Mogo

VN:F [1.9.20_1166]
4.8/10 (35)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Mogo

Summa: 500౼12000 EUR
Termiņš: 12౼84 mēneši
Likme: 19.66౼41.23 % GPL
Vecums: 21౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Iespējamie kredīta ikmēneša maksājumi tiek aprēķināti saskaņā ar šādiem pieņēmumiem: Aizdevuma summa 4 000 EUR. Aizdevuma termiņš 48 mēn. Procentu likme 1.70% mēnesī jeb 20.40% gadā. 48 ikmēneša maksājumi 122 EUR apmērā. Ikmēneša maksājumā ietverta kredīta pamatsumma un procenti. Kopējā komisijas maksa ir 10% no aizdevuma summas un tā vienādās daļās ir samaksājama visā aizdevuma termiņa laikā. Kreditēšanas nosacījumi katram klientam tiek piemēroti individuāli.

Mogo – vienmēr kopā ar Tevi!

Patēriņa aizdevums līdz 12 000 EUR uz termiņu līdz 7 gadiem. Tikai 3 soļi līdz naudai bankas kontā! Norādi vēlamo aizdevuma summu, atmaksas termiņu un savus personas datus! Pieteikuma apstiprināšanas gadījumā, saņemsi piedāvājumu, izskati to un noslēdz līgumu, izvēloties sev ērtāko līguma parakstīšanas veidu! Pēc līguma noslēgšanas, saņem naudas līdzekļus savā bankas kontā 15 minūšu laikā.

+

Primero

Ja nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, negaidi un īsteno savas vēlmes jau tagad! Piesakies finansējumam, aizpildi pieteikuma anketu un rīkojies! Jautājumu gadījumā, nekautrējies sazināties ar mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas speciālistiem.

phone Telefons: 37166900900
email E-pasts: info@mogo.lv
web Mājas lapa: mogo

Patēriņa kredīts

Nauda jebkurai Tavai vajadzībai. Patēriņa kredīts. No 500 līdz 12 000 EUR. Bez liekiem jautājumiem. Piesakies online. Pieejama papildus summa jebkurā brīdī.

Ilgtermiņa aizdevums Tavu vēlmju un sapņu piepildīšanai

Nepieciešams finansējums lielāku pirkumu veikšanai, nelielam mājokļa remontam vai citu izdevumu segšanai. Mēs varam palīdzēt! Tagad Mogo piedāvājumā arī patēriņa kredīts Tavu vēlmju, sapņu un vajadzību piepildīšanai. Aizpildi pieteikumu un saņem aizdevumu vien 15 minūšu laikā! Nekādu galvotāju, izziņu vai ķīlu. Šī ir Tava iespēja tikt pie papildu finanšu līdzekļiem līdz pat 12 000 EUR uz termiņu līdz 84 mēnešiem. Piesakies aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu!

Kāpēc izvēlēties patēriņa kredītu privātpersonām pie Mogo?

Noformējot Mogo patēriņa kredītu, piedāvājam izdevīgus aizdevuma nosacījumus ikvienam klientam: Elastīga un individuāla pieeja ikvienam klientam, Pakalpojums pieejams Latvijā un ārzemēs strādājošiem LR pilsoņiem ar oficiāliem ienākumiem, Bez ķīlas un sarežģītām pieteikuma formām, Pieteikuma izskatīšana un noformēšana 15 minūšu laikā, Nauda bankas kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas, Iespēja noformēt patēriņa kredītu, neizejot no mājām.

views: 8728
Comments: 1
  1. ANDRIS IGAUNIS saka:

    Vēlos saņemt kredĪTU 10500 EUR apmērā