ViaSMS

VN:F [1.9.20_1166]
5.0/10 (37)
10

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 2 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-70 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Summa: 100 – 3000 EUR
Apstrādes laiks: 10 min
Mēneša procenti: no 3.5%

ViaSMS.lv – aizdevums līdz algas dienai ātri un viegli!

Izvēlieties summu un termiņu VIA SMS mājas lapā. Noklikšķiniet uz “Saņemt kredītu” un sekojiet norādījumiem VIA SMS! Jūsu pieprasījums tiks uzreiz apstiprināts. Nauda kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā, tiklīdz tiks pieņemts lēmums izsniegt aizdevumu. Izmanto aizdevumu, lai īstenotu savus plānus. Sasniedz vēlamo ar VIA SMS aizdevumu.

+


Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību.

phone Telefons: 67212412
email E-pasts: info@viasms.lv
web Mājas lapa: www.viasms.lv

Cik lielu summu var aizņemties?

Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt EUR 350. Kad atmaksāsi pirmo aizdevumu un vērsīsies pie mums atkārtoti, Tev ir iespēja aizņemties summu līdz EUR 500, bet trešajā un turpmākajās reizēs – līdz EUR 700.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu?

Lēmums par aizdevuma piešķiršanu Tev tiks nosūtīts īsziņā uz norādīto mobilā tālruņa numuru jau pāris minūšu laikā.

Ko darīt, ja nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu?

Ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, Tev ir iespēja atlikt atmaksu uz 7, 14 vai 30 dienām (pakalpojuma “Aizdevums līdz algai” gadījumā) vai uz 30 dienām (pakalpojuma “Naudas kredīts” gadījumā), samaksājot par to komisijas maksu.

Kā tiek novērtēta mana kredītspēja?

Klienta kredītspējas novērtēšanā izmantojam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) datu bāzes, papildus informāciju iegūstam no uzņēmumiem, kas apkopo datus par fizisko personu maksājumu kavējumiem Latvijas Republikā, ņemam vērā arī “VIA SMS” datu bāzēs par klientu apkopoto informāciju.

Cik ātri aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz manu bankas kontu?

Ja Tavs bankas konts atrodas “DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka” , ”Swedbank” vai “Norvik banka“ tad nepieciešamā naudas summa tiks pārskaitīta maksimāli ātri. Ja Tavs bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs Tavā kontā vienas darbdienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

ViaSMS, 5.0 out of 10 based on 37 ratings
: 6991

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Add comment