eLizings

VN:F [1.9.20_1166]
5.0/10 (3)
17

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

eLizings

Summa: 500౼200000 EUR
Termiņš: 6౼240 mēneši
Likme: no 4 % gadā
Vecums: 18౼75 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Pieņemot, ka kredīta procentu likme ir 7.9% gadā, kredīta kopējā summa 5000 EUR, līguma termiņš 48 mēneši, līguma noformēšanas maksa 100 EUR, gada procentu likme (GPL) ir 9.44%, kopējā summa, kas klientam jāmaksā par kredītu, ir 5962.72 EUR, un veicamo maksājumu apmērs mēnesī sastāda 122.14 EUR. Nepieciešams tikai viens pieteikums. Bez maksas un saistībām. Populārāko un drošāko aizdevēju piedāvājumi.

eLizings – Kredītu salīdzināšana!

eLizings piedāvājumu izskatīšana un saņemšana par brīvu, Pieteikuma aizpildīšana neuzliek saistības sadarboties, Garantējam Tavu personīgo datu drošību, Izvēlies zemāko procentu, kā arī ietaupi savu laiku, Paraksti līgumu jebkurā no vairākām eLizings filiālēm Latvijā, elektroniski vai saņem to ar kurjerpastu, Visu banku un kredītiestāžu noteikumi vienā eLizings platformā.

+

eLizings

Aizpildi pieteikumu elektroniski vai klātienē. Izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un paraksti līgumu Tev izdevīgā vietā un laikā. Saņem naudu savā kontā. Salīdzini un izvēlies labāko. Ar vienu pieteikumu. Bez maksas un saistībām. Populārāko un drošāku aizdevēju piedāvājumi. Kredīta veidu izvēlies pats.

phone Telefons: 24800200
email E-pasts: info@elizings.lv
web Mājas lapa: elizings.lv

Patēriņa kredīts

Nauda uz kontu 15 min. Izdevīgi zemi GPL no 9%. Pirms-termiņa atmaksa bez %. No 6 līdz pat 84 mēnešiem. Attālināta līguma parakstīšana.

Auto kredīts un līzings

Bez pirmās iemaksas. Pirms-termiņa atmaksa bez %. No 6 līdz pat 84 mēnešiem. Auto, Moto, Ūdens un Komerctransportam. Izvēlies auto 60 dienu laikā.

Pārkreditācija

Palīdzam anulēt esošo līgumus. Izdevīgi zemi GPL no 11%. Pirms-termiņa atmaksa bez %. No 6 līdz pat 84 mēnešiem. Iespēja aizņemties vairāk.

Kredītu apvienošana

Palīdzam anulēt esošos līgumus. Izdevīgi zemi GPL no 12%. Pirms-termiņa atmaksa bez %. No 6 līdz pat 84 mēnešiem. Iespēja aizņemties vairāk.

Hipotekārais kredīts

Iespējams kredīts arī bez īpašuma ķīlas. Izdevīgi zemi GPL no 4%. Pirms-termiņa atmaksa bez %. No 6 līdz pat 180 mēnešiem. Līdz 70% no īpašuma tirgus cenas.

views: 965

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment