SMScredit

VN:F [1.9.20_1166]
6.2/10 (47)
7

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

SMScredit

Summa: 50౼5000 EUR
Termiņš: 1౼48 mēneši
Likme: 45.10౼53.76 % GPL
Vecums: 18౼80 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: aizņemoties 300 EUR uz 12 mēnešiem un veicot apmaksu 12 vienādos mēneša maksājumos ar/bez 100% atlaides pirmajām 30 dienām. Aizņēmuma likme gadā 37.79%/43.80%, gada procentu likme 45.10%/53.76%, kopējā atmaksājamā summa 364.89 EUR/375.84 EUR, ja tiek ievēroti līguma noteikumi! 100% atlaide procentu maksai tiek piemērota pirmajām 30 dienām kopš kredīta saņemšanas. Pie mums vari aizņemties no 50 līdz 5000 EUR ar iespēju veikt atmaksu vienā vai vairākos maksājumos.

SMScredit – ātri, droši un ērti aizdevumi bez nodrošinājuma.

SMScredit piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no SMScredit var 15 minūšu laikā. Lai to iegūtu, nav nepieciešams galvojums vai izziņa par ienākumiem no darba vietas. Atšķirībā no citiem līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem, SMScredit var atlikt aizdevuma atmaksu, veicot samaksu, kas atbilst katra aizdevuma summai, par pagarinājumu.

+

SMScredit

SMScredit ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un plašu klientu loku. SMScredit ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas.

phone Telefons: 67333990
email E-pasts: info@smscredit.lv
web Mājas lapa: www.smscredit.lv

Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt kredītu no SMScredit?

Lai saņemtu kredītu, Tev: ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 80 gadiem; nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību; nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Kādi dokumenti nepieciešami SMScredit.lv kredīta saņemšanai?

Kredīta saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti. Tev ir nepieciešams mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Cik ātri kredīta summa tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

Ja Tavs konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā, naudu savā kontā saņemsi 10 minūšu laikā (98% gadījumu) pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit darba laikā. Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš kredīta pieteikuma izskatīšanas. Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Cik ātri es saņemšu lēmumu par kredīta piešķiršanu?

Lēmumu par kredīta piešķiršanu Tu saņemsi dažu minūšu laikā.

Kāpēc man tika atteikts kredīts?

Kredītu Tev nevarēsim piešķirt, ja: Tu esi parādnieku reģistros; vēl neesi atmaksājis savu iepriekšējo SMScredit kredītu; reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus; Tu esi jaunāks par 20 vai vecāks par 80 gadiem.

views: 10573

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Comments: 1
  1. Gints saka:

    Aiznjeemos shii gada saakumaa. Visu laiciigi atmaksaaju. Pec tam sanjeemu vairaakas SMS ar piedaavaajumiem….Tagad, kad kredits tieshaam vajadziigs – sanjemu atteikumu jau 3 reizi. Nenopietna kompaanija