Creditea

VN:F [1.9.20_1166]
7.8/10 (4)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Creditea

Summa: 100౼5000 EUR
Termiņš: 3౼60 mēneši
Likme: 9.52౼52.26 % GPL
Vecums: no 18 gadiem
Apstrādes laiks: 5 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Aizņemoties kredītlīnijas summu 500 EUR apmērā un to izmaksājot uz citu maksājumu kontu (komisija 0,95 EUR) un atmaksājot 12 mēnešu laika ar aizņēmuma likmi gadā 18.00%, gada procentu likme 20.09%, kopējā atmaksājamā summa pēc 12 mēnešiem ir 551.03 EUR.

Creditea – Kredītlīnija!

Ar Creditea viss ir pavisam vienkārši – skaidra un saprotama procentu likme un viss ērti pārskatāms lietotnē. Pieslēdz kredītlīniju Creditea lietotnē un uzzini, kādus kredīta nosacījumus varam piedāvāt tieši tev. Kredītlīnija būs tieši saistīta ar tavu Creditea maksājumu karti.

+

Creditea

Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, nav nepieciešams katru reizi pildīt jaunu kredīta pieteikumu, lai saņemtu naudu. Tev atliek vien pieslēgt kredītlīniju Creditea lietotne, un nauda vienmēr būs tev pieejama. Mūsu kredītlīniju vari izmantot ne tikai kā palīgu ikdienas norēķiniem, bet arī lielāku, iespējams, sen plānotu, pirkumu veikšanai.

phone Telefons: 23778866
email E-pasts: info@creditea.lv
web Mājas lapa: creditea

Kā es varu pieslēgt Creditea kredītlīniju?

Vispirms tev ir jālejupielādē bezmaksas Creditea lietotne. Pēc tam, kas būsi veicis reģistrāciju, tev būs iespēja pieslēgt kredītlīniju Creditea lietotnē, atverot sadaļu “Kredīts”.

Kā tiek aprēķināts minimālais mēneša maksājums?

Mēneša minimālais maksājums tiek aprēķināts, sadalot izmantoto summu uz 60 mēnešiem, bet ne mazāk kā 10 € mēnesī. Bet nesatraucies – ja izmantosi mazāk par 10 €, rēķins tiks aprēķināts no izmantotās summas.

Vai ir iespējams veikt ātrāku izmantotās kredītlīnijas atmaksu?

Jā, tev vienmēr būs iespēja atmaksāt izmantoto naudu ātrāk, veicot lielākus maksājumus, tādējādi samazinot kopējo samaksāto summu procentos. Ātrāka atmaksa ir bez komisijas maksas un to ērti vari izdarīt turpat lietotnē.

Kā notiek kredītlīnijas atmaksa?

Visērtāk un izdevīgāk ir veikt rēķina apmaksu lietotnē. Pēc tam, kad saņemsi kredītlīnijas rēķinu savā e-pastā, ieej sava Creditea lietotnē, atver sadaļu “Kredīts”. Šeit tu redzēsi un varēsi arī ērti apmaksāt šo rēķinu, izmantojot uz konta uzskaitīto naudu. Kādēļ tas ir izdevīgāk? Tādēļ, ka maksājumu mēs saņemsim uzreiz, tādējādi samazināsies iespēja, ka tiek kavēta rēķina apmaksa, jo nauda vēl “ceļo” no bankas uz Creditea.

Kas var saņemt kredītlīniju?

Kredītlīnijai var pieteikties Latvijas iedzīvotāji no 18 gadu vecuma. Lai saņemtu kredītlimitu, tev nepieciešami oficiāli un regulāri ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Mēs izvērtēsim tavu maksātspēju, balstoties uz tavā pieteikumā norādīto un publiskos reģistros pieejamo informāciju.

views: 2572
Add comment