CreditON

VN:F [1.9.20_1166]
5.6/10 (50)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

CreditON

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-75 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Maksimālā summa: 50 – 4000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: no 3.5%

CreditON – Aprēķiniet izdevīgumu!

CreditON nav kārtējais mistiskais on-line naudas aizdevumu sniedzējs, kura kredītu politika nav izskaidrojama. Gluži pretēji, CreditON – ir inovatīvs ātrās kreditēšanas servisa pārstāvis. To apliecina vairāki faktori – inovācijas aizdevumiem internetā, CreditON; piedāvājumi, skaidra un stabila īstermiņa naudas aizdevumu politika.

+

CreditON

Mēs esam uzticams partneris saviem klientiem – mēs nepievilsim Tevi un palīdzēsim, lai Tev viss izdotos! Mēs saprotam savus klientus un atrodam katram cilvēkam piemērotu risinājumu – Tev būs iespēja izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Pie mums ir iespējams samazināt aizdevuma maksu – mēs novērtēsim Tavu atbildību un uzticību ar īpaši izdevīgiem noteikumiem un piedāvājumiem.

phone Telefons: 27250001
email E-pasts: info@crediton.lv
web Mājas lapa: crediton

NOSACĪJUMI AIZDEVUMA SAŅEMŠANAI

Lai saņemtu aizdevumu no CreditOn, Tev jābūt: Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim ar savu personas kodu); vecumā no 20 līdz 75 gadiem; atvērtam aktīvam kontam kādā no Latvijas bankām; aktīvam mobilā telefona pieslēgumam jebkurā Latvijas tīklā.

VAI IR NEPIECIEŠAMA ĶĪLA VAI GALVOJUMS, LAI SAŅEMTU AIZDEVUMU?

Nē, ne ķīla, ne galvojums nav nepieciešami, tomēr, piesakoties aizdevuma summai virs 427 EUR, mēs Tev lūgsim nosūtīt mums sava konta pārskatu.

SAŅEM AIZDEVUMU

Pēc veiksmīgas reģistrācijas izskatīsim Tavu pieteikumu 15 minūšu laikā. Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi SMS veidā uz norādīto tālruņa numuru. Gadījumā, ja būs nepieciešams precizēt kādus no norādītajiem datiem, mūsu operatori sazināsies ar Tevi. Turpmāk visu ar aizdevumu saistīto informāciju varēsi redzēt savā Klienta profilā!

KĀ PAGARINĀT ATMAKSAS TERMIŅU?

Mēs saprotam, ka vienmēr var gadīties neparedzēti izdevumi, kas var liegt atmaksāt aizdevumu laikā. Ja apznies, ka nevarēsi atmaksāt aizdevumu laikā, mēs piedāvājam iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz laiku no 1-30 dienām savā CreditOn Klienta profilā.

views: 14882
Comments: 2
  1. inkognito saka:

    Взяли и отказали в займе , ни за что ни про что. ХОТЯ СУТКИ ЖДАЛА И ВСЁ БЫЛО ВЫПЛАЧЕНО. А ещё деньги перечисляют как черепахи.

  2. Ina saka:

    Par šo kompāniju varu teikt daudz labu vārdu!