ViaCredit

VN:F [1.9.20_1166]
5.3/10 (24)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

ViaCredit

Summa: 300౼3000 EUR
Termiņš: 6౼12 mēneši
Likme: 51.00౼53.86 % GPL
Vecums: 20౼70 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: 500 EUR aizdevumam uz 6 mēnešiem ar standarta tarifu gada procentu likme (GPL) būs 51.78%, aizņēmuma likme gadā 25.55%, Mēneša maksājums 93.84€. Pēc reģistrācijas aizņēmējam nepieciešams pārskaitīt 0.01 EUR no sava personīgā bankas konta. Lai aizpildītu reģistrācijas anketu, Tev būs nepieciešamas tikai dažas minūtes. Skaidri atmaksas nosacījumi. Nauda tavā kontā tajā pašā dienā. Izvēlies pats, cik ātri atmaksāt aizdevumu. Ērta pieteikšanās tiešsaistē.

ViaCredit – Ātrs aizdevums caur internetu!

Ir dažādas situācijas, kad ļoti noder finansiāla palīdzība. Lai pilnvērtīgāk palīdzētu klientiem, ViaCredit piedāvā vairākus aizdevumu veidus. Aizdevumi ViaCredit atšķiras ar aizdevuma summas lielumu un atmaksas termiņu. Izvēlies sev piemērotāko aizdevumu veidu, piesakies internetā mājas lapā ViaCredit un nauda Tavā bankas kontā būs dažu minūšu laikā.

+

ViaCredit

Lai aizpildītu reģistrācijas anketu, Tev būs nepieciešamas tikai dažas minūtes. Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar pastāvīgiem ienākumiem un bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

phone Telefons: 67212412
email E-pasts: info@viasms.lv
web Mājas lapa: viacredit

Kādām prasībām man ir jāatbilst, lai es varētu saņemt aizdevumu?

Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli uzturēties un strādāt Latvijā. Jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt aizdevumu. Nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības.

Kā tiek novērtēta mana kredītspēja?

Klienta kredītspējas novērtēšanā izmantojam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) datu bāzes, papildus informāciju iegūstam no uzņēmumiem, kas apkopo datus par fizisko personu maksājumu kavējumiem Latvijas Republikā, ņemam vērā arī “VIA SMS” datu bāzēs par klientu apkopoto informāciju.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu?

Lēmums par aizdevuma piešķiršanu Tev tiks nosūtīts ar īsziņu uz norādīto mobilo tālruni jau dažu minūšu laikā.

Kādi dokumenti man ir jāiesniedz, lai saņemtu aizdevumu?

Nekādi dokumenti nav nepieciešami, ir tikai jāatbilst noteiktajām prasībām, jābūt mobilajam tālrunim un norēķinu kontam jebkurā no Latvijas bankām.

Vai kārtējo aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt?

Ja nav iespējams veikt kārtējo maksājumu līgumā noteiktajā termiņā, Tev ir iespēja atlikt atmaksu uz mēnesi, samaksājot par to komisijas maksu. Komisijas maksas apjomu vari redzēt savā profilā.

views: 8939
Add comment