Ātrais kataloga ceļvedis

Kam domāts AllCredits katalogs?

AllCredits tematiskais katalogs ir pilnībā veltīts kreditēšanai. Un pirmkārt, tas būs noderīgi tiem, kurus interesē kreditēšana, kuri plāno vai vēlas saņemt aizdevumu. Kataloga lapās atradīsiet aizdevuma piedāvājumus ar pilnīgu informāciju, procentu likmēm un aizdevuma izmaksu piemēriem. Jūs atradīsit arī daudz papildu informācijas par kreditēšanu, par aizdevumu veidiem, par aizdevumu procentiem, kā arī par sliktu kredītvēsturi.

AllCrеdits ir absolūti bezmaksas apmeklētājiem, mums nav vajadzīgi jūsu personas dati, mums nav reģistrācijas. Mēs nepiederam nevienam finanšu uzņēmumam un neesam finansiāli atkarīgi ne no viena finanšu vai kredīta uzņēmuma.

Kādas ir prasības aizņēmējam?

Ja izlemjat pieteikties aizdevumam, jums jāatbilst noteiktām prasībām:

- Jums jābūt pilngadīgam (dažādām kredītkompānijām ir atšķirīgs kredītņēmēja minimālais un maksimālais vecums, katalogā ir informācija par vecuma ierobežojumiem katrai kredītkompānijai).

- jums ir jābūt pilsonim vai jābūt uzturēšanās atļaujai valstī, kurā plānojat saņemt aizdevumu, dažās valstīs, lai saņemtu aizdevumu, jums ir pastāvīgi jādzīvo šajā valstī noteiktu minimālo periodu.

- jums ir jābūt pastāvīgam bankas kontam valstī, kurā plānojat saņemt aizdevumu, galvenokārt aizņēmēja identifikācija notiek, izmantojot bankas pilnvarojumu.

- dažiem aizdevējiem ir nepieciešams mobilais tālrunis, kas savienots ar tīklu

- lai attālināti parakstītu aizdevuma līgumu, nepieciešams elektroniskais paraksts

- jums ir jābūt e-pasta adresei

- jums ir jābūt regulāriem ienākumiem

- jums nevajadzētu būt parādnieku sarakstā (daži kreditori ļauj jums būt pašreizējiem parādiem).

- jums ir skaidri jāsaprot, ka aizdevums ir nepieciešams, ka tas pēc tam būs jāatdod, samaksājot visas aizdevuma līgumā norādītās izmaksas.

Vai es varu saņemt aizdevumu citā valstī?

Ja esat vienas valsts pilsonis un vēlaties saņemt aizdevumu citā valstī, tas ir iespējams, ja jums ir uzturēšanās atļauja citā valstī un atvērts bankas konts. Dažu valstu aizdevēji pieprasa, lai jūs minimālo laika periodu dzīvotu citas valsts teritorijā (tas ir atšķirīgs un tas var būt 1 gads vai 3 gadi). Dažas valstis izsniedz aizdevumus kaimiņvalstu iedzīvotājiem, ja viņi strādā šajās valstīs. Tā, piemēram, Dānijā aizdevumu var saņemt no Zviedrijas, Šveicē – no Vācijas. Bet tas parasti ir izņēmums, un aizņēmējam ir jāatbilst vairākām prasībām (piemēram, jāsaņem alga valstī, kurā viņš vēlas saņemt aizdevumu). Lielākajai daļai lielo kredītkompāniju ir pārstāvji daudzās Eiropas valstīs, tādējādi tās izsniedz aizdevumus daudzās Eiropas valstīs, taču, lai iegūtu aizdevumu, jums būs jāsazinās ar savas valsts pārstāvi.

Mūsdienās ir daudz dažādu sludinājumu, it īpaši sociālajos tīklos, kur tie piedāvā aizdevumus ikvienam jebkurā valstī. Bet parasti tie nav oficiāli (nevis likumīgi) aizdevēji, un visbiežāk tās ir krāpnieciskas vietnes, kas mēģinās no jums iegūt naudu pirms aizdevuma piešķiršanas, un nereti pēc tam jums tiks nosūtīti aizdevuma piedāvājumi no savas valsts, kuru jūs varat atrast bez maksas, piemēram, pie mums.

Kā izvēlēties kredītkompāniju?

Ja jūs atbilstat visām prasībām, tad izvēlieties valsti, kurā plānojat saņemt aizdevumu; jūs varat izvēlēties vietnes galvenajā lapā vai vietnes izvēlnē. Nokļūstot vajadzīgajā lapā, jūs redzēsiet visus pieejamos aizdevuma piedāvājumus izvēlētajā valstī. Saraksta augšgalā ir ātrie kredīti, tad patēriņa kredīti, tad biznesa aizdevumi, pēc tam ilgtermiņa aizdevumi un visbeidzot aizdevumi automašīnām. Dažās valstīs netiek nodrošināti visi aizdevumu veidi, tas ir saistīts ar aizdevumu piedāvājumu trūkumu.

Izvēlies valsti

Kredīti Latvijā | Kredīti Zviedrijā | Kredīti Somijā | Kredīti Vācijā | Kredīti Lietuvā | Kredīti Igaunijā | Kredīti Norvēģijā | Kredīti Dānijā | Kredīti Nīderlandē | Kredīti Spānijā | Kredīti Polijā

Jums jāizlemj par aizdevuma veidu, uz kuru vēlaties pieteikties, jums skaidri jāzina, cik daudz un uz kādu laiku vēlaties aizņemties. Katrai kredītkompānijai mēs norādām minimālo un maksimālo aizdevuma summu, kā arī minimālo un maksimālo aizdevuma termiņu. Katras kredītkompānijas reklāmas augšējā labajā stūrī ir krustiņš, uz kura noklikšķinot jūs varat aizvērt sludinājumu. Tādējādi jūs varat aizvērt tādu kredītkompāniju reklāmas, kuras jums noteikti nav piemērotas. Mēs ļoti cenšamies kredītkompānijas ierindot kategorijā atbilstoši savam vērtējumam. Vērtējums ir sarežģīts un ietver vairākus rādītājus:

• kredītkompānijas panākumi un popularitāte
• aizdevumu piedāvājumu konkurētspēja
• cik ilgi uzņēmums darbojas kreditēšanas tirgū
• veiksmīgi izpildīto aizdevumu skaits
• klientu atsauksmes par kredītkompāniju

Izvēlieties kredītkompāniju

Analizējiet atlikušo kredītkompāniju piedāvājumus un salīdziniet gada procentu likmi, jo faktiskā gada procentu likme ir vienīgais kritērijs, pēc kura varat salīdzināt aizdevuma izmaksas. Pēc analīzes vēlreiz aizveriet uzņēmumu piedāvājumus, kas jums nav piemēroti.

Kā saņemt aizdevumu?

Pēc tam, kad jums ir palikuši vairāki uzņēmumi, noklikšķiniet uz pogas “saņemt kredītu” no viena no tiem un jūs tiksiet novirzīts uz izvēlētās kredītiestādes vietni. Vietnē jums būs jāaizpilda pieteikums aizdevumam. Jums būs jānorāda aizdevuma summa, aizdevuma termiņš, dažreiz aizdevuma mērķis utt. Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju un iesniedziet pieteikumu izskatīšanai. Pēc tam dariet to pašu citu kredītkompāniju vietnēs, norādot to pašu aizdevuma summu un termiņu. Aizpildītie aizdevuma pieteikumi neuzliek nekādas saistības. Tādējādi jūs saņemsiet vairākus aizdevumu piedāvājumus no vairākām kredītkompānijām, kurus salīdzinot jūs varat izvēlēties sev labāko variantu.

Saņemt kredītu

Jautājumi, komentāri un atsauksmes

Mēs esam ļoti pateicīgi aktīvajiem apmeklētājiem, kuri atstāj savas atsauksmes, komentē kredītu kompānijas vai uzdod jautājumus. Gandrīz visās vietnes lapās apakšā ir komentāru veidlapa, ar kuru jūs varat ievietot savu atsauksmi vai viedokli. Ja jums ir jautājumi par kredītkompāniju darbu, jautājumi vai ieteikumi par AllCredits darbu, varat sazināties ar mums jebkurā jums ērtā veidā, visi kontakti ir pieejami lapā “Sazinieties ar mums“.

Add comment