Kredīti Argentīnā

VN:F [1.9.20_1166]
0.0/10 (0)
AR
Kredīti Argentīnā5uzņēmumi | Argentīnas labākie kredīti, Argentīnas kredītkompānijas salīdzinājums un rekomendācijas kā izvēlēties kredītkompāniju, reitingi un atsauksmes.

Creditos en Argentina
Los mejores créditos en Argentina, una comparación de compañías de crédito en Argentina, pautas para elegir las compañías de crédito, calificaciones y comentarios.

Pēdējie atjauninājumi:
  • 16.09.2020 AskRobin – dalība apturēta
  • 03.09.2020 Crezu – dalība atjaunota
  • 02.09.2020 EfectivoAhora – dalība atjaunota
  • 28.08.2020 EfectivoAhora, Crezu – dalība apturēta
  • 27.08.2020 CrediCuotas – dalība apturēta
  • 04.08.2020 Crezu – jauna kredītkompānija
  • 02.07.2020 Cash-OnLine – dalība apturēta
  • 17.06.2020 CrediCuotas – dalība atjaunota

Īstermiņa, Ātrie kredīti Argentīnā
Corto plazo, Créditos rápidos en Argentina

Ātrie kredīti dod iespēju aizņemties nelielu summu uz neilgu laiku, daudzas kompānijas izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Parasti šos kredītus izmanto, lai sagaidītu darba algu vai iegādātos kādu lietu. Ātros kredītus var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri saņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, šo kredītu var saņemt nestrādājot vai ar sliktu kredītvēturi, kredītam ir fiksēts termiņš un fiksēta summa, liela procentu likme (salīdzinājumā ar citu veidu kredītiem).

×credy
Credy

Credy

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 750000 ARS
Maks. termiņš 90 dienas
Mājas lapa: credy.com.ar
×adelantos
Adelantos

Adelantos

Īstermiņa, Ātrie kredīti

Maks. summa 15000 ARS
Maks. termiņš 120 dienas
Mājas lapa: adelantos.com.ar

Īstermiņa, Patēriņa kredīti Argentīnā
Corto plazo, Créditos al consumo en Argentina

Patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties salīdzinoši nozīmīgu naudas summu ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šāda veida kredītu izmanto, lai iegādātos dārgas preces, apmaksātu medicīnas pakalpojumus, dotos ceļojumā vai atpūtā, apmaksātu mācības, dažādām svinībām, kā arī priekš aotomašīnas vai mājas remonta. Ptēriņa kredītu var noformēt online jebkurā diennakts laikā, nav nepieciešama ķīla, tiek ātri pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu, nauda ātri tiek ieskaitīta bankas kontā, kredītu var saņemts ar nepārāk labu kredītvēsturi, kredītu var noformēt arī tie, kuri strādā ārpus Latvijas, elastīgi termiņi un atmaksas summu lielums, liela procentu likme (nebanku sektorā).

×efectivoahora
EfectivoAhora

EfectivoAhora

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 35000 ARS
Maks. termiņš 9 mēneši
Mājas lapa: efectivoahora.com
×crezu
Crezu

Crezu

Īstermiņa, Patēriņa kredīti

Maks. summa 20000 ARS
Maks. termiņš 12 mēneši
Mājas lapa: crezu.com.ar

Kreditēšana, Ilgtermiņa aizdevumi Argentīnā
Préstamos, Créditos a largo plazo en Argentina

Ilgtermiņa kredīti dod iespēju aizņemties lielas naudas summas uz ilgu laika periodu. Šī veida kredītu izmanto, lai iegādātos īpašumu, celtniecībai, ja nepieciešams ļoti nozīmīgs remonts, lai apvienotu pārējos kredītus, refinansēšanai vai lieliem pirkumiem. Iesniegumu šim kredītam var noformēt online jebkurā diennakts laikā, daudzos gadījumos ir nepieciešama ķīla, ilga dokumentu izskatīšana un lēmuma pieņemšana, var pieprasīt papildus dokumentus, ir nepieciešams oficiāls ienākumu gūšanas veids, katrs kredīta pieprasījums tiek izskatīts un individuāli apstrādāts, mazas procentu likmes (banku sektorā).

×kreditiweb
KreditiWeb

KreditiWeb

Kreditēšana, Hipotekārie aizdevumi

Maks. summa 7000000 ARS
Maks. termiņš 30 gadi
Mājas lapa: kreditiweb-ar.com

Svarīga informācija
Información importante

Visu veidu kredītu piešķiršanu Argentīnā regulē normatīvie akti. Katrai kredītiestādei ir jābūt speciālai licencei, kas ļauj viņai sniegt kredītpakalpojumus Argentīnā. Visam, ko Jūs varat izlasīt un atrast šajā mājas lapā ir informatīvs raksturs, mēs nekādā gadījumā neiesakām un neveicinām kredītu formēšanu. AllCredits administrācija nenes nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Galvenais ir saprast, ka kredīts tik tiešām ir nepieciešams un tas neradīs lielas finasiālas problēmas nākotnē. Uzmanīgi izlasiet līgumu ar kredītiestādi , tur ir atrodama visa nepieciešamā informācija, sekas un sodi gadījumā, ja kredīts nav laicīgi samaksāts ( sākot no sabojātas kredītvētures līdz tiesas precesiem). Skaidri izvērtējiet savas iespējas un aizņemieties apdomīgi!

: 6169
Add comment