Ondo

VN:F [1.9.20_1166]
5.5/10 (55)
12

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Ondo

Summa: 50౼5000 EUR
Termiņš: 1౼36 mēneši
Likme: 45.10౼53.76 % GP
Vecums: 18౼80 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: aizņemoties 300 EUR uz 12 mēnešiem un veicot apmaksu 12 vienādos mēneša maksājumos ar/bez 100% atlaides pirmajām 30 dienām. Aizņēmuma likme gadā 37.79%/43.80%, gada procentu likme 45.10%/53.76%, kopējā atmaksājamā summa 364.89 EUR/375.84 EUR, ja tiek ievēroti līguma noteikumi! 100% atlaide procentu maksai tiek piemērota pirmajām 30 dienām kopš kredīta saņemšanas. Apmaksā kredītu pa daļām vai pilnā apmērā. Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi.

Ondo – 10 Minūtes un Naudas Tavā Kontā!

Ondo – īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas Tev palīdzēs ar aizdevumu tad, kad tas būs nepieciesams steidzami negaidītu tēriņu segšanai. Ondo piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no Ondo iespējams 10 minūšu laikā, pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas.

+

Ondo

Ondo ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas.

phone Telefons: 80909999
email E-pasts: info@ondo.lv
web Mājas lapa: www.ondo.lv

Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt aizdevumu no Ondo?

Lai saņemtu aizdevumu, Tev: Ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem; Nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību; Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Kādi dokumenti nepieciešami Ondo.lv aizdevuma saņemšanai?

Aizdevuma saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti. Tev ir nepieciešams mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 300 EUR. Ja aizdevumu būsi mums atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, no otrās reizes varēsi aizņemties līdz 425 EUR.

Cik ātri aizdevuma summa tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

Ja Tavs konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā, naudu savā kontā saņemsi 10 minūšu laikā (98% gadījumu) pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Ondo.lv darba laikā. Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš aizdevuma pieteikuma izskatīšanas. Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Kāpēc man tika atteikts aizdevums?

Aizdevumu Tev nevarēsim piešķirt, ja: Tu esi parādnieku reģistros; Vēl neesi atmaksājis savu iepriekšējo Ondo.lv aizdevumu; Reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus; Tu esi jaunāks par 21 vai vecāks par 80 gadiem.

views: 13795

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment