NordLizings

VN:F [1.9.20_1166]
5.6/10 (16)
17

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

NordLizings

Summa: 1000౼50000 EUR
Termiņš: 6౼120 mēneši
Likme: 2౼30 % gadā
Vecums: 18౼65 gadi
Apstrādes laiks: 30 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Aizdevuma summa ir 4500 EUR, kredīta termiņš 36 mēneši, aizņēmuma likme ir 7% no neatmaksātās aizdevuma summas un kopējā summa – 5002.09 EUR, kamēr GPL ir 8.87%. Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda. KASKO pēc vēlēšanās. Finansēšanas summa 1000 – 50 000 EUR. Procentu likme no 2 līdz 30% gadā. Procentu likme ir lielā mērā atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumu līmeņa. IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā. Iespējama attālināta līgumu parakstīšana.

NordLizings – Auto līzings ar minimālu pirmo iemaksu!

Uzņēmums NordLizings palīdzēs Jums pārdot vai nopirkt jaunu automobili mūsu mājas lapā NordLizings izmantojot mūsu pakalpojumu – auto līzingu. Liela automobiļu izvēle. Bezmaksas reklāma mūsu mājas lapā. Uzņēmums NordLizings jau vairākus gadus piedāvā vienus no lābākajiem un pieņemākajiem līzinga nosacījumiem auto iegādei kā fiziskām, tā arī juridiskām personām. Katram klientam individuāli tiek piedāvāti auto līzinga nosacījumi atbilstoši viņa materiālajām iespējām.

+

NordLizings

Pārkreditācijas iespējas, kredīts pret savu automašīnu, kā arī Jūs interesējošās automašīnas iegāde. Iespēja iegūt papildus kredītu, ja Jūs pienācīgi pildāt savas esošās kredītsaistības. Mēs neskatamies uz klienta pagājušajām problēmām. Mūs interesē tikai šodiena.

phone Telefons: 29914994
email E-pasts: info@nordlizings.lv
web Mājas lapa: www.nordlizings.lv

KĀPĒC TIEŠI MĒS?

Latvijā ieņamam stabilu pozīciju auto kreditēšanas jomā. Mēs vienmēr cenšamies, lai pilnībā apmierinātu mūsu klientu prasības

Auto līzings ar minimālu pirmo iemaksu

Finansējuma summa līdz 30000 €. Zemākās % likmes. Līzinga termiņš līdz 84 mēnešiem. Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda. Pieteikuma izskatīšana un līzinga reģistrēšana stundas laikā. KASKO apdrošināšana nav obligāta. Priekšapmaksa bez soda procentiem.

Kredīts pret auto

Līzinga laikā auto paliek pie Jums. Finansējuma summa līdz 90% no automobiļa vērtības. Līzinga termiņš līdz 84 mēnešiem. Pirmstermiņa dzēšana bez soda procentiem. Pieteikuma izskatīšana un līzinga reģistrēšana stundas laikā. KASKO apdrošināšana nav obligāta.

views: 8808

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment