SosCredit

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (2)
11

SosCredit

Summa: 50౼25000 EUR
Termiņš: 3౼120 mēneši
Likme: līdz 136.85 % GPL
Vecums: 18౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Maksimālā GPL likme ir 136,85%. Jauniem klientiem kredītlimits līdz 5000 €. Un bezprocentu periods vai 0% komisijas maksa. Kredītlīnijas minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši, maksimālais atmaksas termiņš ir 120 mēneši.

SosCredit – Bez galvotāja un ķīlas līdz € 25000!

Jauniem klientiem kredītlimits līdz 5000 €. Un bezprocentu periods vai 0% komisijas maksa. SosCredit kredītlīnija ir kredīts ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču bez noteikta atmaksas grafika, atmaksas grafiku nosaki pats, izvēloties ikmēneša maksājumus. Kredītlīnija ir lielisks risinājums, kad maksā procentus tikai par to summu, ko esi iztērējis.

+

SosCredit

Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, ja steidzami nepieciešama nauda: naudas pārskaitījums uz jebkuru banku Latvijā; ātra kredīta lēmuma pieņemšana; izsniedzam kredītus ar labu kredītvēsturi; bez ķīlas un galvotāja. Naudu vari aizņemties atkārtoti tik reižu, cik nepieciešams limita ietvaros. Ar katru atmaksātu rēķinu, pieejamā kredītlīnijas summa atjaunojas.

phone Telefons: -
email E-pasts: info@soscredit.lv
web Mājas lapa: soscredit.lv

Vai es varu saņemt kredītlīniju?

Kredītlīniju iespējams saņemt no 20 līdz 75 gadu vecuma. Lai pieteiktos kredītlīnija, nepieciešams būt maksātspējīgam(-ai) un bankas kontam kādā no Latvijas kredītiestādēm, mobilais telefons. Nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu (jauniem klientiem veikt reģistrācijas maksājumu), sagaidīt lēmumu, ko paziņos klientu apkalpošanas speciālists, un/vai saņemsi ziņu sms īsziņas veidā, un/vai e-pastā.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Lai saņemtu kredītlīniju nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla.

Kas ir kredītlīnija bez komisijas maksas?

Jauniem klientiem pirmās 60 dienas var tikt piedāvātas bez komisijas maksas. Tas nozīmē, netiek piemērota komisijas maksa par pirmajām 60 dienām.

Ko darīt, ja nevaru atmaksāt parādu noteiktā laikā?

Kredītlīnijas atmaksa jāveic pēc atrunāta grafika, gadījumā ja netiek ievēroti iemaksu termiņi, tiek piemēroti soda procenti. Lai rastu risinājumu kredīta atmaksu kavējuma gadijumā, lūdzam sazināties ar klientu apkalpošanas centru.

Kāpēc mans pieteikums kredītlīnijai tika noraidīts?

Pieteikumu kredītlīnijai var noraidīt, ja sniegtā informācija ir kļūdaina vai arī tā ievadīta nepareizā kārtībā, pieteikuma aizpildītājam ir nenokārtotas parādsaistības.

views: 3296

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Comments: 1
  1. Ainars Balodis saka:

    Lavakar mums vajaga jusu konta numuru uz kuru jums sutiti 1centu.