Kredīti bez ķīlas un galvojuma

Kredītu bez ķīlas priekšrocība ir iespēja tos saņemt bez ķīlas vai galvotāja. Daudziem kredītņēmējiem nav piemērotu īpašumu vai galvotāju, kas ievērojami apgrūtina daudzu kredītu saņemšanas iespēju. Kredīts bez ķīlas un galvojuma var atvieglot jūsu ikdienas tēriņu finansēšanu vai negaidītu izdevumu segšanu, taču aizņēmums nedrīkst būt neapdomāts lēmums. Kredīta atmaksai jebkurā gadījumā jānotiek, ietverot paredzētos kredītprocentus, un, jo garāks ir kredīta atmaksas termiņš, jo lielākas ir kredīta izmaksas. Tā kā šāda veida kreditoriem nav nekāda veida “galvojuma” vai ķīlas, tad procentu likme nereti ir augstāka nekā kredītiem ar ķīlu vai galvojumu. Šādā veidā kreditoriem, kas izsniedz nenodrošinātus kredītus, nav resursu, lai kompensētu zaudējumus gadījumā, ja kredītņēmējs nespēj pilnībā dzēst savu aizņēmumu. Līdz ar to arī procentu likme var būt ausgtāka nekā kredītiem ar nodrošinājumu.

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir nelieli aizdevumi, kuru summa svārstās no 100 līdz 1000 euro, un kurus iespējams saņemt īsā laika posmā, kā arī tie neparedz ķīlu vai garantiju. Parasti tos izsniedz uz termiņu no 1 līdz 3 mēnešiem. Ātro kredītu gada procentu likmes ir nereti ir augstas, līdz ar ko tie izmaksā kredītņēmējam diezgan dārgi. Ieteicams izvairīties no šāda veida kredītu ņemšanas vai vismaz atmaksāt tos pēc iespējas ātrāk. Vienīgā šādu kredītu priekšrocība ir tā, ka tos iespējams saņemt ļoti ātri un bez liekiem jautājumiem. Daži kreditori piedāvā iespēju saņemt pirmo ātro kredītu bez maksas, tomēr ir būtiski dzēst šo kredītu paredzētajā laika posmā, tā kā procentu likme parasti ir ļoti augsta.

Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti paredzēti izmantošanai konkrētam mērķim. Ir vairākas patēriņa kredītu definīcijas, kā, piemēram, kredīts remontam, kredīts atvaļinājumam (ceļojumam), privātais kredīts.

Patēriņa kredīti līdzinās ātrajiem kredītiem, tā kā tos arī ir iespējams viegli un ātri saņemt tiešsaistē bez nodrošinājuma, taču parasti ir jāatbild uz vairākiem jautājumiem, lai padziļināti izpētītu kredītņēmēja maksātspēju. Patēriņa kredītus izsniedz uz ievērojami ilgāku termiņu, līdz pat 10 gadiem. Šo kredītu atmaksas periods ir ievērojami ilgāks nekā ātrajiem kredītiem, un to gada procentu likme ir respektīvi zemāka, un atsevišķos gadījumos tie var būt tikpat lēti vai pat lētāki nekā bankas kredīti.

Patēriņa kredītu iespējams saņemt vienreizēja maksājuma veidā vai nepārtraukta elastīgā aizņēmuma veidā. Vienreizējs maksājums – tā ir fiskēta kredīta summa, ko piešķir un kas tiek dzēsta pilnībā vienā maksājumā. Pēc vienreizējā maksājuma saņemšanas tā dzēšana sākas ar fiksētiem ikmēneša maksājumiem. Patēriņa kredītu vienmēr iespējams dzēst pirms termiņa bez papildu izmaksām.

Elastīgie aizdevumi

Elastīgais aizdevums ir kredīta bez nodrošinājuma veids. To iespējams saņemt uz savu bankas kontu vairākās daļās saskaņā ar jūsu vajadzībām. Kredītņēmējam tiek piešķirts beznodrošinājuma aizdevums, ko iespējams saņemt pa daļām vai uzreiz pilnā apmērā uz savu bankas kontu. Elastīgais kredīts ir salīdzinoši neliela apmēra kredīts – no 1000 līdz 10 000 euro. Elastīgā aizdevuma procentu apmērs tiek piemērots tikai izmantotajai kredītai summai, tas ir, ne visai summai pilnībā, ja klients to izmanto pa daļām. Kad kredīts tiek dzēsts, šī pati summa atkal ir pieejama klientam izmantošanai. Šādā veidā tas kalpo kā pastāvīgs kredīts, kas darbojas tāpat kā kredītkarte.

Comments: 2
  1. Velta Ivanovska saka:

    Nepieciešams aizdevums kredītu dzēšanai.