Parkreditacija

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (1)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Parkreditacija

Summa: 10000౼2000000 EUR
Termiņš: 1౼24 mēneši
Likme: no 8 %
Aizdevums: līdz 75% no NĪ vērtības
Apstrādes laiks: 2 dienas
Reģistrācija: -

Kredīta izskatīšana novērtēšanai ilgst līdz 2 (divām) darba dienām. Laika periods no īpašuma novērtēšanas līdz aizdevuma izsniegšanai veidojas no nekustamā īpašuma specifikas un investoru ieinteresētības, taču visbiežāk investīciju vākšana notiek 2 (divas) nedēļas.

Parkreditacija – Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu juridiskām personām.

Projektu finansešana piesaistot investorus kļūst arvien populārāka, jo šāds princips iekļauj mazākus finanšu riskus. Parkreditacija kredīts var būt noderīgs rīks vai pat nepieciešamība, lai nodrošinātu uzņēmējattīstību un biznesa ideju realizēšanu. Ja bankas piedāvā tikai daļēju aizdevumu, tad Parkreditacija nebanku kreditēšanas iespējas ir tieši tas, kas palīdz sasniegt mērķus un idejas novest līdz vajadzīgajam rezultātam. Kredīta ņēmējs ar Parkreditacija investoru palīdzību var iegūt visu nepieciešamo summu sava projekta realizēšanai.

+

Parkreditacija

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu juridiskām personām. Jūs varat pieteikties finansējumam, ja: Jums pieder zemes īpašums; Jums pieder jaunbūve – īpašums, kura būvniecība vēl attīstās; Jums pieder būve – gatavs objekts; Ja vēlaties iegādāties NĪ un gūt no tā peļņu. Piedāvājam finansējumu dažādiem mērķiem.

phone Telefons: 24242024
email aizdevumi@parkreditacija.lv
web Mājas lapa: parkreditacija

Ātra un bezmaksas izskatīšana

Mūsu mērķis un darbības politika balstās uz rūpīgu un nopietnu darbu, lai pēc iespējas samazinātu potenciālos finanšu riskus. Kredīta piešķiršanas iespējas izskata pārkreditācijas profesionāļi, kuri spēs Jūs konsultēt un skaidri izskaidrot nianses. Mūsu klientu serviss ir tendēts uz individuālu un profesionālu pieeju, lai veidotu ilgstspējīgas un abpusēji izdevīgas biznesa attiecības.

Skaidri un klientam draudzīgi nosacījumi

Pārkreditācija nebanku kredīts izceļas ar to, ka nav apslēptu procentu, nav pārmaksas par Jums iepriekš nezināmām niansēm. Mūsu speciālisti izskaidro nosacījumus un asistē, ja nepieciešama padziļināta informācija kredīta piešķiršanas vai atmaksas nosacījumos. Pārkreditācija darbība ir vērsta uz individuālu pieeju katram klientam, tādēļ spējam pielāgot visizdevīgākos nosacījumus.

Profesionāla pieeja un komanda

Mūsu komandā darbojas nozares speciālisti, kuri ir pieredzējuši, tomēr arī entuziastiski jomā, kurā darbojas. Augsti vērtējam klientus un sadarbības partnerus, tādēļ sadarbību balstam uz abpusējas cieņas principiem. Pieredzes rezultātā esam secinājuši, ka šāds princips spēj nodrošināt ilgtspējīgu un auglīgu sadarbību. Mūs raksturo regulāritāte, iekļaušanās termiņos, rūpes par klientiem, kā arī tieša komunikācija, tādējādi spējam būt uzņēmums, kurā klients jūtas drošs un pārliecināts. Mūsuprāt, visvērtīgākais ieguldījums ir cilvēcīgā un pozitīvā attieksmē, jo tas veido mūsu reputāciju.

Finansējuma nodrošinājums

Aizņēmējam izsniedzamos līdzekļus nodrošinam izmantojot kopfinansējuma principu. Šis princips paredz, ka projektā var investēt vairākas personas, kurām Jūsu objekts šķiet potenciāli izdevīgs. Kad finansējums ir iegūts pilnā apmērā, tad Pārkreditācija nodrošina aizņēmuma izmaksu Jūsu kontā. Par laika periodu, kurā tiek vākti līdzekļi klients un Pārkreditācija vienojas individuāli, izanalizējot objekta nianses un potenciālos termiņus investīciju iemaksām.

views: 1210
Add comment