SohoCredit

VN:F [1.9.20_1166]
5.5/10 (51)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

SohoCredit

Summa: 70౼1000 EUR
Termiņš: 4౼24 mēneši
Likme: no 48.46 % GPL
Vecums: 20౼75 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Kredīta summa 300 EUR, Procenti 25.81 EUR, Kopējā summa, kas jums būs jāmaksā 325.81 EUR, Aizņēmuma likme 40.27 %, GPL 48.57 %, Aizdevuma summas lietošanas termiņš 4 mēneši, Reģistrācijas maksa (tikai pirmajam aizdevumam): EUR 0.01.

SohoCredit – uzticams un lojāls partneris mikrokreditēšanas tirgū.

SohoCredit darbojas kreditēšanas pakalpojumu tirgū kopš 2011. gada un esam drošs, uzticams un pārskatāms partneris. Uzņēmums piedāvā patēriņa kredītus 10 – 15 minūtēs bez ķīlas un galvojuma. Pieteikties aizdevumam var reģistrējoties SohoCredit mājaslapā. Aizņemoties atkārtoti, aizdevumu var pieteikt savā lietotāja profilā. Pieprasījums tiks izvērtēts dažu minūšu laikā un atbildi par SohoCredit lēmumu saņemsiet īsziņā. Pozitīvas atbildes gadījumā nauda pēc brīža tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā.

+

SohoCredit

Ātrs, ērts un drošs Aizdevums. Pirmais kredīts bez komisijas par izsniegšanu un noformēšanas maksas. Sohocredit nosacījumi ir caurspīdīgi un viegli pārskatāmi. Ja Tev ir radušies neparedzēti nelieli tēriņi, bet algas diena tikai tuvojās, tad Sohocredit piedāvātie īstermiņa aizdevumi būs piemērots risinājums.

phone Telefons: 66116000
email sohocredit@sohocredit.com
web Mājas lapa: sohocredit

Kam ir pieejams SohoCredit aizdevums?

Aizdevums ir pieejams personai, kura ir: Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju; vecumā no 20 gadiem; ar pastāvīgu mobilā telefona numuru un bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām.

Cik ilgā laikā es saņemšu atbildi par aizdevuma pieteikumu?

Jūsu pieteikumu izskatīsim dažu minūšu laikā un lēmumu saņemsiet īsziņas veidā. Kontaktu centra speciālisti sazināsies ar Jums pa telefonu, ja radīsies kādas neskaidrības pieteikuma izskatīšanas laikā.

Cik ilgi jāgaida, lai saņemtu naudu savā bankas kontā?

Ja atbilde par aizdevumu būs pozitīva, 10 – 15 minūšu laikā saņemsiet naudu, ja Jūsu konts ir Swedbank, Nordea, DnB NORD vai Citadele bankā. Ja Jūsu konts atrodas citā bankā, naudas saņemšana var ilgt 1 – 3 dienas. Lūdzu ņemiet vērā, ka reālais pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no katras individuālās bankas.

Ko darīt, ja nav iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā?

Ja nevarat atgriezt kredītu noteiktajā laikā, par to nav jāuztraucas, jo Jums ir iespēja atlikt atmaksas termiņu par 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Jums jāpārskaita pagarināšanas maksa uz SIA “SOHO GROUP” norēķinu kontu.

Kāpēc man atteica kredītu?

Aizdevums var tikt atteikts gadījumos, ja: Jums ir kādas citas kavētas vai nepildītas kredītsaistības vai kavēti maksājumi; reģistrācijas laikā bija norādīti kļūdaini dati; neesat atmaksājis/usi iepriekšējo SohoCredit.lv aizdevumu.

views: 13922
Add comment