Par uzņēmumu AllCredits

AllCreditsUzņēmums AllCredits, kas nostrādājis kreditēšanas tirgū vairāk nekā 15 gadus, ir uzsācis kredītu kataloga apkopotāja 3. versiju, kurš palīdz prasmīgāk paņemt kredītu, izvēloties sev visizdevīgāko kreditēšanas uzņēmumu.

Pirmajā versijā mēs izsniedzām informāciju par kredītiem Latvijā un balstījāmies uz šīs valsts iedzīvotāju vajadzībām. Prakse ir parādījusi, ka šāda portāla lietderība ir acīmredzama, jo apmeklētājiem tiek sniegts ne tikai to organizāciju saraksts, kuras izsniedz dažāda veida aizdevumus, bet arī piedāvā savā ziņā izglītojošas aktivitātes. Mūsu kredītkataloga pakalpojumu ir iecienījuši daudzi lietotāji un bankas ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Pamatojoties uz to, AllCredits vadība nolēma paplašināt iespēju novērtēt pakalpojumus, ko piedāvā kredītkompāniju un banku izvēle daudzās pasaules valstīs.

Pēc banku ieteikuma, mūsu kataloga otrajā versijā mēs sākām iekļaut šīs bankas un kredītkompānijas, un, saņemot pozitīvas atsauksmes, citi aizņēmēji sāka ar mums sazināties ar priekšlikumiem, lai tos iekļautu mūsu reitinga programmā. Mūsu katalogā jūs varat iepazīties arī ar kredītkompāniju reitingu. Piemēram, šajā lapā varat apskatīt “Latvijas kredītkompāniju reitingu“. Dabiski, ka mazie uzņēmumi, kas nevar konkurēt tirgū, nevēlas mums pievienoties, jo visi nosacījumi ir uzreiz redzami mūsu portālā, kas dažām iestādēm ir visnotaļ neizdevīgi.

Tagad mēs uzsākam trešo posmu, kurā mēs sākam apkopot mūsu apmeklētāju atsauksmes, lai viņi dalītos savā pieredzē, un to, kā mēs palīdzējām citiem cilvēkiem, lasot viņu komentārus, izdarot pareizāku uzņēmuma izvēli, kurai daudzi jau ir uzticējušies. Turklāt sadaļā FAQ un citās mūsu portāla lapās varat atrast rakstus, kuros aprakstīts:

• kā ietaupīt laiku un izdarīt pareizo izvēli, nosakot, kura organizācija jums ir visizdevīgākā kredīta ņemšanai;
• kreditēšanas īpatnības katrā valstī;
• kāda veida kreditēšana ir labāka;
• kā pareizi atmaksāt kredītus, lai nepārmaksājot ātri nomaksātu aizdevumu;
• kādu kreditēšanas veidu labāk izmantot;
• daudz kas cits, kas palīdzēs izprast aizdevuma ņemšanas un atmaksas nianses.

Protams, mēs tikai piedāvājam, un tie klienti, kas jau ir izmantojuši mūsu pakalpojumus, iesaka, un galīgā izvēle vienmēr paliek jūsu ziņā, un jūs pats esat atbildīgs par savu lēmumu. Mūsu algoritms tikai izskaitļo, neņemot vērā katra klienta emocionālo faktoru. Rezultātā mēs tikai konsultējam.

Kas mēs esam un ko mēs darām

Mēs palīdzam cilvēkiem atrast pareizo risinājumu

Visi cilvēki var saskarties ar problēmām, kas šķiet grūtas vai biedējošas. AllCredits uzskata, ka nevienam nevajadzētu saskarties ar šiem jautājumiem bez kvalitatīva un neatkarīga padoma. Tādēļ mēs vienmēr esam līdzās: lai sniegtu cilvēkiem nepieciešamo informāciju un pārliecību vispareizākā lēmuma pieņemšanai savā situācijā neatkarīgi no tā, kas viņi ir un kādas ir viņu problēmas.

AllCredits apkopotājs konsultē miljoniem cilvēku

Portāls AllCredits ir neatkarīga organizācija, kas sniedz bezmaksas konsultācijas un atbildes uz jautājumiem par kreditēšanu. Šajā portālā mēs nopelnām naudu ar reklāmkarogu reklamēšanu un neiesaistāmies manipulācijās par labu kādam aizdevējam. Ja vēlaties dot ieguldījumu mūsu bezatlīdzības palīdzības sniegšanā cilvēkiem, varat izvietot savu reklāmkarogu pie mums.

Cilvēki paļaujas uz mums, jo mēs esam neatkarīgi un pilnīgi objektīvi. Sakot, ka esam par katru savu apmeklētāju, mēs tieši to arī domājam. Šīs raksta tapšanas laikā mēs jau esam darbojušies vienkāršo aizņēmēju labā vairāk nekā 30 pasaules valstīs, un strādājam tikai ar šo valstu cienījamākajiem aizdevējiem. Ja aizdevēju uzvedībā mēs pamanām kaut nedaudz negatīvisma, mēs neriskējam, bet nekavējoties izslēdzam šādas organizācijas no sava reitinga. Precīzāk, ja mūsu algoritms internetā atrod kādu negatīvu informāciju par uzņēmumu, tad izslēdz to no reitinga.

