Soso

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (1)
22

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Soso

Summa: 50౼7000 EUR
Termiņš: 3౼12 mēneši
Likme: no 28.74 % GPL
Vecums: 18౼75 gadi
Apstrādes laiks: 15 min.
Reģistrācija: 0.01 EUR

Piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%. Aizdevuma termiņš ir no 91 dienas līdz 1 gadam. Lēmumu var saņemt vidēji 15 minūšu laikā pēc pieteikuma veidlapas aizpildīšanas. Aizdevuma summa tiks nosūtīta pāris minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas.

Soso – Kredīti ar izdevīgiem nosacījumiem!

Aizdevumu var saņemt personas, kuras sasniegušas pilngadības vecumu. Aizdevumu var saņemt Latvijas Republikas pilsoņi un rezidenti. Pēc reģistrācijas izvēlieties piemērotāko piedāvājumu un aizpildiet pieteikuma anketu. Lēmumu var saņemt vidēji 15 minūšu laikā pēc pieteikuma veidlapas aizpildīšanas. Aizdevuma summa tiks nosūtīta pāris minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas.

+

Soso

Soso nav finanšu iestāde, banka vai aizdevējs, kā arī nenes atbildību par kredītsniedzēju līgumiem vai to noteikumiem. Soso ir neatkarīgs starpnieks, kas piedāvā informatīvu platformu par aizdevumiem internetā, bez jebkādas maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Visiem piedāvātiem aizdevējiem ir kreditēšanas iestādes atbilstoša licence.

phone Telefons: -
email E-pasts: info@soso.lv
web Mājas lapa: soso.lv

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Vai nepieciešami officiāli ienākumi, lai saņemtu aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu internetā, nepieciešami officiāli un regulāri ienākumi, pretējā gadījumā aizdevumu saņemt nebūs iespējams.

Vai pastāv iespēja atteikties no aizdevuma?

Aizņēmējam pastāv iespēja 14 dienu laikā, kopš līguma noslēgšanas, atteikties no aizdevuma.

Vai aizdevuma pieteikums ir apstiprināts vai nē?

Ja kredīts ir pilnībā apstiprināts, statusa informācija tiek nosūtīta īsziņā un/vai e-pastā. Ja kredīts tiks apstiprināts mazākai summai, ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists.

Kāpēc mans pieteikums kredītam tika noraidīts?

Pieteikuma izskatīšana var tikt noraidīta, ja pieteikumā norādītā informācija ievadīta nepilnīgi vai nekorekti, kā arī, ja Jums ir esoši neapmaksāti parādi.

views: 888

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment