LatKredits

VN:F [1.9.20_1166]
5.9/10 (50)
1
reitinga līderis, mēs iesakām

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

LatKredits

Summa: 500౼25000 EUR
Termiņš: 3౼120 mēneši
Likme: no 6.9 % gadā
Vecums: 18౼75 gadi
Apstrādes laiks: 30 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: ņemot aizdevumu 5 000 EUR ar termiņu uz 5 gadiem, kreditoru komisijas maksa – 8%, gada procentu likme (GPL) – 10,78 %, kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam – 6 415,59 EUR. Ikmēneša maksājums ir 106,93 EUR. Reprezentatīvs piemērs auto kredītam ar 6.9% likmi atmaksas piemērs: ņemot aizdevumu 8 000 EUR ar termiņu uz 5 gadiem, kreditoru komisijas maksa – 8%, gada procentu likme (GPL) – 10,67%, kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam – 10 240,50 EUR. Ikmēneša maksājums ir 170,68 EUR.

LatKredits – Kvalitatīvi Kreditēšanas Pakalpojumi!

LatKredits piedāvā aizdevumus no 500 EUR līdz 15 000 EUR bez ķīlas ar termiņu līdz 72 mēnešiem, Kredītu Apvienošanu uz 5-7 reizes mazāku %-procenta likmi, kā arī citus kreditēšanas pakalpojumus. LatKredits vēlamies sniegt iespēju Jums īstenot savus mērķus jau šodien! Kvalitatīvi pakalpojumi, izdevīgi nosacījumi, individuāla pieeja, pieredzējuši darbinieki – LatKredits!

+

LatKredits

Mūsu misija ir sniegt iespēju jebkuram Latvijas iedzīvotājam saņemt visa veida kredītus vienā vietā ar iespējami zemākajām % likmēm un labākajiem nosacījumiem, tāpēc esam motivēti sniegt Jums kvalitatīvākos kreditēšanas pakalpojumus visā Latvijā.

phone Telefons: 29027027
email E-pasts: info@latkredits.lv
web Mājas lapa: www.latkredits.lv

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

Finanšu risinājumu kompānija LatKredits.lv piedāvā visa veida kredītus:
*Patēriņa kredīts
*Ātro Kredītu apvienošana
*Auto līzings
*Nekustamā īpašuma kredīts
*Kredīts ārzemēs strādājošajiem
*Kredīts uzņēmumiem
Kvalitatīvi pakalpojumi, izdevīgi nosacījumi, individuāla pieeja!

CIK LIELU AIZDEVUMA SUMMU VAR SAŅEMT?

Jūs varat saņemt aizdevumu no 500 € līdz pat 15 000 € bez ķīlas. Savukārt Auto līzingam un Hipotekārajam kredītam aizdevumu bez summas ierobežojuma.

CIK ĀTRI ES SAŅEMŠU ATBILDI UZ SAVU AIZDEVUMA PIETEIKUMU?

Mūsu speciālists sazināsies ar Jums, tiklīdz būs izskatījis pieteikumu un sastādījis piedāvājumu. Šis process var ilgt no 10 minūtēm līdz vienai dienai (atkarībā no kredīta veida).

CIK ĀTRI IR IESPĒJAMS NOFORMĒT AIZDEVUMU?

Naudas saņemšanas ātrums būs atkarīgs no Jūsu izvēlētā kredīta veida. Piemēram, patēriņa kredīta gadījumā naudu savā kontā varēsiet saņemt apmēram 20 minūšu laikā. Informāciju iespējams precizēt pie mūsu speciālista.

KĀPĒC MĒS?

Ja Jūs vēlaties ietaupīt savu laiku (nevis meklēt izdevīgāko piedāvājumu saviem spēkiem), naudu (nepārmaksājot % likmi), iegūt izdevīgākos nosacījumus, aizpildiet pieteikumu! Profesionāls kredīta menedžeris visu izdarīs Jūsu vietā!

views: 15514

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Comments: 11
 1. Mihailova Alla saka:

  Slikts iespaids. Ļoti vajadzīga nauda kredītu apvienošanai. Atteica. Vēl vairāk iegrimu parādos. Bet varēja palīdzēt.

 2. Arnis saka:

  Pamēģināju paņemt kredītu auto iegādei šajā kantori. Sākumā likas ka tas viss ir fufelis, bet tad dienas laikā ar mmani sazinājas un piedavāja diezgan izdevīgus nosacījumus, Principa saņēmu naudu pirms iegādajos auto (nosacijums, ka auto ir jaiegadajas noteiktā laika periodā). Tā kā iesaku, procenti arī ir mazi uz autolizingu

 3. Ieva saka:

  Patīkama komunikācija, ātrs serviss. Kredītu saņēmu bez liekām problmām. Piedāvāja pat līgumu uz mājām atvest :D

 4. Lauris saka:

  Kad vajadzēja noformēt auto līzingu vērsos pie daudzām kompānijām, bet LatKredits attieksme un piedāvājums likās labākais. Esmu ļoti pamierināts ar sadarbību.

 5. Artis saka:

  Kredīta piedāvājums bija izdevīgāks nekā man piedāvāja Citadelē un Swedbankā! Iesaku šo kantori ja ir vajadzīgs aizdevums

 6. Zigmārs saka:

  Paldies kredītspeciālistiem, palīdzēja pilnībā sakārtot manu finansiālo stāvokli!

 7. Aldis saka:

  Lieliska klientu apkalpošana, saziņa. Palīdzēja ar ātro kredītu apvienošanu ar izdevīgiem procentiem. Atpestīja no kredītu pagarināšanas. Tagad mēnesī ietaupās līdz pat 200Eur un tas ir daudz! Vēlreiz paldies!

 8. JĀNIS saka:

  Reālas palīdzības nekādas, izņemot rīdziniekus (lauķi viņiem nav interesanti). Un pie “kājas” tiem kad tev ir laba kredītvēsture vai ir īpašums. Bet ir tas kad tu nēesi rīdzinieks un ar to ir pateikts viss. Pat kredīt likme atšķiras no tās ko viņi te smuki raksta no reālā piedāvājuma.

 9. Artis saka:

  Diezgan interesants piedāvājums, paldies..

 10. Jānis saka:

  Super !!!!! Nokārtoja auto līzingu burtiski 30 minūtēs un salīdzinoši maza % likme.

 11. Olga saka:

  Liels paldies kompānijai par palīdzību kredīta saņemšanai. Strādāju Anglijā labi apmaksātu darbu, bet BANKAS nekādu kredītu neizsniedz. Nolēmu pajautāt kompānijai LatKredits, kur mani laipni uzklausīja, uzticējās un palidzēja. Vēlreiz liels paldies! Un uz veiksmīgu sadarbību!