FinLat

VN:F [1.9.20_1166]
6.5/10 (19)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

FinLat

Maksimālais termiņš: 30 gadi
Vecuma ierobežojumi: 18-75 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Summa: 50 – 500000 EUR
Apstrādes laiks: 30 min.
Gadā procenti: no 5.7%

FinLat ir ērta kredītu salīdzināšanas platforma!

FinLat – ērta platforma kur salīdzināt visu veidu aizdevumus pilnīgi bez maksas. Šī platforma dod iespēju gūt risinājumu ar lielu apstiprinājuma varbūtību, jo sistēmai ir pieslēgtas daudzas kredītiestādes un bankas. Pozitīva lēmuma gadījumā FinLat menedžeris sazinās ar klientu un piedāvā apstiprinātā aizdevuma noteikumus. FinLat pakalpojumi klientam ir pilnīgi bez maksas.

+

FinLat

Mūsu galvenā priekšrocība ir tā, ka mūsu pakalpojums klientam ir pilnīgi bez maksas un mēs neiekasējam nekādas komisijas. Sūtiet vienu pieteikumu un jau pēc 30 minūtēm sāciet saņemt piedāvājumus. FINLAT ir ērta sistēma kredītu salīdzināšanai ar lielu varbūtību, ka kredītiestādes un bankas sniegs pozitīvus lēmumus. Iespēja salīdzināt visus Latvijas tirgū esošos aizdevumu veidus. Ar mums jūs ietaupīsiet naudu un savu laiku.

phone Telefons: 25000010
email E-pasts: info@finlat.lv
web Mājas lapa: finlat

Cik ātri klients sāk saņemt piedāvājumus?

Pirmie pozitīvie lēmumi var pienākt jau 30 minūšu laikā.

Vai klients var parakstīt līgumu izmantojot kurjeru vai izmantojot elektronisko parakstu?

Vairāki mūsu partneri ir gatavi parakstīt līgumus izmantojot kurjeru un izmantojot elektronisko parakstu.

Kādus aizdevumus var salīdzināt?

Piedāvājam salīdzināt patēriņa kredītus, aizdevumus uzņēmējdarbībai, aizdevumus, kas nodrošināti ar nekustamo īpašumu, ātros aizdevumus, aizdevumus pret auto ķīlu, visu veidu aizdevumu refinansēšanu.

Kāpēc mūsu pakalpojums ir ērts?

Klientam nav nepieciešams aizpildīt daudzas veidlapas un meklēt vietnes internetā. Klients aizpilda tikai vienu pieteikumu un saņem piedāvājumus.

Vai FINLAT iekasē maksu no klienta?

Nē, neiekasē. Pakalpojums klientam ir pilnīgi bez maksas.

views: 4514
Add comment