Credit24

VN:F [1.9.20_1166]
5.0/10 (54)
11

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Credit24

Summa: 400౼7000 EUR
Termiņš: 2౼60 mēneši
Likme: 19.86౼51.98 % GPL
Vecums: 18౼70 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Aizņemoties 500 EUR ar atmaksas termiņu 60 mēneši un 60 maksājumiem ar iespējami zemāko aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 19.86%, minimālais mēneša maksājums 12.78 €, kopējā atmaksājamā summa 761.80 EUR. Credit24 minimālā GPL likme ir 19.86% / maksimālā GPL likme ir 51.98%, kredītlīniju summā no 50 līdz 7000 € ar atmaksas termiņu 60 mēneši. Kredītlīnijas noformēšana BEZMAKSAS, Ikmēneša apkalpošana BEZMAKSAS, Naudas izmaksas uz kontu BEZMAKSAS.

Credit24 – Ātri un Viegli Risinājumi!

Credit24 piedāvā privātpersonām saņemt ātru īstermiņa aizdevumu bez ķīlas. Credit24 aizdevums ir paredzēts neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai, ar nosacījumu, ka aizņēmējs ir regulāri ienākumi, summa, kas palīdz segt aizdevumu. Aizpildiet pieteikumu par aizdevuma Credit24, izvēlieties summu, atgriešanās politiku un 15 minūšu laikā jūs saņemsiet summu 100 līdz 5000 EUR.

+

Credit24

Ātrs un Tev pielāgots Aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi. Bez komisijas par izsniegšanu, bez noformēšanas maksas. Draudzīgi un pilnīgi caurspīdīgi – atmaksā tikai pamatsummu un procentus. Izvēlies ērtāko atmaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem, atmaksā vienādos ikmēneša maksājumos.

phone Telefons: 8824
email E-pasts: info@credit24.lv
web Mājas lapa: credit24.lv

Vai varu segt Aizdevumu pirms norādītā termiņa?

Maksājumu par Aizdevumu varat veikt arī pirms norādītā atmaksas termiņa, kā arī atmaksāt visu Aizdevuma summu uzreiz.

Ja maksājumu nevaru veikt norādītajā termiņā, vai to varu pagarināt?

Pagarinājuma iespējas nepiedāvājam. Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar atmaksas grafiku.

Kā var pieteikties Aizdevumam?

Pieteikties Aizdevumam var mūsu mājas lapā, lielākajās Latvijas Pasts nodaļās vai Maxima XX un XXX veikalos. Ja pieteikums tiek pildīts VAS Latvijas Pasts, līdzi jāņem derīga pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID) un jāzin savs bankas konta numurs. Pastā atrodama mūsu pieteikuma veidlapa, kura Jums jāaizpilda un jāiesniedz Pasta operatoram. Ja pieteikums tiek pildīts Maxima veikalā, līdzi jāņem derīga pasevai elektroniskā identifikācijas karte (eID) un jāzin savs bankas konta numurs. Pieteikties iespējams informācijas centrā. Ja vēlaties saņemt Aizdevumu internetā, Jums tikai jāaizpilda pieteikuma anketa.

Vai es varu pieteikties papildus summai?

Credit24 var būt aktīvs tikai viens Aizdevums, kā arī palielināt esošo Aizdevuma summu nav iespējams. Kad esošais Aizdevums tiks segts pilnā apmērā, varēsiet pieteikties jaunam Aizdevumam. Lai izmantotu iespēju pieteikties papildsummai, izvēlieties pakalpojumu Kredītlīnija.

Kā rīkoties, ja līgums nodots parādu piedziņas kompānijai?

Ja maksājuma kavējums pārsniedzis maksimāli pieļaujamo laiku, līgums tiek nodots parādu piedziņas kompānijai, kas pilnvarota veikt visas darbības, kas saistītas ar parāda atgūšanu (t.sk. parāda iekasēšana, jauna atmaksas grafika sastādīšana, līgumsoda aprēķināšana, utt.). Ja Jūsu līgums ir nodots parādu piedziņas kompānijai, Jums jāsazinās ar kompāniju, kura administrē Jūsu parādu, jāprecizē summa un jāvienojas par tās atmaksu.

views: 12966

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment