Vivus

VN:F [1.9.20_1166]
6.0/10 (63)
1
reitinga līderis, mēs iesakām

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-75 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Summa: 50 – 10000 EUR
Apstrādes laiks: 10 min.
Mēneša procenti: no 0.75%

Vivus.lv – tikai 15 minūtes un nauda ir tavā kontā!

Vivus piedāvā aizdevumus līdz 10000 EUR uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem, kurus var noformēt un saņemt naudu 15 minūšu laikā. Vivus klientiem ir pieejami pietiekami plašas kredīta atdošanas iespējas: jūs varat atmaksāt gan internetā, gan jebkurā bankā, gan daudzās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Aizņemties no Vivus ir izdevīgi, ātri un droši.

+


Vivus piedāvā saviem klientiem vislabākos aizdevuma nosacījumus: Bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšana un aizdevuma izsniegšana; Individuālu apkalpošanu katram klientam; Konfidencialitāti un personas datu drošību; Plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai; Īpašus piedāvājumus, akcijas un atlaides.

phone Telefons: 67439777
email E-pasts: info@vivus.lv
web Mājas lapa: www.vivus.lv

Kas ir nepieciešams, lai es saņemtu aizdevumu?

Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts.

Cik ātri es varu saņemt aizdevumu?

Ja tiek pieņemts lēmums piešķirt Tev aizdevumu un ja Tavs konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik Bankā, aizdevuma naudu savā kontā saņemsi 10 minūšu laikā (98% gadījumu) pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Vivus.lv darba laikā. Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš aizdevuma pieteikuma izskatīšanas. Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Kas ir jādara, lai saņemtu aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāreģistrējas un kredīta kalkulatorā jāpiesaka aizdevums.

Vai ir nepieciešama izziņa par algu vai citi dokumenti, lai saņemtu aizdevumu?

Dokumenti, piemēram, konta izraksts, ir jāiesniedz, atkarībā no izvēlētās summas un termiņa.

Kāpēc man atteica reģistrāciju?

Reģistrācija tiek atteikta, ja Tu neizpildi Vivus nosacījumus. Lai reģistrētos, Tev jābūt pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Visbiežākais aizdevuma atteikuma iemesls ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par Tavu kredītvēsturi.

: 9769
Vivus, 6.0 out of 10 based on 63 ratings

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Add comment