AvaFin

VN:F [1.9.20_1166]
6.1/10 (15)
22

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

AvaFin

Summa: 100౼10000 EUR
Termiņš: 3౼84 mēneši
Likme: 7.99౼52.94 % GPL
Vecums: 20౼70 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€ un GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.92% mēnesī. Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%.

AvaFin – Patēriņa Kredīts lidz 10000 EUR!

Reģistrējieties AvaFin un autorizējieties ar internetbankas starpniecību un saņemiet individualizētu piedāvājumu. Nesteidzieties! Ja nepieciešams laiks, piedāvājums AvaFin ir spēkā 48h. Pozitīva AvaFin lēmuma gadījumā, parakstiet līgumu savā klientu zonā. Naudas līdzekļi Jūsu kontā tiks ieskaitīti uzreiz.

+

AvaFin

Mēs vēlamies Jums palīdzēt stingri kontrolēt savu finanšu situāciju. Tāpēc mēs vēlamies, lai mūsu piedāvājumi būtu īpaši pielāgoti Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām. Mēs rūpējamies, lai piedāvājums atbilstu Jūsu gaidām, un lai tā atmaksa nesagādātu problēmas.

phone Telefons: 27231100
email E-pasts: info@avafin.lv
web Mājas lapa: avafin.lv

Kā pieteikties kredīta piedāvājuma saņemšanai?

Tas ir ļoti parocīgi un viegli! Norādiet vēlamo aizdevuma un ikmēneša maksājuma apmēru. Piemērotākās summas un maksājumu skaita izvēle ir tieši jūsu ziņā. Pēc tam aizpildiet reģistrācijas veidlapu ar nepieciešamajiem pieteikuma datiem. Reģistrācijas veidlapa ir pavisam īsa — mums nepieciešama pamata informācija par Jums. Pēc tam Jums ir jāapstiprina reģistrācija, izmantojot verifikācijas sistēmu Instantor. Viss process ilgs aptuveni 5 minūtes. Pēc tam mēs tikai 2 minūšu laikā sagatavosim Jums individuālu piedāvājumu! Atcerieties, ka pēc reģistrēšanās tiek izveidots Jūsu klienta profils.

Kādi ir nosacījumi AvaFin kredīta saņemšanai?

Jums ir jābūt Latvijas iedzīvotājam. Jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai ir jābūt Latvijā. Jums ir nepieciešams aktīvs konts vismaz vienā no Latvijas komercbankām. Jums ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums jebkurā Latvijas tīklā.

Vai es varu saņemt patēriņa kredītu, ja man nav oficiālu ienākumu?

Ja Jums nav oficiālu ienākumu, mēs nevaram Jums izsniegt patēriņa kredītu.

Cik lielam kredītam un ar kādu atmaksas termiņu varu pieteikties?

Jūs varat pieteikties kredītam līdz pat 10 000 EUR apmērā ar apmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem.

Man tika piešķirts kredīts, un es to apstiprināju. Kad es saņemšu naudu?

Naudu saņemsiet savā bankas kontā 15 minūšu laikā pēc apstiprinājuma saņemšanas, ja:
- piekritāt piedāvājumam klientu apkalpošanas nodaļas darba laikā
- Jūsu bankas konta numurs ir atvērts kādā no šīm bankām:
- AS Citadele Banka
- AS Swedbank
- AS Norvik Banka
- AS Nordea Banka

views: 7083

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment