Mogo

VN:F [1.9.20_1166]
4.8/10 (35)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Mogo

Maksimālais termiņš: 7 gadi
Vecuma ierobežojumi: 18-75 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Summa: 100 – 15000 EUR
Apstrādes laiks: 30 min.
Mēneša procenti: no 2.4%

Mogo – Ir auto, ir nauda!

Mogo — tā ir iespēja vienas dienas laikā saņemt aizdevumu 90% apmērā no jūsu auto tirgus vērtības! Kas Mogo atšķirīgs no citām kreditēšanas kompānijām? Mēs rūpējamies, lai aizdevumu būt viegli atdot, un ,atšķirībā no citiem aizdevumu uzņēmumiem, mēs nepaturam sev automašīnu kā nodrošinājumu atmaksai. Mogo dod jums iespēju saņemt savu sapņu automašīnu jau tagad.

+

Mogo

Tu jau gadiem ilgi sapņo par auto? Kāpēc sapņot, ja vari ar to braukt? Mogo sniedz iespēju iegādāties jebkuru transportlīdzekli – nav ierobežojumu ne vecumam, ne markai. Mogo piešķirs aizdevumu ne tikai kārotajam auto, bet arī motociklam, laivai, motorolleram, traktoram un citiem.

phone Telefons: 27258258
email E-pasts: info@mogo.lv
web Mājas lapa: mogo

Kā notiek līzinga noformēšana?

Tu piesakies līzingam Tev ērtākajā veidā, mēs 30 minūšu laikā izskatām Tavu pieteikumu, kā arī veicam kārotā auto novērtēšanu. Pozitīvas atbildes gadījumā noslēdzam līgumu Mogo klientu filiālēs. Pēc līguma noslēgšanas un dokumentu nokārtošanas jebkurā Latvijas CSDD filiālē (pēc Tavas izvēles) mēs nekavējoties pārskaitīsim Tev vai auto tirgotājam naudu.

Kā notiek līzinga atmaksa?

Tev jāveic ikmēneša maksājumi atbilstoši līgumā norādītajam grafikam. Lai nerastos pārpratumi, atgādinājumu par ikmēneša maksājumu nosūtīsim īsziņā uz Tavu mobilo telefonu. Par līzinga atmaksu pirms termiņa nebūs līgumsoda vai citu Tev nepatīkamu pārsteigumu. Tieši pretēji – aizdevuma procenti būs jāatmaksā tikai par faktisko līzinga izmantošanas laiku.

Kas veic auto novērtēšanu?

Auto novērtēšanu veic pieredzējuši un profesionāli mogo auto eksperti, kuriem ir vairāku gadu pieredze auto vērtēšanā.

Vai auto ir jābūt aktīvai OCTA un KASKO apdrošināšanai?

Pērkot jaunu auto uz līzinga, klientam ir jāiegādājas OCTA apdrošināšana, kas derīga vismaz 3 mēnešus. Aizdevumiem virs EUR 5000 uz aizdevuma laiku ir jābūt arī aktīvai KASKO apdrošināšanas polisei.

Vai ir kādi ierobežojumi, lai es noformētu līzingu?

Lai noformētu autolīzingu, auto nav jābūt reģistrētam uz Tava vārda, bet, pirms līzinga piešķiršanas, tiks vērtēta Tava maksātspēja. Atgādinām, Tavs pienākums ir sniegt patiesu un precīzu informāciju par sevi!

views: 8514
Comments: 1
  1. ANDRIS IGAUNIS saka:

    Vēlos saņemt kredĪTU 10500 EUR apmērā