Vivus

VN:F [1.9.20_1166]
6.0/10 (68)
14

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Vivus

Summa: 50౼10000 EUR
Termiņš: 3౼60 mēneši
Likme: no 37.3 % GPL
Vecums: 18౼75 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Aizņemoties 300 € uz 3 mēnešiem, procentu maksājums 18.90 €, aizņēmuma likme 37.42%, GPL 44.55%, kopējā atmaksājamā summa 318.90 €, ja tiek ievēroti līguma noteikumi. Reģistrācijas maksa (tikai 1.izsniegtajai kredītlīnijas summai) EUR 0.01. Aizdevums no 50€ līdz 10000€. Ikmēneša aizdevuma likme no 0.75%. Zemas procentu likmes. Skaidri aizdevuma nosacījumi. Bezmaksas aizdevuma izskatīšana. Saņem atgādinājumu par apmaksas datuma tuvošanos īsziņā un e-pastā bez maksas.

Vivus – tikai 15 minūtes un nauda ir tavā kontā!

Vivus piedāvā aizdevumus līdz 10000 EUR uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem, kurus var noformēt un saņemt naudu 15 minūšu laikā. Vivus klientiem ir pieejami pietiekami plašas kredīta atdošanas iespējas: jūs varat atmaksāt gan internetā, gan jebkurā bankā, gan daudzās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Aizņemties no Vivus ir izdevīgi, ātri un droši.

+

Vivus

Vivus piedāvā saviem klientiem vislabākos aizdevuma nosacījumus: Bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšana un aizdevuma izsniegšana; Individuālu apkalpošanu katram klientam; Konfidencialitāti un personas datu drošību; Plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai; Īpašus piedāvājumus, akcijas un atlaides.

phone Telefons: 67439777
email E-pasts: info@vivus.lv
web Mājas lapa: www.vivus.lv

Kas ir nepieciešams, lai es saņemtu aizdevumu?

Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts.

Cik ātri es varu saņemt aizdevumu?

Ja tiek pieņemts lēmums piešķirt Tev aizdevumu un ja Tavs konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik Bankā, aizdevuma naudu savā kontā saņemsi 10 minūšu laikā (98% gadījumu) pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Vivus.lv darba laikā. Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš aizdevuma pieteikuma izskatīšanas. Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Kas ir jādara, lai saņemtu aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāreģistrējas un kredīta kalkulatorā jāpiesaka aizdevums.

Vai ir nepieciešama izziņa par algu vai citi dokumenti, lai saņemtu aizdevumu?

Dokumenti, piemēram, konta izraksts, ir jāiesniedz, atkarībā no izvēlētās summas un termiņa.

Kāpēc man atteica reģistrāciju?

Reģistrācija tiek atteikta, ja Tu neizpildi Vivus nosacījumus. Lai reģistrētos, Tev jābūt pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Visbiežākais aizdevuma atteikuma iemesls ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par Tavu kredītvēsturi.

views: 13143

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment