Kimbi

VN:F [1.9.20_1166]
5.8/10 (20)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Kimbi

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-75 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Maks. summa: 1500 EUR
Apstrādes laiks: 10 min.
Mēneša procenti: 10%

Kimbi – Ērts Risinājums, Kad Nepieciešami Papildus Līdzekļi!

Kimbi Kredītlīnija ir jauns produkts – tā ir kā naudas konts, no kura aizņemties naudu piešķirtā kredītlimita ietvaros, kad vien nepieciešams un pašiem izvēlēties tieši kādu summu aizņemties. Kimbi klienti paši var izvēlēties izsniegtās summas atmaksas kārtību, maksājot minimālo ikmēneša maksājumu vai visu summu uzreiz. Kimbi ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu.

+

Kimbi

Piesakoties, kredītlīnija ir pieejama neierobežotu laiku. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Aizņemoties no Kimbi.lv nebūs jāmaksā par aizdevuma pieteikuma izskatīšanu, konta uzturēšanu un naudas izmaksu, bet būs jāmaksā procenti par faktisko kredītlīnijas izmantošanas laiku.

phone Telefons: 67799090
email E-pasts: info@kimbi.lv
web Mājas lapa: kimbi

Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt Kredītlīniju?

Lai saņemtu Kredītlīniju, Jums: ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem, nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai nenokārtotu parādsaistību, nepieciešams norēķinu konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, ir jābūt spējai atmaksāt kredītu.

Kā pieteikties Kredītlīnijai?

Aizpildiet pietiekuma anketu, norādot personisko informāciju. Identificējieties ar bankas palīdzību. Izvēlieties Kredītlīnijas summu izmaksai un lietojiet Kredītlīniju.

Cik ātri es saņemšu naudu savas bankas kontā?

Ja tiks pieņemts lēmums piešķirt aizdevumu un Jūsu norēķinu konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā, naudu savā bankas kontā saņemsiet 10 minūšu laikā (98% gadījumu) pēc Jūsu summas pieprasījuma izmaksai saņemšanas un apstiprināšanas Kimbi.lv darba laikā.

Cik daudz es varēšu aizņemties?

Maksimālais iespējamais Kredītlīnijas apjoms ir 1500 EUR, un sava Kredītlimita ietvaros Jūs varēsiet aizņemties cik un kad būs nepieciešams.

Kādas būs izmaksas saistībā ar pakalpojuma izmantošanu?

Kredītlīnijas pieteikuma izskatīšana, piešķiršana, pieprasītās naudas summas izmaksa un konta apkalpošana ir bez papildu maksas. Ikmēneša procentu likme ir 10% no izmaksātās naudas summas. Procenti tiks aprēķināti tikai par tām dienām, kad būsiet aizņēmušies naudu. Atcerieties! Ja Kredītlīnijas ietvaros pieejamo summu neesiet izmantojuši, par to nekas nav jāmaksā.

views: 7664
Comments: 1
  1. Loreta saka:

    Labai reike pagydyti vyra ir noriu atiduoti kreditus ir kad buciau vienam kreditui skola. As turiu atiduoti kreditui 6000e ir dar pasiskolinau is zmogaus kad isgelbeti vyra. As geriau mokesiu vienam kredytui ir zinau kad moku.