Moneza

VN:F [1.9.20_1166]
5.7/10 (20)
4
labākie reitingā

Moneza

Summa: 500౼200000 EUR
Termiņš: 3౼360 mēneši
Likme: 2౼60 % gadā
Vecums: 18౼70 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: patēriņa kredītam ar 6,9% likmi, ņemot aizdevumu 5 000 EUR ar termiņu uz 5 gadiem, kreditoru komisijas maksa – 8%, gada procentu likme (GPL) – 10,78 %, kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam — 6 415,59 EUR. Ikmēneša maksājums ir 106,93 EUR. Piemērs auto kredītam ar 6.9% likmi, ņemot aizdevumu 8 000 EUR ar termiņu uz 5 gadiem, kreditoru komisijas maksa – 8%, gada procentu likme (GPL) – 10,67%, kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam — 10 240,50 EUR. Ikmēneša maksājums ir 170,68 EUR.

Moneza – Finanšu iespējas tavai nākotnei!

Moneza ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā kredītus privātpersonām un uzņēmumiem Latvijā. Mēs esam apņēmušies sniegt saviem klientiem izdevīgus un pieejamu kredītus, kas palīdz viņiem sasniegt savus mērķus. Mūsu mērķis ir atbalstīt klientu personīgo un finansiālo izaugsmi, piedāvājot elastīgus kredītus. Mēs palīdzam sasniegt tavus ilgtermiņa mērķus, nodrošinot stabilitāti un izaugsmi tavai finansiālajai nākotnei.

+

Moneza

Atbildība – Mēs uzskatām, ka ir svarīgi aizņemties atbildīgi un ievērot savas saistības. Atklātība – Mēs vienmēr esam godīgi un atklāti ar saviem klientiem. Sniedzam skaidru un saprotamu informāciju. Profesionālisms – Mēs piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus un augsti kvalificētus nozares speciālistus. Inovācija – Pastāvīga jaunu un uzlabotu pakalpojumu attsītīšana, lai nodrošinātu klientiem iespējami labākos rezultātus.

phone Telefons: 26663322
email E-pasts: info@moneza.lv
web Mājas lapa: moneza.lv

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu, Tev jābūt vismaz 18 gadiem. Lai izvērtētu iespējas sānemt aizdevumu, jāaizpilda pieteikums ar prasīto informāciju un tad varēsim sagatavot piedāvājumu. Sniegtie dati ir konfidenciāli un pieteikuma aizpildīšana aizņem vien pāris minūtes.

Cik ilgā laikā saņemšu piedāvājumu?

Pieteikuma aizpildīšana prasīs minūti laika un pāris minūšu laikā tiks saņemts piedāvājums. Piedāvājuma sagatavošanas laiks ir arī atkarīgs no aizdevuma veida un summas kurai piesakies.

Vai es varu saņemt aizdevumu, ja man nav darba vietas?

Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama tikai darba alga, var būt arī pabalsti vai citi oficiāli ienākumi.

Ja man ir sabojāta kredītvēsture, vai varu saņemt kredītu?

Jā, varat saņemt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kā ķīla var kalpot jebkurš tavs, ģimenes locekļa, drauga vai paziņas īpašums. Pieejamā aizdevuma summa ir līdz 200 000€.

Cik ilgā laikā mans pieteikums tiks izskatīts?

Pieteikums tiek izskatīts no 5 minūtēm līdz 1 dienai. Atkarīgs no izvēlētā aizdevuma un pieteikuma summas. Jo summa lielāka, jo pieteikuma izskatīšana var būt ilgāka.

views: 11472

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment