Moneza

VN:F [1.9.20_1166]
5.9/10 (19)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Moneza

Summa: 200౼6000 EUR
Termiņš: 3౼60 mēneši
Likme: 15౼43.71 %
Vecums: 20౼70 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: aizdevuma termiņš – 36 mēneši, aizdevuma procentu likme gadā – 15%, noformēšanas komisija – 0% no aizdevuma summas, GPL 16.1%. Aizdevuma summa – 2000 EUR (kopējā summa apmaksai 2495.93 EUR, ņemot vērā, ka kredīts tiek atmaksāts laikā).

Moneza – Lēnais kredīts!

Dzīve ir pilna pārsteigumu. Dažreiz Tev vajag vairāk, dažreiz nedaudz mazāk. Izvēlies Moneza kredīta summu no 200 EUR līdz pat 10000 EUR, kas atbilst Tavām šī brīža vajadzībām. Izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem, taču, ja vēlies – atmaksā ātrāk. Moneza tu pats izvēlies un plāno sava aizdevuma atmaksu. Tava kredīta pieteikuma izskatīšana aizņems pavisam nedaudz laika. Bet esi drošs – Moneza garantējam naudu pārskaitīt 15 minūšu laikā.

+

Moneza

Moneza nav slēptu izmaksu un visi noteikumi ir caurspīgi. Aizņēmēja pienākums ir apmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, pretējā gadījumā, aizņēmēja pienākums ir apmaksāt nokavējuma procentus par katru kavēto dienu saskaņā ar līgumu. Aizdevuma apmaksas kavējums var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi.

phone Telefons: 67671888
email E-pasts: info@moneza.lv
web Mājas lapa: moneza

Kā tas strādā?

Izvēlies kredīta summu un termiņu. Aizpildi pieteikuma anketu. Veic identifikācijas maksājumu 0.01 EUR. Saņem naudu savā kontā.

Kas var pieteikties?

Lēnajam kredītam vari pieteikties, ja: Tev ir 25 – 55 gadi, Tu esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs, Tev ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, Tev ir konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos lēnajam kredītam, Tev būs nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu. Pieteikuma aizpildīšanai būs nepieciešams norādīt: Personas kodu, Tālruņa numuru un e-pastu, Šī brīža nodarbinātības statusu, Ikmēneša ienākumus, Ikmēneša maksājumus par citām kredītsaistībām.

Kā veikt identifikācijas maksājumu?

Kad esi veicis reģistrāciju, lai mēs būtu droši par Tavu identitāti, Tev jāveic simbolisks maksājums 0.01 EUR apmērā no sava konta, uz kuru vēlies saņemt aizdevumu.

Kā es saņemšu kredītu?

Tiklīdz saņemsim Tavu identifikācijas maksājumu, mūsu speciālisti dažu minūšu laikā pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Kredīta piešķiršanas gadījumā, nekavējoties pārskaitīsim Tev naudu.

views: 10436
Add comment