Kredīti Moldovā

VN:F [1.9.20_1166]
0.0/10 (0)
MD
Kredīti Moldovā3uzņēmumi | Labākie kredīti Moldovā, kredītkompāniju salīdzinājums un rekomendācijas kā izvēlēties kredītkompāniju Moldovā, reitingi un atsauksmes.

Credite în Moldova
Cele mai bune împrumuturi din Moldova, compararea companiilor de credit din Moldova, recomandări pentru alegerea unei companii de credit, evaluări și recenzii.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 10.06.2020 CreditPrime – dalība atjaunota
  • 29.04.2020 Credit7 – dalība atjaunota
  • 09.04.2020 Credit7 – dalība apturēta
  • 03.04.2020 CreditPrime – dalība apturēta
  • 13.03.2020 Sebo – dalība apturēta
  • 04.11.2019 ViaConto – jauna kredītkompānija
  • 16.04.2019 Mogo – dalība apturēta
  • 28.03.2019 CreditPrime – jauna kredītkompānija

Īstermiņa, Ātrie kredīti Moldovā
Termen scurt, Credite rapide în Moldova

Ātrie kredīti dod iespēju aizņemties nelielu summu uz neilgu laiku, daudzas kompānijas izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Parasti šos kredītus izmanto, lai sagaidītu darba algu vai iegādātos kādu lietu. Ātros kredītus var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri saņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, šo kredītu var saņemt nestrādājot vai ar sliktu kredītvēturi, kredītam ir fiksēts termiņš un fiksēta summa, liela procentu likme (salīdzinājumā ar citu veidu kredītiem).

×credit7
Credit7

Credit7

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 7000 MDL
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: credit7.md
×viaconto
ViaConto

ViaConto

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 7000 MDL
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: viaconto.md

Īstermiņa, Patēriņa kredīti Moldovā
Termen scurt, Credite de consum în Moldova

Patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties salīdzinoši nozīmīgu naudas summu ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šāda veida kredītu izmanto, lai iegādātos dārgas preces, apmaksātu medicīnas pakalpojumus, dotos ceļojumā vai atpūtā, apmaksātu mācības, dažādām svinībām, kā arī priekš aotomašīnas vai mājas remonta. Ptēriņa kredītu var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, kredītu var saņemts ar nepārāk labu kredītvēsturi, kredītu var noformēt arī tie, kuri strādā ārpus Latvijas, elastīgi termiņi un atmaksas summu lielums, liela procentu likme (nebanku sektorā).

×creditprime
CreditPrime

CreditPrime

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 50000 MDL
Maks. termiņš 2 gadi
Mājas lapa: creditprime.md

Svarīga informācija
Informații importante

Visu veidu kredītu piešķiršanu Moldovā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Moldovā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

Add comment