SavaCard

VN:F [1.9.20_1166]
6.4/10 (18)
23

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

SavaCard

Summa: 300౼3000 EUR
Termiņš: 1౼36 mēneši
Likme: 43.8 % gadā
Vecums: 20౼70 gadi
Apstrādes laiks: 10 min.
Reģistrācija: -

Piemērs: Kredītlīnija līdz 3000 €. Minimālais maksājums 4%. Kredītlimita palielināšana pēc 3 mēnešiem. Ikmēneša kartes apkalpošanas maksa – 1,40 €. Maksa par skaidras naudas izņemšanu Swedbank bankomātos – 1% (minimums 1 €). Maksa par skaidras naudas izņemšanu citos bankomātos – 2% (minimums 5 €). Maksa par pirkumiem – bezmaksas. Kredīta lietošanas procenti – 0,12%/dienā. Ikmēneša minimālais maksājums – 4% no izmantotā kredītlimita (minimums 20 €) plus procenti un ikmēneša kartes apkalpošanas maksa.

SavaCard – Vienmēr ir ērti un viegli!

SavaCard tā ir klasiskā kredītkarte, ar kuras palīdzību var veikt pirkumus piešķirtās kredītlīnijas ietvaros. Karte nav paredzēta Jūsu personīgo līdzekļu uzglabāšanai. Izmantojiet SavaCard maksājot par pirkumiem un pakalpojumiem veikalos, kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās, jebkurā vietā, kur pieņem apmaksai MasterCard karti. Izņemiet skaidru naudu bankomātos vai bankas filiālēs. SavaCard – veiciet pirkumus interneta veikalos, rezervējiet viesnīcas un īrējiet automašīnas.

+

SavaCard

Vienu reizi mēnesī mēs Jums izsūtīsim kartes konta izrakstu, kurā būs uzrādīti visi veiktie darījumi par atskaites periodu un norādīts ikmēneša minimālais maksājums. Minimālais maksājums ir vienāds ar 4% no izmantotās kredītlimita summas (minimums 20 EUR), plus procenti un kartes apkalpošanas maksas. Minimālais maksājums ir jāpārskaita uz SIA “VIASMS Latvija” bankas kontu līdz Jūsu izvēlētajai Norēķinu dienai.

phone Telefons: 67212412
email E-pasts: info@savacard.lv
web Mājas lapa: savacard.lv

Kas ir SAVA.card?

SAVA.card ir kredītkarte klasiskā izpratnē, kas ļauj apmaksāt preces un pakalpojumus piešķirtās kredītlīnijas ietvaros. Karte nav paredzēta personīgo līdzekļu uzglabāšanai. Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu, un tā atkal kļūst Jums pieejama. Noslēdzot līgumu vienu reizi, to var lietot vairākkārt.

Kādi dokumenti un kur man tie jāiesniedz, lai saņemtu aizdevumu?

Nekādi speciāli dokumenti nav nepieciešami, ir vajadzīgs mobilā telefona numurs un konts jebkurā Latvijas bankā.

Cik bieži man ir jāveic maksājums?

Reizi mēnesī Jums tiks nosūtīts konta izraksts, kurā būs norādīti veiktie kartes darījumi par atskaites periodu un Minimālais maksājums. Maksājums ir jāveic vismaz Minimālā maksājuma summas apmērā uz kontu kredītiestādē līdz Jūsu izvēlētajai Norēķinu dienai.

Kā aprēķina minimālo maksājuma summu?

Minimālais maksājums ir vienāds ar 4% no izlietotās Kredītlīnijas summas, bet ne mazāk kā EUR 20 plus procenti par kredīta izmantošanu un kartes ikmēneša apkalpošanas maksa. Ja izlietotā Kredītlīnijas summa būs mazāka par EUR 20, Jums būs jāatmaksā visa izlietotā summa.

Kas notiks, ja Minimālais maksājums netiks veikts vai tiks veikts ar kavējumu?

Par katru kavēto dienu Jums tiks aprēķināts kavējuma līgumsods 0.5% apmērā no kavēto maksājumu summas. Ja Jūs kādu iemeslu dēļ nevarat veikt maksājumu, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums un mēs centīsimies rast Jums atbilstošāko risinājumu.

views: 9262

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment