Credit24

VN:F [1.9.20_1166]
4.7/10 (47)
16

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 18-70 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Summa: 100 – 5000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: no 1.5%

Credit24 – Ātri un Viegli Risinājumi!

Credit24 piedāvā privātpersonām saņemt ātru īstermiņa aizdevumu bez ķīlas. Credit24 aizdevums ir paredzēts neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai, ar nosacījumu, ka aizņēmējs ir regulāri ienākumi, summa, kas palīdz segt aizdevumu. Aizpildiet pieteikumu par aizdevuma Credit24, izvēlieties summu, atgriešanās politiku un 15 minūšu laikā jūs saņemsiet summu 100 līdz 5000 EUR.

+


Ātrs un Tev pielāgots Aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi. Bez komisijas par izsniegšanu, bez noformēšanas maksas. Draudzīgi un pilnīgi caurspīdīgi – atmaksā tikai pamatsummu un procentus. Izvēlies ērtāko atmaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem, atmaksā vienādos ikmēneša maksājumos.

phone Telefons: 8824
email E-pasts: info@credit24.lv
web Mājas lapa: credit24.lv

Vai varu segt Aizdevumu pirms norādītā termiņa?

Maksājumu par Aizdevumu varat veikt arī pirms norādītā atmaksas termiņa, kā arī atmaksāt visu Aizdevuma summu uzreiz.

Ja maksājumu nevaru veikt norādītajā termiņā, vai to varu pagarināt?

Pagarinājuma iespējas nepiedāvājam. Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar atmaksas grafiku.

Kā var pieteikties Aizdevumam?

Pieteikties Aizdevumam var mūsu mājas lapā, lielākajās Latvijas Pasts nodaļās vai Maxima XX un XXX veikalos. Ja pieteikums tiek pildīts VAS Latvijas Pasts, līdzi jāņem derīga pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID) un jāzin savs bankas konta numurs. Pastā atrodama mūsu pieteikuma veidlapa, kura Jums jāaizpilda un jāiesniedz Pasta operatoram. Ja pieteikums tiek pildīts Maxima veikalā, līdzi jāņem derīga pasevai elektroniskā identifikācijas karte (eID) un jāzin savs bankas konta numurs. Pieteikties iespējams informācijas centrā. Ja vēlaties saņemt Aizdevumu internetā, Jums tikai jāaizpilda pieteikuma anketa.

Vai es varu pieteikties papildus summai?

Credit24 var būt aktīvs tikai viens Aizdevums, kā arī palielināt esošo Aizdevuma summu nav iespējams. Kad esošais Aizdevums tiks segts pilnā apmērā, varēsiet pieteikties jaunam Aizdevumam. Lai izmantotu iespēju pieteikties papildsummai, izvēlieties pakalpojumu Kredītlīnija.

Kā rīkoties, ja līgums nodots parādu piedziņas kompānijai?

Ja maksājuma kavējums pārsniedzis maksimāli pieļaujamo laiku, līgums tiek nodots parādu piedziņas kompānijai, kas pilnvarota veikt visas darbības, kas saistītas ar parāda atgūšanu (t.sk. parāda iekasēšana, jauna atmaksas grafika sastādīšana, līgumsoda aprēķināšana, utt.). Ja Jūsu līgums ir nodots parādu piedziņas kompānijai, Jums jāsazinās ar kompāniju, kura administrē Jūsu parādu, jāprecizē summa un jāvienojas par tās atmaksu.

: 10047
Credit24, 4.7 out of 10 based on 47 ratings

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Add comment