TFBank

VN:F [1.9.20_1166]
6.4/10 (7)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

TFBank

Maksimālais termiņš: 7 gadi
Vecuma ierobežojumi: 22-70 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Maksimālā summa: 15000 EUR
Apstrādes laiks: 24 stundas
Gadā procenti: 19.90%

TFBank.LV – Saprātīgi Kredīti Saprātīgiem Cilvēkiem.

TFBank biznesa modelis ir balstīts uz atbildīgu aizdošanu; kredīta lēmums tiek pieņemts pēc rūpīgas analīzes, kas balstīta kā uz iekšējiem, tā ārējiem informācijas avotiem. TFBank mērķis ir sniegt neapgrūtinošus, vienkāršus un elastīgus aizdevumus; aizdevuma nosacījumi ir saprātīgi un atmaksas nosacījumi saprotami. TFBank piedāvā divu veidu patēriņa kredītus.

+

TFBank

TF Bank dibināta Zviedrijā 1987.gadā ar mērķi sniegt nomaksas iespējas klientiem, kas iegādājās preces no pasta katalogiem. Laikam ejot, TF Bank grupa ir ievērojami paplašinājusi gan pakalpojumu klāstu, gan to ģeogrāfiju. Latvijā TF Bank piedāvā patērētāju kreditēšanas pakalpojumus kopš 2016.gada rudens.

phone Telefons: 66090800
email E-pasts: info@tfbank.lv
web Mājas lapa: tfbank

VAI ES VARU SAŅEMT TF BANK KREDĪTU?

TF Bank kredīts ir pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 22 līdz 70 gadiem, kuriem ir pastāvīgi un pierādāmi ienākumi. TF Bank kredīti nav pieejami personām ar sliktu kredītvēsturi, klientiem, kuri nedzīvo Latvijā un ienākumus saņem kontos ārvalstīs, ārvalstu pilsoņiem bez pastāvīgas uzturēšanās atļaujas Latvijā. Katra klienta maksātspēja un kredītvēsture tiek izvērtēta individuāli, tādēļ aicinām veltīt dažas minūtes laika un iesniegt pieteikumu, lai uzzinātu vai TF Bank spēs piedāvāt risinājumu tieši Tavām finanšu vajadzībām.

KĀ PIETEIKTIES AIZDEVUMAM?

Iesniedz pieteikumu Naudas kredītam vai Auto kredītam šeit pat mūsu mājas lapā. Uzreiz pēc pieteikuma iesniegšanas uzzināsi provizorisko kredīta lēmumu. Ja provizoriskais lēmums būs pozitīvs, lūgsim Tev atsūtīt sava bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem, lai mēs varētu pieņemt galējo lēmumu. Ja pēc pārskata izskatīšanas nebūs iemesla mainīt pozitīvo lēmumu, uzreiz piedāvāsim Tev aizdevuma līgumu.

KAD ES SAŅEMŠU NAUDU?

Aizdevumu pārsvarā izmaksājam vienas darba dienas laikā pēc aizdevuma līguma parakstīšanas.

CIK LIELS BŪS MANS IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS?

Tā kā mūsu aizdevumi ir ar izlīdzinātu (anuitātes) maksājumu grafiku, katru mēnesi jāmaksā vienāda summa. Daļu no šīs summas sastādīs procenti, daļu – pamatsummas atmaksa. Maksājumu grafika sākumā procentu daļa ir lielāka, grafika beigās tā samazinās. Tu varat aprēķināt aptuveno ikmēneša maksājuma summu ar kredīta kalkulatora palīdzību šeit pat, mūsu mājas lapā.

KĀ NOTIEK AIZDEVUMA IZMAKSA?

Naudu pārskaitam uz norēķinu kontu, kuru klients norāda aizdevuma pieteikumā un kurš tiek iekļauts aizdevuma līgumā. Nauda var tikt izmaksāta tikai un vienīgi uz aizņēmēja personīgo kontu.

views: 6532
Add comment