KSPlatforma

VN:F [1.9.20_1166]
3.0/10 (1)
9

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 7 gadi
Vecuma ierobežojumi: no 20 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Summa: 100 – 50000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Gadā procenti: no 4%

KSPlatforma.LV – Kredītu Salīdzināšanas Platforma.

KSPlatforma ir viena no lielākajām izdevīgu kreditēšanas nosacījumu salīdzināšanas un atlases platformām. KSPlatforma piedāvā ātru un kvalificētu jūsu kredītpiedāvājuma izskatīšanu vienlaicīgi pie visiem vadošajiem Latvijas kreditoriem. KSPlatforma priekšrocības: Visi kredīti un līzingi vienuviet, Noformēšana, neapmeklējot biroju, Vienota kredītpieteikuma forma, Labākie nosacījumi un % likmes, Bezmaksas izskatīšana, Personas datu saglabāšanas garantija.

+


Lai uzsāktu kredītpieteikuma izskatīšanu, jūsu oficiālajiem ienākumiem ir jābūt vismaz 280 eiro mēnesī. Pieejamā kredīta summa un citi nosacījumi tiek noteikti individuāli, atbilstoši jūsu kredītvēsturei. Pēc jūsu pieteikuma izskatīšanas ar jums sazināsies kredītspeciālists.

phone Telefons: 25429942
email E-pasts: info@ksplatforma.lv
web Mājas lapa: ksplatforma.lv

Kādas ir jūsu procentu likmes, kredīta termiņi, ikmēneša maksājumi?

Kredīta nosacījumi tiek noteikti individuāli atkarībā no jūsu kredītvēstures un pašu kreditoru kredītpolitikas. Mēs piedāvājam salīdzināt un izvēlēties jums labāko kredītu, ko piedāvā vadošie Latvijas kreditori.

Vai kredītlīgumu var parakstīt attālināti un ar kurjeru?

Parasti līgums tiek parakstīts kreditoru birojos, bet nepieciešamības gadījumā var pasūtīt kredītlīguma bezmaksas piegādi ar kurjeru. Piegādes laiks un vieta tiek atrunāta iepriekš.

Vai iespējams izskatīt kredīta pieteikumu bez bankas konta izraksta?

Jā, tas ir iespējams, bet šajā gadījumā jūs varat saņemt kredīta piedāvājumu ne no visiem kreditoriem. Un saņemtie piedāvājumi bez konta izraksta var būt ar augstākiem kredīta procentiem. Mēs iesakām nosūtīt kredīta pieteikumu, pievienojot bankas konta izrakstu.

Vai iespējams atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa?

Tas ir iespējams un par to nav paredzētas nekādas soda naudas vai komisijas maksa.

KSPlatforma, 3.0 out of 10 based on 1 rating
: 304

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Add comment