Banknote

VN:F [1.9.20_1166]
4.8/10 (19)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Banknote

Summa: 100౼5000 EUR
Termiņš: 2౼48 mēneši
Likme: no 46.4 % GPL
Vecums: 18౼80 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Kredīta summa 1000.00 EUR , Procentu kopēja summa 509.60 EUR, Ikmēneša maksājums 62.90 EUR, Kredīta atmaksas termiņš 24 mēneši, Aizņēmuma likme 43.14%, Gada procentu likme 52.80%. Verifikācijas komisija (vienreizēja aizņēmēja identifikācijai portālā) 0.01 EUR.

Banknote – izsniedz 30 dienu aizdevumu bez maksas.

Banknote – tas ir jauns veids aizdevēju. Banknote aizdevumi izmaksāti skaidrā naudā, jūs varat saņemt tos 39 pilsētās visā valstī. Lai saņemtu kredītu Banknote jums ir nepieciešams, lai pieteiktos kredītam un sniegt informāciju par sevi: vārds, uzvārds, personas kods, mobilo telefonu, e-pastu, ikmēneša ienākumiem, ikmēneša izdevumus.

+

Banknote

Banknote ir vienīgais licencētais nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā visus ikdienā vajadzīgos finanšu pakalpojumus vienuviet. Mēs lepojamies ar augstu apkalpošanas un pakalpojumu kvalitāti. Mūs raksturo godīgi nosacījumi un tieša valoda. Ātri, ērti, droši un tuvu mājām.

phone Telefons: 66116688
email E-pasts: info@banknote.lv
web Mājas lapa: banknote

Kāpēc Banknote izsniedz patēriņa aizdevumus skaidrā naudā?

Tādēļ, ka pirms aizdevuma izsniegšanas mēs vēlamies satikt savus klientus klātienē. Visu ērtībai un drošībai mēs slēdzam īstu līgumu papīra formātā; Tādēļ, ka mūsu klienti vēlas saņemt un atdot aizdevumu skaidrā naudā. Daļa klientu izvēlas saņemt aizdevumu skaidrā naudā un atdot ar pārskaitījumu.

Kas nepieciešams, lai es saņemtu patēriņa aizdevumu?

Tev ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 18 līdz 80 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments: pase, ID karte vai CSDD izdota vadītāja apliecība.

Kur es varu saņemt apstiprināto patēriņa aizdevumu?

Kad esi saņēmis apstiprinājumu par aizdevumu, dodies uz sev tuvāko Banknote filiāli un saņem aizdevumu skaidrā naudā.

Kā es varu pagarināt sava patēriņa aizdevuma atmaksas termiņu?

Patēriņa aizdevumu ar termiņu līdz 1 mēnesim iespējams pagarināt uz: 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Patēriņa aizdevumu ar termiņu, kas ir 3 mēneši un garāki, iespējams atlikt mēneša maksājumu, samaksājot komisiju, kas ir līdzvērtīga konkrētā mēneša procentu maksājumam.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvojums, lai saņemtu patēriņa aizdevumu?

Lai saņemtu patēriņa aizdevumu nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

views: 5880
Comments: 1
  1. Imasha kotugoda saka:

    Need a loan 500euro