ViaSMS

VN:F [1.9.20_1166]
5.0/10 (44)
2
labākie reitingā

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

ViaSMS

Summa: 100౼5000 EUR
Termiņš: 2౼120 mēneši
Likme: 0౼53.9 % GPL
Vecums: 20౼70 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Jaunajiem klientiem pirmajam aizdevumam 300€ apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0€, aizdevuma procentu likme 39.60% gadā, GPL ir 43.30%. Kopā atmaksājamā summa ir 300€. Esošajiem klientiem, aizņemoties 100€ uz 12 mēnešiem, atmaksu veicot 12 maksājumos ar aizņēmuma likmi mēnesī 3.6%. Aizņēmuma likme gadā 43.20%, maksimālā gada procentu likme 53.90%, kopējā atmaksājamā summa 124.91€, ja tiek ievēroti līguma noteikumi.

ViaSMS – aizdevums līdz algas dienai ātri un viegli!

Izvēlieties summu un termiņu VIASMS mājas lapā. Noklikšķiniet uz “Saņemt kredītu” un sekojiet norādījumiem VIASMS! Jūsu pieprasījums tiks uzreiz apstiprināts. Nauda kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā, tiklīdz tiks pieņemts lēmums izsniegt aizdevumu. Izmanto aizdevumu, lai īstenotu savus plānus. Sasniedz vēlamo ar VIASMS aizdevumu.

+

ViaSMS

Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību.

phone Telefons: 67212412
email E-pasts: info@viasms.lv
web Mājas lapa: www.viasms.lv

Cik lielu summu var aizņemties?

Aizdevuma apmērs ir atkarīgs no Jūsu maksātspējas un kredītvēstures uzņēmumā SIA VIA SMS. Minimālā iespējamā aizdevuma summa ir 100 EUR, bet maksimālā summa – 5000 EUR. Tev ir iespēja aizņemties arī papildus summu pie esošā aizdevuma, kad tas vēl nav atmaksāts.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu?

Lēmums par aizdevuma piešķiršanu Tev tiks nosūtīts īsziņā uz norādīto mobilā tālruņa numuru jau pāris minūšu laikā.

Ko darīt, ja nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu?

Ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, Tev ir iespēja atlikt atmaksu uz 7, 14 vai 30 dienām (pakalpojuma “Aizdevums līdz algai” gadījumā) vai uz 30 dienām (pakalpojuma “Naudas kredīts” gadījumā), samaksājot par to komisijas maksu.

Kā tiek novērtēta mana kredītspēja?

Klienta kredītspējas novērtēšanā izmantojam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) datu bāzes, papildus informāciju iegūstam no uzņēmumiem, kas apkopo datus par fizisko personu maksājumu kavējumiem Latvijas Republikā, ņemam vērā arī “VIA SMS” datu bāzēs par klientu apkopoto informāciju.

Cik ātri aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz manu bankas kontu?

Ja Tavs bankas konts atrodas “DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka” , ”Swedbank” vai “Norvik banka“ tad nepieciešamā naudas summa tiks pārskaitīta maksimāli ātri. Ja Tavs bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs Tavā kontā vienas darbdienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

views: 9790

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment