OneFinance

VN:F [1.9.20_1166]
5.5/10 (2)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

OneFinance

Maksimālais termiņš: 6 gadi
Vecuma ierobežojumi: 21-70 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Maks. summa: 25000 EUR
Apstrādes laiks: 1 stunda
Gadā procenti: no 3%

OneFinance – Aizņemies, kad nepieciešams!

OneFinance veiksmīgi darbojas finanšu starpniecības pakalpojumu sniegšanā Latvijas iedzīvotājiem. OneFinance Aizdevumu plašajā pakalpojumu spektrā ir šādi pakalpojumi: patēriņa kredīts, auto līzings, aizdevums pret auto ķīlu un kredītu apvienošana kā arī šis piedāvātais OneFinance aizdevumu klāsts pātstāvīgi tiek papildināts, lai nodrošinātu savus klientus ar viņiem visatbilstošākajiem aizdevumiem.

+

OneFinance

Mēs nodrošinām saviem klientiem visaugstāko apkalpošanas kvalitāti un vienmēr piedāvājam risinājumu jebkuriem klienta mērķiem. Mūsu gada procentu likmes ir zemākas par lielāko daļu citu aizdevēju piedāvātajām, līdz ar to mēs vairāk esam bankai līdzīgs aizdevējs, kas specializējas pieejamā un ātrā pakalpojuma sniegšanā. Mēs piedāvājam pakalpojumus visiem Latvijas iedzīvotājiem bez izņēmumiem

phone Telefons: 27787787
email E-pasts: info@onefinance.lv
web Mājas lapa: onefinance

Vai nepilsonis var saņemt aizdevumu?

Jā, bet viņam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem, kuram ir piešķirts Latvijas personas kods un kuram nav kavētu maksājumu vai parādsaistības.

Cik ātri es varu saņemt aizdevumu?

Aizdevuma pārskaitījums vienas bankas ietvaros tiek veikts 5 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi tiek izpildīti 1 darba dienas laikā – ja pieteikums tiek apstiprināts darba dienā līdz plkst. 16:00, tad pārskaitījums tiek saņemts tajā pašā dienā, ja pēc plkst. 16:00 vai brīvdienās – nākamajā darba dienā.

Vai es varu kredītu atmaksāt ātrāk?

Jā. Tev ir tiesības atmaksāt ātrāk kredītu, jo Tev pienākums ir maksāt procentus un citus maksājumus tikai par to laika posmu, līdz kuram Tu pilnībā nokārto savas kredīta saistības saskaņā ar kreditēšanas līgumu.

Vai ar sabojātu kredītvēsturi ir iespējams saņemt kredītu?

ONEfinance.lv sadarbojas ar vairākiem aizdevējiem. Katram no viņiem ir sava kredītpolitika. Aizpildot pieteikumu ONEfinance.lv Tev tieši būs iespēja noskaidrot, kāda Tev šobrīd ir iespēja saņemt kredītu, ņemot vērā Tavu kredītvēstures situāciju. Pieteikuma aizpildīšana nerada Tev saistības un pakalpojums ir bezmaksas.

Kādos gadījumos ir iespējams saņemt atteikumu?

Visbiežākie kredīta atteikuma iemesli ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par aizņēmēja kredītvēsturi vai arī nepietiekami ienākumi, lai spētu atmaksāt jau esošās saistības.

views: 2844
Add comment