HipoCredit

VN:F [1.9.20_1166]
5.3/10 (16)
21

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

HipoCredit

Summa: 2000౼500000 EUR
Termiņš: 6౼240 mēneši
Likme: no 12 % gadā
Vecums: no 20 gadiem
Apstrādes laiks: 24 stundas
Reģistrācija: -

Piemērs: aizņemoties 15 000 EUR uz 10 gadiem, fiksētā procentu likme ir 12.5% gadā (izsniegšanas komisija ir 750 EUR). Kopējā atmaksājamā summa ir 26 541.6 EUR. Ikmēneša maksājums 221.18 EUR. Gada procentu likme (GPL) – 14.91%. Maksimālā iespējamā GPL likme ir 35.57%. Aizdevums līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Iespēja maksāt tikai aizdevuma procentus, pamatsummu atgriezt termiņa beigās. Bezmaksas pirmstermiņa aizdevuma dzēšana. Tavs nekustamais īpašums kalpos kā drošības garants.

HipoCredit – Aizdevums līdz 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

HipoCredit vienkāršs un ērts aizdevuma izsniegšanas process. Piesakies aizdevumam HipoCredit un saņem piedāvājumu jau dažu stundu laikā bez maksas! Kad mūsu partneris Latio ir novērtējis tavu nekustamo īpašumu, paraksti aizdevuma un hipotēkas nostiprinājuma līgumus pie notāra sev ērtā laikā un vietā! Tiklīdz hipotēkas pieteikums ir apstiprināts zemesgrāmatā, saņem naudu no HipoCredit savā bankas kontā un īsteno iecerēto!

+

HipoCredit

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu, lai: Iegādātos mājokli, Labiekārtotu dzīvesvietu, Apvienotu citus aizņēmumus, Iegādātos auto, Uzsāktu savu biznesu. Piedāvājums dažu stundu laikā. Aizdevums no 2000 līdz 100 000 EUR. Atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz 20 gadiem. Dzīvokļiem lielākajās pilsētās nekustamā īpašuma vērtējums sadarbībā ar Latio ir bez maksas.

phone Telefons: 67333773
email E-pasts: info@hipocredit.lv
web Mājas lapa: www.hipocredit.lv

Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt kredītu no Hipocredit

Tu vari saņemt kredītu no Hipocredit, ja esi vismaz 20 gadu vecs/-a Latvijas pastāvīgais/-ā iedzīvotājs/-a, ar stabiliem ikmēneša ienākumiem. Hipocredit izsniedz kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu, tāpēc Tev ir jābūt īpašumtiesībām uz nekustamo īpašumu Latvijā – dzīvokli vai māju.


Kāpēc aizņemties no Hipocredit?

Pirmkārt, tu saņemsi sākotnējo piedāvājumu jau dažu stundu laikā. Otrkārt, mēs parūpēsimies, lai dokumentu kārtošana būtu iespējami vienkārša un ērta. Un, treškārt, mēs izsniegsim kredītu līdz pat 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Kā saņemt Hipocredit kredītu?

Tas iespējams trīs vienkāršos soļos: aizpildi kredīta pieteikumu Hipocredit mājaslapā un dažu stundu laikā saņem piedāvājumu, saņem nekustamā īpašuma vērtējumu no mūsu partnera Latio un paraksti aizdevuma un hipotēkas nostiprinājuma līgumus pie notāra sev izdevīgā laikā un vietā, kad līgumi parakstīti un hipotēka apstiprināta zemesgrāmatā, saņem naudu savā kontā.

Cik ilgā laikā iespējams noformēt kredītu un saņemt naudu?

Naudu savā bankas kontā saņemsi vidēji pēc 7–10 darba dienām kopš pieteikuma iesniegšanas brīža. Tas ir atkarīgs no diviem faktoriem: cik ātri varēsi tikties ar Latio vērtētāju un cik ilgā laikā vietējā zemesgrāmatu nodaļa apstiprinās hipotēku.

Cik lielu summu es varu aizņemties?

Hipocredit piedāvā aizņemties pret nekustamā īpašuma ķīlu – līdz pat 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Kredīts no 1000 līdz pat 100 000 EUR.

views: 8209

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment