Finea

VN:F [1.9.20_1166]
6.7/10 (10)
8

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Finea

Summa: 100౼10000 EUR
Termiņš: 3౼60 mēneši
Likme: 21.07౼52.76 % GPL
Vecums: 20౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Kredīta kopējā summa 2 000,00 EUR. Jāveic šādi maksājumi: 53,79 EUR pirmais maksājums, pēc tam 122,98 EUR, 24 maksājumus pēc kārtas, vienu reizi mēnesī. Kopējā summa, kas jums būs jāmaksā 2 951,56 EUR, kas sastāv no: Izsniegtās aizdevuma summas: 2 000,00 EUR; Komisijas maksas par līguma noformēšanu: 0,00 EUR; Procentu maksājumiem par aizdevumu: 951,56 EUR. Gada procentu likme (GPL) 47.51 %. Piepildi sapņus un izpildi mērķus ar Finea! Saņem aizdevumu savā kontā dažu minūšu laikā!

Finea – Piepildi sapņus!

Finea ir draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas piedāvā aizdevumu gan plānotiem, gan neplānotiem tēriņiem ar izdevīgiem atmaksas nosacījumiem un termiņu līdz 5 gadiem. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Saņemt aizdevumu iespējams pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Finea darba laikā. Finea prioritāte ir ilgstoša un abpusēji izdevīga sadarbība ar katru klientu.

+

Finea

Finea pakalpojumu izmantošanas priekšrocības: Ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā; Operatīva aizdevuma pieteikuma izskatīšana un piešķiršana; Elastīgs atmaksas termiņš līdz 5 gadiem; Zema maksa par aizdevuma izmantošanu; Profesionāla klientu apkalpošana. Finea aizdevumu vari noformēt ātri, ērti un ar iespēju izvēlēties atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem un summu no 500 līdz 10 000 EUR.

phone Telefons: 371 80205114
email E-pasts: info@finea.lv
web Mājas lapa: finea.lv

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu Finea aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu, Tev: Jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem; Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs; Nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību; Jābūt spējai atmaksāt aizdevumu.

Cik lielu summu varu aizņemties?

Pieejamā aizdevuma summa tiek noteikta katram Finea klientam individuāli, atkarībā no klienta maksātspējas un kredītvēstures. Lai uzzinātu sev pieejamo aizdevuma summu, Tev ir jāreģistrējas vai jāieiet savā profilā, ja esi reģistrējies.

Vai drīkstu aizdevumu atdot ātrāk?

Jā. Aizdevumu drīksti atmaksāt jebkurā brīdī.

Vai varu aizņemties gadījumā, ja man jau ir aizdevums bankā vai citā kredītiestādē?

Jā. Tu vari aizņemties, ja vien neesi kavējis aizdevuma maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.

Cik ātri es saņemšu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu?

Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu Tu saņemsi dažu minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

views: 4464

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment