Kredīti Meksikā

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (3)
MX
Kredīti Meksikā
kopā:
0

Creditos en Mexico

Catálogo de préstamos y empresas de crédito en México, comparativa de ofertas de préstamos, préstamos en México con información completa, tasas de interés y ejemplos de costos.

Meksikas kredītu un kredītkompāniju katalogs, ieteikumi un kredīta piedāvājumu salīdzinājums, kredīti Meksikā ar pilnu informāciju, aizdevuma noteikumiem, procentu likmēm un izmaksu piemēriem, reitingi un atsauksmes.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 17.06.2021 Pezetita, Lime24, Kueski – dalība apturēta
  • 24.05.2021 Crezu, AndaCredito, CrediLike – dalība apturēta
  • 21.05.2021 CreditosInmediatos, PrestamosEneldia – dalība apturēta
  • 19.05.2021 LendON, Vexi, KuboFinanciero – dalība apturēta
  • 18.05.2021 YoTepresto, KreditiWeb, Credy – dalība apturēta
  • 18.05.2021 CashRush, Creditea, Dineria – dalība apturēta
  • 17.05.2021 AskRobin, Credity, SosCredit – dalība apturēta
  • 17.05.2021 Doopla, SolCredito, CrediClic – dalība apturēta

Īstermiņa, Ātrie kredīti Meksikā
Corto plazo, Créditos rápidos en México

Ātrie kredīti Meksikā dod iespēju aizņemties nelielu summu uz neilgu laiku, daudzas kompānijas izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Parasti šos kredītus izmanto, lai sagaidītu darba algu vai iegādātos kādu lietu. Ātros kredītus var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri saņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, šo kredītu var saņemt nestrādājot vai ar sliktu kredītvēturi, kredītam ir fiksēts termiņš un fiksēta summa, liela procentu likme (salīdzinājumā ar citu veidu kredītiem).

Svarīga informācija
Información importante

Visu veidu kredītu piešķiršanu Meksikā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Meksikā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

views: 9303
Add comment