KSPlatforma

VN:F [1.9.20_1166]
7.0/10 (7)
15

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

KSPlatforma

Summa: 100౼50000 EUR
Termiņš: 3౼120 mēneši
Likme: no 4 % gadā
Vecums: 20౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Aizdevuma summa ir 5000 EUR, kredīta termiņš 36 mēneši, aizņēmuma likme ir 5.8% no neatmaksātās aizdevuma summas un kopējā summa – 5459.65 EUR, kamēr GPL ir 10.07%. Līguma bezmaksas piegāde ar kurjeru. Nav nepieciešama ķīla. Izdevīgas procentu likmes. Pieejams strādājošiem ārvalstīs. KSPLATFORMA piedāvā ātru un kvalificētu jūsu kredītpiedāvājuma izskatīšanu vienlaicīgi pie visiem vadošajiem Latvijas kreditoriem. Uzziniet savu kredītreitingu BEZ MAKSAS.

KSPlatforma ir viena no lielākajām izdevīgu kreditēšanas nosacījumu salīdzināšanas un atlases platformām. KSPlatforma piedāvā ātru un kvalificētu jūsu kredītpiedāvājuma izskatīšanu vienlaicīgi pie visiem vadošajiem Latvijas kreditoriem. KSPlatforma priekšrocības: Visi kredīti un līzingi vienuviet, Noformēšana, neapmeklējot biroju, Vienota kredītpieteikuma forma, Labākie nosacījumi un % likmes, Bezmaksas izskatīšana, Personas datu saglabāšanas garantija.

+

KSPlatforma

Lai uzsāktu kredītpieteikuma izskatīšanu, jūsu oficiālajiem ienākumiem ir jābūt vismaz 280 eiro mēnesī. Pieejamā kredīta summa un citi nosacījumi tiek noteikti individuāli, atbilstoši jūsu kredītvēsturei. Pēc jūsu pieteikuma izskatīšanas ar jums sazināsies kredītspeciālists.

phone Telefons: 25429942
email E-pasts: info@ksplatforma.lv
web Mājas lapa: ksplatforma.lv

Kādas ir jūsu procentu likmes, kredīta termiņi, ikmēneša maksājumi?

Kredīta nosacījumi tiek noteikti individuāli atkarībā no jūsu kredītvēstures un pašu kreditoru kredītpolitikas. Mēs piedāvājam salīdzināt un izvēlēties jums labāko kredītu, ko piedāvā vadošie Latvijas kreditori.

Vai kredītlīgumu var parakstīt attālināti un ar kurjeru?

Parasti līgums tiek parakstīts kreditoru birojos, bet nepieciešamības gadījumā var pasūtīt kredītlīguma bezmaksas piegādi ar kurjeru. Piegādes laiks un vieta tiek atrunāta iepriekš.

Vai iespējams izskatīt kredīta pieteikumu bez bankas konta izraksta?

Jā, tas ir iespējams, bet šajā gadījumā jūs varat saņemt kredīta piedāvājumu ne no visiem kreditoriem. Un saņemtie piedāvājumi bez konta izraksta var būt ar augstākiem kredīta procentiem. Mēs iesakām nosūtīt kredīta pieteikumu, pievienojot bankas konta izrakstu.

Vai iespējams atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa?

Tas ir iespējams un par to nav paredzētas nekādas soda naudas vai komisijas maksa.

views: 3364

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment