ViaSMS

VN:F [1.9.20_1166]
5.0/10 (37)
4
pieci labākie

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

ViaSMS

Summa: 100౼3000 EUR
Termiņš: 1౼60 mēneši
Likme: 43.33 % GPL
Vecums: 20౼70 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Jaunajiem klientiem pirmajam aizdevumam 300€ apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0€, aizdevuma procentu likme 40.20% gadā, GPL ir 43.30%. Kopā atmaksājamā summa ir 300€. Esošajiem klientiem, aizņemoties 100€ uz 12 mēnešiem, atmaksu veicot 12 maksājumos ar aizņēmuma likmi mēnesī 3,6%. Aiznēmuma likme gadā 43,80%, gada procentu likme 53,90%, kopējā atmaksājamā summa 124,91€.

ViaSMS – aizdevums līdz algas dienai ātri un viegli!

Izvēlieties summu un termiņu VIASMS mājas lapā. Noklikšķiniet uz “Saņemt kredītu” un sekojiet norādījumiem VIASMS! Jūsu pieprasījums tiks uzreiz apstiprināts. Nauda kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā, tiklīdz tiks pieņemts lēmums izsniegt aizdevumu. Izmanto aizdevumu, lai īstenotu savus plānus. Sasniedz vēlamo ar VIASMS aizdevumu.

+

ViaSMS

Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību.

phone Telefons: 67212412
email E-pasts: info@viasms.lv
web Mājas lapa: www.viasms.lv

Cik lielu summu var aizņemties?

Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt EUR 350. Kad atmaksāsi pirmo aizdevumu un vērsīsies pie mums atkārtoti, Tev ir iespēja aizņemties summu līdz EUR 500, bet trešajā un turpmākajās reizēs – līdz EUR 700.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu?

Lēmums par aizdevuma piešķiršanu Tev tiks nosūtīts īsziņā uz norādīto mobilā tālruņa numuru jau pāris minūšu laikā.

Ko darīt, ja nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu?

Ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, Tev ir iespēja atlikt atmaksu uz 7, 14 vai 30 dienām (pakalpojuma “Aizdevums līdz algai” gadījumā) vai uz 30 dienām (pakalpojuma “Naudas kredīts” gadījumā), samaksājot par to komisijas maksu.

Kā tiek novērtēta mana kredītspēja?

Klienta kredītspējas novērtēšanā izmantojam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) datu bāzes, papildus informāciju iegūstam no uzņēmumiem, kas apkopo datus par fizisko personu maksājumu kavējumiem Latvijas Republikā, ņemam vērā arī “VIA SMS” datu bāzēs par klientu apkopoto informāciju.

Cik ātri aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz manu bankas kontu?

Ja Tavs bankas konts atrodas “DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka” , ”Swedbank” vai “Norvik banka“ tad nepieciešamā naudas summa tiks pārskaitīta maksimāli ātri. Ja Tavs bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs Tavā kontā vienas darbdienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

views: 7707

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment