Moneza

VN:F [1.9.20_1166]
5.7/10 (18)
3
pieci labākie

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 25-55 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Summa: 200 – 10000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: no 1.25%

Moneza.LV – Lēnais kredīts!

Dzīve ir pilna pārsteigumu. Dažreiz Tev vajag vairāk, dažreiz nedaudz mazāk. Izvēlies Moneza kredīta summu no 200 EUR līdz pat 10000 EUR, kas atbilst Tavām šī brīža vajadzībām. Izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem, taču, ja vēlies – atmaksā ātrāk. Moneza tu pats izvēlies un plāno sava aizdevuma atmaksu. Tava kredīta pieteikuma izskatīšana aizņems pavisam nedaudz laika. Bet esi drošs – Moneza garantējam naudu pārskaitīt 15 minūšu laikā.

+


Moneza.lv nav slēptu izmaksu un visi noteikumi ir caurspīgi. Aizņēmēja pienākums ir apmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, pretējā gadījumā, aizņēmēja pienākums ir apmaksāt nokavējuma procentus par katru kavēto dienu saskaņā ar līgumu. Aizdevuma apmaksas kavējums var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi.

phone Telefons: 67671888
email E-pasts: info@moneza.lv
web Mājas lapa: moneza.lv

Kā tas strādā?

Izvēlies kredīta summu un termiņu. Aizpildi pieteikuma anketu. Veic identifikācijas maksājumu 0.01 EUR. Saņem naudu savā kontā.

Kas var pieteikties?

Lēnajam kredītam vari pieteikties, ja: Tev ir 25 – 55 gadi, Tu esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs, Tev ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, Tev ir konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos lēnajam kredītam, Tev būs nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu. Pieteikuma aizpildīšanai būs nepieciešams norādīt: Personas kodu, Tālruņa numuru un e-pastu, Šī brīža nodarbinātības statusu, Ikmēneša ienākumus, Ikmēneša maksājumus par citām kredītsaistībām.

Kā veikt identifikācijas maksājumu?

Kad esi veicis reģistrāciju, lai mēs būtu droši par Tavu identitāti, Tev jāveic simbolisks maksājums 0.01 EUR apmērā no sava konta, uz kuru vēlies saņemt aizdevumu.

Kā es saņemšu kredītu?

Tiklīdz saņemsim Tavu identifikācijas maksājumu, mūsu speciālisti dažu minūšu laikā pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Kredīta piešķiršanas gadījumā, nekavējoties pārskaitīsim Tev naudu.

: 9103
Moneza, 5.7 out of 10 based on 18 ratings

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Add comment