Lenders

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (4)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Lenders

Summa: 500౼25000 EUR
Termiņš: 3౼96 mēneši
Likme: 7.9౼56 % GPl
Vecums: 18౼85 gadi
Apstrādes laiks: 1 stunda
Reģistrācija: -

Piemērs: Klients, kura esošajam patēriņa kredītam likme ir 20% (aizdevuma summa 12000 €, atmaksas termiņš 5 gadi, kreditora komisijas maksa – 4,9%, gada procentu likme (GPL) – 22,30%, kopējā summa, kas jāmaksā – 19663,80 €. Ikmēneša maksājums 317,93 €). Klienta izmaksas, kurš izvēlējies lētāko kreditēšanas piedāvājumu, pēc kredītu salīdzināšanas pie Lenders, tāda paša veida un apmēra kredītam likme bija 9,89 %, gada procentu likme (GPL) – 11,97%, kopējā summa, kas jāmaksā – 15847,20 €. Ikmēneša maksājums 254,32 €.

Lenders – palīdzēs Jums nepārmaksāt!

Dažas bankas aizdod dārgāk, bet citas – lētāk. Ja nevēlaties pārmaksāt par kredītu, ir vērts salīdzināt dažādu kreditoru piedāvājumus. Ar Lenders to var izdarīt ātri un vienkārši salīdzinot patēriņa un nekustamā īpašuma kredītus: aizpildiet pieteikumu un saņemiet piedāvājumus no daudzām Latvijas bankām un citiem kreditoriem. Atliks tikai izvēlēties sev piemērotāko!

+

Altero

Aizpildiet īsu pieteikumu un apstipriniet savu identitāti, pieslēdzoties savai internetbankai. 1 stundas laikā saņemiet kredītu piedāvājumus no līdz pat 14 bankām un kreditoriem. Tas arī viss! Nauda uz Jūsu norādīto bankas kontu darba dienā tiks pārskaitīta 1 stundas laikā. Mūsu pakalpojums ir bez maksas un bez saistībām. Tas ir piemērots ikvienam – gan saimnieciskās darbības veicējiem, gan visiem pārējiem.

phone Telefons: 60003000
email E-pasts: eksperti@lenders.lv
web Mājas lapa: lenders

Kāds ir iespējamais aizdevuma termiņš un procentu likme?

Aizdevuma termiņš ir no 3 līdz 96 mēnešiem. Savukārt aizdevuma procentu likme ir atkarīga no izvēlētā produkta veida un no aizdevēja produkta vispārīgajiem nosacījumiem un ne tikai. Piemērojamā procentu likme tiek izskatīta individuāli balstoties uz katras bankas iekšējo kredītpolitiku un likmi var ietekmēt personas ienākumi, kredītvēsture, maksājumu disciplīna un vēl citi ietekmējoši faktori. Lai salīdzinātu aizdevēju piedāvātās procentu likmes, Jums ir jāaizpilda pieteikums un jāsagaida aizdevēju lēmums.

Kas ir nepieciešams, lai pieteiktos aizdevumam?

Ir jābūt regulāriem, stabiliem un oficiāli pierādāmiem ienākumiem, kā arī vecumā robežās no 18 līdz 85 gadiem.

Ko darīt, ja man ir slikta kredītvēsture? Vai es vēl varu pieteikties aizdevumam?

Jā, Jūs joprojām varat pieteikties aizdevumam pat ar mazāk labu kredītvēsturi. Atsevišķi kreditori izsaka piedāvājumus personām ar sabojātu kredītvēsturi, un katrs gadījums tik izvērtēts individuāli. Jāņem vērā, ka piedāvājuma procentu likmes un nosacījumi personām ar sliktāku kredītvēsturi var atšķirties.

Cik ātri saņemšu atbildi par aizdevumu?

Pēc aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas saņemsiet lēmumu stundas laikā. Pēc tam Jums atliek izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu un parakstīt līgumu. Pēc līguma parakstīšanas nauda tiek ieskaitīta Jūsu bankas kontā.

Kāda būs aizdevuma procentu likme?

Aizdevuma procentu likme ir atkarīga no izvēlētā produkta veida, kā arī no aizdevēja konkrēta produkta vispārīgajiem nosacījumiem, kā arī no Jūsu ienākumu izvērtēšanas rezultāta, finanšu saistībām un citiem datiem. Venkāršākais veids, kā uzzināt precīzu aizdevuma procentu likmi, ir aizpildīt pieteikumu un saņemt piedāvājumus. Aizdevuma pieteikuma aizpildīšana aizņems tikai dažas minūtes. Pēc piedāvājumu saņemšanas Jums būs iespēja uzzināt aizdevuma nosacījumus un procentu likmi.

views: 96
Add comment