Primero

VN:F [1.9.20_1166]
0.0/10 (0)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Primero

Summa: 500౼12000 EUR
Termiņš: 12౼84 mēneši
Likme: 19.66౼41.23 % GPL
Vecums: 21౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Aizdevuma summa 2 000 EUR. Aizdevuma termiņš 24 mēn. Procentu likme 1.20% mēnesī jeb 14.40% gadā. 24 ikmēneša maksājumi 96.4 EUR apmērā. Ikmēneša maksājumā ietverta kredīta pamatsumma un procenti. Kopējā summa sastāv no kredīta summas 2200 EUR, un procentiem 313.6 EUR. GPL= 28.53%. GPL tika aprēķināta, pieņemot, ka visā līzinga līguma darbības laikā: fiksētā procentu likme gadā būs 14.4% (mēneša likme – 1.2%), kredīta (līzinga) kopējā summa – 2313.6, līzinga līguma darbības termiņš – 24 mēneši.

Primero – Ātrs aizdevums Tev!

Patēriņa aizdevums līdz 12 000 EUR uz termiņu līdz 7 gadiem. Pāris vienkārši soļi līdz savu ideju realizēšanai! Aizpildi pieteikuma formu ar informāciju par sevi un izvēlies ērtāko identifikācijas veidu. Pēc līguma noslēgšanas attālināti pārskaitīsim Tev aizdevuma summu pāris minūšu laikā. Iegādājies plānoto vai dodies ceļojumā – tā ir Tava izvēle!

+

Primero

Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu draudzīgie klientu apkalpošanas speciālisti dažu minūšu laikā izvērtēs Tavu pieteikumu un sniegs atbildi. Pozitīvas atbildes rezultāta, pēc līguma noslēgšanas naudu kontā saņemsi 30 minūšu laikā.

phone Telefons: 37125333033
email E-pasts: info@primero.lv
web Mājas lapa: primero

Patēriņa kredīts

Aizdevums privātpersonām internetā. No 500 līdz 12 000 EUR. Ātrs un vienkāršs pieteikuma process. Aizdevumu izmanto jebkurai savai iecerei. Līgumu apstiprini elektroniski, telefonsarunā vai filiālē.

Primero patēriņa kredīta priekšrocības

Kurš gan nav bijis situācijā, kad rodas vajadzība pēc papildu finanšu līdzekļiem – steidzama vīzīte pie ārsta, nepieciešama nauda lielākam pirkumam, vienkārši vairs nespēj izturēt vecās tapetes un pienācis laiks mājokļa remontam? Protams, vislabākais risinājums šādā situācijā būtu paņemt līdzekļus no iekrājumiem. Bet kā rīkoties, ja tādu nav? Mums ir risinājums – tagad sadarbībā ar Primero iespējams noformēt arī steidzami patēriņa kredītu privātpersonām – līdz 12 000 EUR uz termiņu līdz pat 7 gadiem, bez ķīlas! Noformē patēriņa kredītu internetā, bez ķīlas un bez pirmās iemaksas. Nekādu galvotāju un sarežģita gara pieteikšanas procesa. To ātri, ērti un droši iespējams izdarīt, neizejot no mājām. Kopā ar Primero Tu vari sākt realizēt savas idejas jau šodien!

Nosacījumi patēriņa kredīta saņemšanai

Ja esi nolēmis rīkoties un sasniegt mērķi, kam nepieciešams patēriņa aizdevums, pieteikties Primero patēriņa kredītam ir ļoti vienkārši. Tev tikai jāizvēlas nepieciešamā summa un vēlamais atmaksas termiņš un jāiesniedz pieteikums. Pieejamā aizdevuma summa no 500 līdz 12 000 EUR. Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un no oficiāliem ienākumiem, saistībām un patēriņa aizdevuma summas. Patēriņa kredītam var pieteikties privātpersonas, kas sasniegušas 21 gadu vecumu. Patēriņa aizdevuma noformēšanai nepieciešama vien pase, ID karte, Smart ID vai e-paraksts. Papildu pieejama maksājumu aizsardzības apdrošināšana.

views: 129
Add comment