Ferratum

VN:F [1.9.20_1166]
5.1/10 (49)
5
labākie reitingā

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Ferratum

Summa: 400౼4000 EUR
Termiņš: 2౼60 mēneši
Likme: 58.53 % GPL
Vecums: 19౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Ja tiek izņemta summa € 1.000,00 apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir fiksēta 46.98% un kopējā atmaksājamā summa ir € 1.254,45. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu vai komisiju. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Minimālais atmaksas termiņš 61 dienas. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši. Nekādu slēptu izmaksu! Naudas izmaksa uzreiz, naudas izņemšana 0€.

Ferratum – īstermiņa risinājums virknei neparedzētu finansiālu situāciju.

Ferratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija. 2005.gadā Ferratum Group bija pirmais uzņēmums, kas sāka izmantot mobilo tehnoloģiju aizdevumus, kas deva iespēju katram klientami viegli un ērti saņemt īstermiņa aizdevumu, nosūtot vienkāršu SMS īsziņu. Ferratum Group šobrīd nodarbojas ar finanšu darbību 20 valstīs visā pasaulē, un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus klientu.

+

Ferratum

Mēs piedāvājam pašu vieglāko un ērtāko pieteikšanās veidu, pašus ātrākos pakalpojumus un pašu lielāko konfidencionalitāti – vienmēr un katram klientam visā pasaulē. Pašlaik mēs baudām plašu savu klientu un darījumu partneru uzticību mūsu drošo un caurskatāmo pakalpojumu, mūsu profesionālās un ētiskās rīcības, kā arī klientiem ērto ātro lēmumu dēļ.

phone Telefons: 67280515
email E-pasts: info@ferratum.lv
web Mājas lapa: www.ferratum.lv

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Īstermiņa aizdevumu un kredītlimitu mēs piešķiram no 19 gada vecuma. Patēriņa kredītu izsniedzam no 25 gadu vecuma. Lai pieteiktos, tev jābūt ar labu kredītvēsturi, maksātspējīgam, un tev nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm un mobilais telefons. Pēc tam, kad mūsu mājas lapā būsi aizpildījis pieteikumu, 10 minūšu laikā tas tiks izvērtēts, un ar tevi sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists.

Cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts manā kontā?

Pēc tam, kad būs pārbaudīta pieteikumā norādītā informācija un izvērtēta tava kredītvēsture un spēja atmaksāt aizdevumu, kā arī nepieciešamības gadījumā tu būsi veicis bankas konta identifikāciju – ar tevi sazināsies Ferratum Bank operators, un pozitīvas atbildes gadījumā nauda uz tavu bankas kontu tiks pārskaitīta nekavējoties.

Kā es varu pagarināt aizdevuma apmaksu?

Ja nepieciešams, īstermiņa aizdevuma atmaksu var pagarināt divas reizes. Aizpildi pieteikuma formu aizdevuma pagarināšanai savā Ferratum klienta profilā ne vēlāk kā 6 dienas pēc aizdevuma atmaksas termiņa beigām, un mēs pagarināsim atmaksu par 15 dienām. Patēriņa kredītam un kredītlimitam pagarināšana nav iespējama.

Vai varu saņemt papildu aizdevumu?

Papildu aizdevumam vari pieteikties tad, ja tev ir atvērts kredītlimits un neesi izmantojis visu tā summu. Īstermiņa aizdevuma un patēriņa kredīta gadījumā pieteikties papildu aizdevumam nav iespējams.

Vai es varu apmaksāt visu kredītlimitu ātrāk nekā norādītajā termiņā?

Jā, tu vari atdot arī ātrāk, atmaksājot visu izmantoto kredītlimita summu. Šajā gadījumā dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.

views: 8931

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment