Kredīti Kolumbijā

VN:F [1.9.20_1166]
0.0/10 (0)
CO
Kredīti Kolumbijā
kopā:
6

Creditos en Colombia

Catálogo de préstamos y empresas de crédito en Colombia, comparativa de ofertas de préstamos, préstamos en Colombia con tasas de interés, información completa y ejemplos de costos.

Kolumbijas kredītu un kredītkompāniju katalogs, ieteikumi un kredīta piedāvājumu salīdzinājums, kredīti Kolumbijā ar pilnu informāciju, aizdevuma noteikumiem, procentu likmēm un izmaksu piemēriem, reitingi un atsauksmes.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 11.05.2021 Credissimo – dalība apturēta
  • 01.04.2021 YaDinero – dalība atjaunota
  • 26.03.2021 YaDinero – dalība apturēta
  • 22.03.2021 YaDinero – dalība atjaunota
  • 19.03.2021 YaDinero – dalība apturēta
  • 03.03.2021 YaDinero – dalība atjaunota
  • 02.03.2021 Lineru – dalība apturēta
  • 26.02.2021 YaDinero – dalība apturēta

Īstermiņa, Ātrie kredīti Kolumbijā
Corto plazo, Créditos rápidos en Colombia

Ātrie kredīti dod iespēju aizņemties nelielu summu uz neilgu laiku, daudzas kompānijas izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Parasti šos kredītus izmanto, lai sagaidītu darba algu vai iegādātos kādu lietu. Ātros kredītus var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri saņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, šo kredītu var saņemt nestrādājot vai ar sliktu kredītvēturi, kredītam ir fiksēts termiņš un fiksēta summa, liela procentu likme (salīdzinājumā ar citu veidu kredītiem).

×kredicity
KrediCity

KrediCity

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 900000 $
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: kredicity.com
×crezu
Crezu

Crezu

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 1000000 $
Maks. termiņš 120 dienas
Mājas lapa: crezu.co
×credy
Credy

Credy

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 750000 $
Maks. termiņš 90 dienas
Mājas lapa: credy.com.co
×yadinero
YaDinero

YaDinero

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 1000000 $
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: yadinero.co
×crediclic
CrediClic

CrediClic

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 600000 $
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: crediclic.co

Kreditēšana, Ilgtermiņa aizdevumi Kolumbijā
Préstamos, Créditos a largo plazo en Colombia

Ilgtermiņa kredīti dod iespēju aizņemties lielas naudas summas uz ilgu laika periodu. Šī veida kredītu izmanto, lai iegādātos īpašumu, celtniecībai, ja nepieciešams ļoti nozīmīgs remonts, lai apvienotu pārējos kredītus, refinansēšanai vai lieliem pirkumiem. Iesniegumu šim kredītam var noformēt online jebkurā diennakts laikā, daudzos gadījumos ir nepieciešama ķīla, ilga dokumentu izskatīšana un lēmuma pieņemšana, var pieprasīt papildus dokumentus, ir nepieciešams oficiāls ienākumu gūšanas veids, katrs kredīta pieprasījums tiek izskatīts un individuāli apstrādāts, mazas procentu likmes (banku sektorā).

×askrobin
AskRobin

AskRobin

Kreditēšana, Ilgtermiņa aizdevumi

Maks. summa 10000000 $
Maks. termiņš 10 gadi
Mājas lapa: askrobin.com

Svarīga informācija
Información importante

Visu veidu kredītu piešķiršanu Kolumbijā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Kolumbijā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

views: 4408
Add comment