdzinājums un rekomendācijas kā izvēlēties kredītkompāniju Gruzijā, reitingi un atsauksmes.

კრედიტები საქართველოში
საქართველოში საუკეთესო კრედიტები, საკრედიტო კომპანიების საქართველო შედარებით, საკრედიტო კომპანიების არჩევის წესები, რეიტინგები და მიმოხილვები.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 20.09.2019 CreditON – dalība apturēta
  • 28.05.2019 NetCredit – dalība apturēta
  • 18.04.2019 Amica – dalība apturēta
  • 28.03.2019 EuroCredit – dalība apturēta
  • 30.01.2019 EuroCredit – dalība atjaunota
  • 10.01.2019 NetCredit – dalība atjaunota
  • 04.01.2019 NetCredit, EuroCredit – dalība apturēta
  • 07.11.2018 CCCredit – dalība apturēta

Kreditēšana, Ilgtermiņa aizdevumi Gruzijā
დაკრედიტება, გრძელვადიანი სესხი საქართველოში

Ilgtermiņa kredīti dod iespēju aizņemties lielas naudas summas uz ilgu laika periodu. Šī veida kredītu izmanto, lai iegādātos īpašumu, celtniecībai, ja nepieciešams ļoti nozīmīgs remonts, lai apvienotu pārējos kredītus, refinansēšanai vai lieliem pirkumiem. Iesniegumu šim kredītam var noformēt online jebkurā diennakts laikā, daudzos gadījumos ir nepieciešama ķīla, ilga dokumentu izskatīšana un lēmuma pieņemšana, var pieprasīt papildus dokumentus, ir nepieciešams oficiāls ienākumu gūšanas veids, katrs kredīta pieprasījums tiek izskatīts un individuāli apstrādāts, mazas procentu likmes (banku sektorā).

×swisscapital
SwissCapital

SwissCapital

Hipotekārie, Ilgtermiņa aizdevumi

Maks. summa 100000 GEL
Maks. termiņš 10 gadi
Mājas lapa: swisscapital.ge

Autolīzings, Auto aizdevumi Gruzijā
ავტომობილის ლიზინგი, საქართველოში ავტომობილის კრედიტები

Auto kredīts dod iespēju iegādāties līzingā jaunu vai lietotu automašīnu vai ieķīlāt savu esošo automašīnu un saņemt naudas līdzekļus. Jebkurā gadījumā automašīna ir kā kredīta ķīla. Kredītu var noformēt online jebkurā diennakts laikā, tiek ātri pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, kredītu var saņemts ar nepārāk labu kredītvēsturi, var noformēt bez pirmās iemaksas, dažos gadījumos ir nepieciešams automašīnas novērtējums un KASKO apdrošināšana, elastīgi termiņi un atmaksas summu lielums, lielas procentu likmes (nebanku sektorā).

×mogo
Mogo

Mogo

Autolīzings, Auto aizdevumi

Maks. summa 27000 GEL
Maks. termiņš 7 gadi
Mājas lapa: mogo.ge

Svarīga informācija
მნიშვნელოვანი ინფორმაცია

Visu veidu kredītu piešķiršanu Gruzijā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Gruzijā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

Kredīti Gruzijā, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Add comment