Kredīti Kolumbijā

VN:F [1.9.20_1166]
0.0/10 (0)
CO
Kredīti Kolumbijā7uzņēmumi | Kolumbijas labākie kredīti, Kolumbijas kredītkompāniju salīdzinājums, rekomendācijas kā izvēlēties kredītkompāniju, reitingi un atsauksmes.

Creditos en Colombia
Los mejores créditos en Colombia, una comparación de las compañías de crédito en Colombia, directrices para la elección de las empresas de crédito, calificaciones y comentarios.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 26.02.2021 YaDinero – dalība apturēta
  • 11.02.2021 Crezu, Credissimo – jaunas kredītkompānijas
  • 04.01.2021 YaDinero – dalība atjaunota
  • 29.12.2020 YaDinero – dalība apturēta
  • 27.11.2020 YaDinero – dalība atjaunota
  • 26.10.2020 YaDinero – dalība apturēta
  • 05.08.2020 AskRobin – dalība atjaunota
  • 03.08.2020 CrediClic – jauna kredītkompānija

Īstermiņa, Ātrie kredīti Kolumbijā
Corto plazo, Créditos rápidos en Colombia

Ātrie kredīti dod iespēju aizņemties nelielu summu uz neilgu laiku, daudzas kompānijas izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Parasti šos kredītus izmanto, lai sagaidītu darba algu vai iegādātos kādu lietu. Ātros kredītus var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri saņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, šo kredītu var saņemt nestrādājot vai ar sliktu kredītvēturi, kredītam ir fiksēts termiņš un fiksēta summa, liela procentu likme (salīdzinājumā ar citu veidu kredītiem).

×kredicity
KrediCity

KrediCity

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 900000 $
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: kredicity.com
×crezu
Crezu

Crezu

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 1000000 $
Maks. termiņš 120 dienas
Mājas lapa: crezu.co
×lineru
Lineru

Lineru

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 1000000 $
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: lineru.com
×credy
Credy

Credy

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 750000 $
Maks. termiņš 90 dienas
Mājas lapa: credy.com.co
×crediclic
CrediClic

CrediClic

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 600000 $
Maks. termiņš 30 dienas
Mājas lapa: crediclic.co

Īstermiņa, Patēriņa kredīti Kolumbijā
Corto plazo, Créditos al consumo en Colombia

Patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties salīdzinoši nozīmīgu naudas summu ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šāda veida kredītu izmanto, lai iegādātos dārgas preces, apmaksātu medicīnas pakalpojumus, dotos ceļojumā vai atpūtā, apmaksātu mācības, dažādām svinībām, kā arī priekš aotomašīnas vai mājas remonta. Ptēriņa kredītu var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, kredītu var saņemts ar nepārāk labu kredītvēsturi, elastīgi termiņi un atmaksas summu lielums, liela procentu likme (nebanku sektorā).

×credissimo
Credissimo

Credissimo

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 2000000 $
Maks. termiņš 12 mēneši
Mājas lapa: credissimo.co

Kreditēšana, Ilgtermiņa aizdevumi Kolumbijā
Préstamos, Créditos a largo plazo en Colombia

Ilgtermiņa kredīti dod iespēju aizņemties lielas naudas summas uz ilgu laika periodu. Šī veida kredītu izmanto, lai iegādātos īpašumu, celtniecībai, ja nepieciešams ļoti nozīmīgs remonts, lai apvienotu pārējos kredītus, refinansēšanai vai lieliem pirkumiem. Iesniegumu šim kredītam var noformēt online jebkurā diennakts laikā, daudzos gadījumos ir nepieciešama ķīla, ilga dokumentu izskatīšana un lēmuma pieņemšana, var pieprasīt papildus dokumentus, ir nepieciešams oficiāls ienākumu gūšanas veids, katrs kredīta pieprasījums tiek izskatīts un individuāli apstrādāts, mazas procentu likmes (banku sektorā).

×askrobin
AskRobin

AskRobin

Kreditēšana, Ilgtermiņa aizdevumi

Maks. summa 10000000 $
Maks. termiņš 10 gadi
Mājas lapa: askrobin.com

Svarīga informācija
Información importante

Visu veidu kredītu piešķiršanu Kolumbijā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Kolumbijā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

views: 4233
Add comment