LadyLoan

VN:F [1.9.20_1166]
5.3/10 (29)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

LadyLoan

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-75 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Maksimālā summa: 50 – 4000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: no 3.5%

LadyLoan piedāvā maksimālu komfortu un minimālas formalitātes.

LadyLoan – ir jauns zīmols ātro kredītu tirgū. LadyLoan piedāvā īstermiņa aizdevumus no 50-4000€ ar termiņu lidz 5 gadiem. Ērti pieteikties, minimālas formalitātes, ātrs lēmums un pārskaitījums! Aizdevumam LadyLoan var pieteikties Latvijas rezidenti ar savu personas kodu, vecāki par 20 gadiem, ar aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvu mobilā telefona pieslēgumu.

+

LadyLoan

Mēs nodrošinām, ka pieteikšanās process aizdevumam un Aizdevuma līguma noteikumi ir pārredzami un skaidri. Visa nepieciešamā informācija ir pieejama Aizdevuma līguma vispārīgajos noteikumos. Mēs nodrošinām 100% konfidencialitāti. Tavi dati ir pieejami tikai mums un ir pilnīgā drošībā. Tava uzticība ir mūsu pamats! Mēs strādājam ātri un efektīvi.

phone Telefons: 27241000
email E-pasts: info@ladyloan.lv
web Mājas lapa: ladyloan

Kā tas darbojas?

Izvēlies aizdevuma summu un termiņu, un aizpildi reģistrācijas anketu. Mēs Tevi informēsim pāris minūšu laikā pēc reģistrācijas maksājuma saņemšanas. Aizdevumu savā kontā saņemsi 15 minūšu laikā.

Kā pieteikties aizdevumam?

Īstermiņa aizdevumam Tu vari pieteikties mūsu mājas lapā ladyloan. Izvēlies aizdevuma summu un termiņu, spied “Pieteikties aizdevumam” un Tavs pieteikums tiks nosūtīts. Pēc pieteikuma nosūtīšanas pāris minūšu laikā saņemsi e-pastu un sms ar lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

Kādi ir nosacījumi, lai pieteiktos aizdevumam?

Aizdevumam var pieteikties Latvijas rezidenti ar savu personas kodu, vecāki par 20 gadiem, ar aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvu mobilā telefona pieslēgumu. Aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājaslapā un saņem lēmumu dažu minūšu laikā!

Kā es uzzināšu, vai aizdevums ir apstiprināts?

Tiklīdz Tavs aizdevums būs apstiprināts, mēs Tevi informēsim, nosūtot SMS. Visu nepieciešamo informāciju vari atrast mūsu mājas lapā.

Kad es saņemšu naudu?

Naudu Tu saņemsi uzreiz, ja Tavs bankas konts ir kādā no bankām, kuras izmanto LadyLoan.lv. Naudas pārskaitīšanas ātrumu var ietekmēt katras bankas internetbankas darbība. Ja Tavs bankas konts ir citā bankā, naudu saņemsi nākamajā darba dienā.

views: 9452
Add comment