InCredit

VN:F [1.9.20_1166]
5.5/10 (2)
new
jauna kredītkompānija

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

InCredit

Summa: 100౼15000 EUR
Termiņš: 3౼84 mēneši
Likme: 21.59౼53.27 % GPL
Vecums: 21౼70 gadi
Apstrādes laiks: 30 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: noformējot 15000€ uz 60 mēn., pirmais maksājums ir ar 0% likmi 275€, no 2. mēn. ikmēneša maksājums ar atlaidi 405.85€. Kopā 24220.27€, GPL 22.66%, aizņēmuma likme gadā 16.80%. Maksājums bez % nozīmē, ka par noteikto termiņu procenti netiek aprēķināti kā tādi. Procentu likmi neietekmē EURIBOR likmes izmaiņas, ikmēneša maksājums paliek nemainīgs visu līguma periodu. Kredīta izskatīšana 30 minūšu laikā. Online noformēšana, neizejot no mājām un vairāk nekā 20 kreditēšanas centru visā Latvijā.

InCredit – Radām jaunas iespējas!

Kompānija Incredit veiksmīgi darbojas finanšu pakalpojumu sniegšanā Latvijas iedzīvotājiem jau 13 gadus. Pa šo laiku kompānija spēja kļūt par vienu no līderiem patēriņa kreditēšanas jomā, ar vairāk nekā 200 000 apmierinātu klientu. Incredit kompānijas sniegtās konsultācijas, izsniegšanas ātrums un izdevīgi nosacījumi kopā veido kvalitatīvu servisu, ko novērtē ilggadējie klienti, atgriežoties un labprāt iesakot kompānijas produktus saviem draugiem un ģimenei.

+

InCredit

Incredit kredītu plašajā pakalpojumu spektrā ir dažādu veidu online kreditēšanas produkti: patēriņa kredīts, kredīts auto iegādei, kredīts remontam un ceļojumam, kredīts precēm un pakalpojumiem un pārkreditācija, kas palīdz izdevīgi apvienot citu kredītu kompāniju līgumus ērtā vienā līgumā.

phone Telefons: 67199100
email E-pasts: info@incredit.lv
web Mājas lapa: incredit.lv

Kāpēc man tika atteikts kredīts?

Kredītu nevarēsim piešķirt, ja: Aizpildot pieteikumu norādīji nepatiesus datus; Tava kredītvēsture neatbilst uzņēmuma prasībām; Esi jaunāks par 21 vai vecāks par 70 gadiem; Tavi ienākumi ir par mazu, lai varētu nomaksāt kredītu.

Vai es varu aizņemties, ja man ir ārzemju pase?

Jā, vari. Tev ir jābūt PMLP izsniegtai derīgai uzturēšanās atļaujai ar tiesībām strādāt Latvijas teritorijā.

Vai es varu aizņemties, atrodoties vai strādājot ārzemēs?

Šobrīd aizdevumus izsniedzam tikai tad, ja pēc pieteikuma iesniegšanas atrodies un strādā Latvijā.

Vai varu aizņemties tad, ja man ir neatmaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē?

Tava pašreizējā finansiālā situācija tiks ņemta vērā. Svarīgi – mēs izsniegsim kredītu tad, ja būsi spējīgs pildīt savas saistības. Ja šobrīd izjūti problēmas ar saistību izpildi, neaizņemies!

Saistību neizpildes gadījumi.

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināti līgumsods, nokavējuma procenti.

views: 1208

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment