Kredīti Bulgārijā

VN:F [1.9.20_1166]
0.0/10 (0)
BG
Kredīti Bulgārijā5uzņēmumi | Bulgārijas labākie kredīti, Bulgārijas kredītkompāniju salīdzinājums, rekomendācijas kā izvēlēties kredītkompāniju, reitingi un atsauksmes.

Кредити в България
Най-добрите заеми в България, бързи и потребителски кредити. Сравнение на кредитите в България, препоръки за избор на кредитна компания, оценки и отзиви.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 03.06.2020 ProfiCredit – dalība atjaunota
  • 29.05.2020 BestCredit – dalība apturēta
  • 23.03.2020 ProfiCredit – dalība apturēta
  • 06.11.2019 BestCredit – jauna kredītkompānija
  • 01.10.2019 Rapida – jauna kredītkompānija
  • 28.05.2019 Mogo – dalība apturēta
  • 18.04.2019 BialaKarta – dalība apturēta
  • 02.04.2019 BialaKarta – jauna kredītkompānija

Īstermiņa, Ātrie kredīti Bulgārijā
Краткосрочни, Бързи кредити в България

Ātrie kredīti dod iespēju aizņemties nelielu summu uz neilgu laiku, daudzas kompānijas izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Parasti šos kredītus izmanto, lai sagaidītu darba algu vai iegādātos kādu lietu. Ātros kredītus var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri saņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, šo kredītu var saņemt nestrādājot vai ar sliktu kredītvēturi, kredītam ir fiksēts termiņš un fiksēta summa, liela procentu likme (salīdzinājumā ar citu veidu kredītiem).

×vivus
Vivus

Vivus

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 1300 Lev
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: vivus.bg

Īstermiņa, Patēriņa kredīti Bulgārijā
Краткосрочни, Потребителски кредити в България

Patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties salīdzinoši nozīmīgu naudas summu ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šāda veida kredītu izmanto, lai iegādātos dārgas preces, apmaksātu medicīnas pakalpojumus, dotos ceļojumā vai atpūtā, apmaksātu mācības, dažādām svinībām, kā arī priekš aotomašīnas vai mājas remonta. Ptēriņa kredītu var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, kredītu var saņemts ar nepārāk labu kredītvēsturi, kredītu var noformēt arī tie, kuri strādā ārpus Latvijas, elastīgi termiņi un atmaksas summu lielums, liela procentu likme (nebanku sektorā).

×rapida
Rapida

Rapida

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 7000 Lev
Maks. termiņš 60 mēneši
Mājas lapa: rapida.bg
×ferratum
Ferratum

Ferratum

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 5000 Lev
Maks. termiņš 12 mēneši
Mājas lapa: ferratum.bg
×credissimo
Credissimo

Credissimo

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 4000 Lev
Maks. termiņš 24 mēneši
Mājas lapa: credissimo.bg
×proficredit
ProfiCredit

ProfiCredit

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 5000 Lev
Maks. termiņš 24 mēneši
Mājas lapa: proficredit.bg

Svarīga informācija
Важна информация

Visu veidu kredītu piešķiršanu Bulgārijā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Bulgārijā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

: 7777
Add comment