AllCredits saprot, ka negatīvas atsauksmes pat par lieliskiem uzņēmumiem var atstāt neobjektīvi cilvēki, tādēļ, ja neatkarīgos avotos tiek publicētas viena vai divas negatīvas atsauksmes, mēs šādas atsauksmes neņemam vērā. Šajā gadījumā mēs veicam manuālu pārbaudi, un mūsu eksperti novērtē publicētās informācijas kvalitāti un patiesumu.Turpretim, ja ir daudz negatīvu atsauksmju, tad šādi uzņēmumi tiek automātiski izslēgti no mūsu reitinga.

AllCredits pievērš īpašu uzmanību jauniem uzņēmumiem, par kuriem vēl ir maz atsauksmju, un mēs manuāli pārbaudām šī aizdevēja godīgumu. Diemžēl mēs kā Google, nevaram automātiski izsekot autoram, kurš ir uzrakstījis gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes, tāpēc mēs to pārbaudām manuāli, kā rezultātā negodīgu kreditoru izslēgšana var aizņemt kādu laiku. Tāpēc ieteicams pievērst uzmanību bankām un kredītiestādēm, kuras jau ir sevi pierādījušas.

Vēl viens bīstams brīdis, kas bieži notiek nepieredzējušiem aizņēmējiem – viņus piesaista tikai minimālā procentu likme, taču to nevajadzētu uzskatīt par vienīgo un vissvarīgāko rādītāju, jo galu galā tas var izrādīties drastisks. Tāpēc pēc manuālas pārbaudes mēs piespiedu kārtā pazeminām reitingu šādiem kreditoriem un uzlabojam savu algoritmu.

Kā mēs palīdzam klientiem paņemt kredītu

Neviens cits kā mēs neredz tik daudz cilvēku, kuriem ir tik daudz dažādu problēmu, un tas dod mums unikālu ieskatu par problēmām, ar kurām cilvēki šodien saskaras, ņemot aizdevumu. Viņu finanšu problēmu risinājums ir mūsu papildu zināšanas. AllCredits redz, kā var risināt dažādas problēmas. Palīdzot cilvēkiem izprast labākā aizdevuma izvēli savā valstī, mēs ietaupām viņiem laiku un naudu, dodot viņiem iespēju strādāt produktīvāk savas sabiedrības labā. Tādēļ, ja jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu uzņēmuma darbu vai kredītkompāniju, no kuras jūs ņēmāt aizdevumu, tad jūs palīdzēsiet mums uzlabot mūsu darbu, un aizņēmējiem būs racionālāk aizņemties naudu.

Mūsu rezultāti

Pagājušajā gadā 8 no 10 cilvēkiem mēs palīdzējām atrisināt problēmas, kuri izmantoja mūsu padomus portālā AllCredits.
9 no 10 teica, ka mūsu katalogs viņiem palīdzēja atrast pareizo risinājumu, un 9 no 10 mūs ieteiks saviem partneriem un paziņām.

Diemžēl līdz 2021. gadam mēs nesazinājāmies personīgi ar savas vietnes apmeklētājiem, taču redzam, ka portāla AllCredits apmeklētāji ir ieinteresēti lasīt viedokļus gan par mums, gan kredītkompānijām, kas piedalās mūsu reitingā. Tāpēc tagad mēs piedāvājam apmeklētājiem izteikties, lai uzlabotu sniegtās informācijas kvalitāti.

Mūs atzīst daudzās pasaules valstīs, jo:

1. Mēs sniedzam pakalpojumus saviem apmeklētājiem bez reģistrācijas, pilnīgi bez maksas un bez jebkādām viņu saistībām.

2. AllCredits pilnībā garantē anonimitāti, jo tam nav nepieciešami jūsu personas dati.

3. Mēs esam neatkarīga organizācija. Mums nav nekādu finansiālu saistību pret uzņēmumiem, kas izvieto savus piedāvājumus pie mums, taču mēs stingri uzraugām to pakalpojumu kvalitāti un ranžējam tos pēc to finanšu rādītājiem un klientu atsauksmēm. Mēs nereklamējam aizdevējus un nepiederam nevienai finanšu iestādei.

4. Mēs katru dienu atjauninām informāciju un reitinga izmaiņas, tāpēc pie mums jūs vienmēr saņemsiet paši jaunāko informāciju.

5. Mēs esam apkopojuši pašus cienījamākos uzņēmumus vienuviet, un tas palīdzēs jums izvēlēties labākos piedāvājumus dažu minūšu laikā. Tādējādi mēs palīdzēsim jums izvairīties no vairāku dienu saziņas ar dažādiem aizdevējiem.

6. Plašs kreditēšanas veidu klāsts un ievietotie materiāli palīdzēs labāk orientēties dažādos kreditēšanas veidos.

7. Kredītu piedāvājumu salīdzināšana vienā lapā palīdz mūsu apmeklētājiem samazināt riskus, kas saistīti ar naudas aizņemšanos.

8. Mūsu kredītkompāniju vērtējumā nav iekļautas organizācijas ar sliktu reputāciju, tāpēc jums nav jātērē laiks to pārbaudei. Mēs to jau esam izdarījuši jūsu vietā.

9. AllCredits ranžēšanas algoritms ņem vērā uzņēmuma autoritāti, apmeklētāju atsauksmes, ātras un vienkāršas aizņemšanās iespējas, kā arī citus parametrus, kas samazina risku aizņēmējam.

10. Mēs esam par godīgumu un caurspīdīgumu.

Ja jums ir kādi komentāri vai ieteikumi, lūdzu, izsakiet tos. Mēs vienmēr esam atvērti dialogam, lai padarītu AllCredits katalogu precīzāku un kvalitatīvāku.

Add comment