Finanza

VN:F [1.9.20_1166]
4.6/10 (35)
24

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 4 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-70 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.10 EUR
Summa: 100 – 1500 EUR
Apstrādes laiks: 30 min.
Mēneša procenti: no 3.5%

Finanza.lv – pieteikumi kredītiem tiek pieņemti 24 stundas diennaktī, katru dienu.

Ja jūs varat atmaksāt aizdevumu pilnīgi Finanza.lv līdz termiņa beigām, tad otro reizi, jūs varat veikt līdz pat 1500 eiro. Ja jūs nevarat atmaksāt aizdevumu laikā, jums ir iespēja atlikt kredīta maksājumu līdz pat 30 dienām. Vienkārši saraksts summu paplašinot kredītu uz konta Finanza.lv Par veiksmīgu maksājumu, Finanza.lv Jūs informēt, nosūtit īsziņu, un jūs varat pārbaudīt to savā profilā.

+


Tad, kad Tu būsi pieteicis kredītu internetā, tad lēmumu par kredīta izsniegšanu mēs izskatīsim pusstundas laikā. Par lēmumu mēs Tevi informēsim, nosūtot īsziņu uz reģistrācijas anketā noradīto mobilā telefona numuru, un Tevis pieprasītā summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Tavu kontu.

phone Telefons: 25442220
email E-pasts: info@finanza.lv
web Mājas lapa: www.finanza.lv

Kam ir pieejams SIA Finanza aizdevums?

Aizdevums ir pieejams personai: kura ir Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju; vecumā no 20-70 gadiem; ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā; ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu; ar bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām; kurai nedrīkst būt pārkāptas citas kredītsaistības vai kavēti maksājumi; kurai ir regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizņēmumu.

Cik ilgā laikā es saņemšu atbildi par kredīta pieteikumu?

Tavu pieteikumu izskatīsim pusstundas laikā un lēmumu saņemsi īsziņas veidā. Kontaktu centra speciālisti sazināsies ar Tevi pa telefonu, ja radīsies kādas neskaidrības pieteikuma izskatīšanas laikā.

Cik ilgi jāgaida lai saņemtu naudu savā bankas kontā?

Ja atbilde par kredīta aizdevumu būs pozitīva, dažu minūšu laikā saņemsi naudu, ja tavs konts ir Swedbank, Citadele, SEB bankā vai DNB bankā. Ja tavs konts atrodas citā bankā, naudas saņemšana var ilgt 1 – 3 dienas. Taču ņem vērā, ka reālais pārskaitījuma ātrums ir tiešā mērā atkarīgs no katras individuālās bankas.

Ko darīt, ja nav iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā?

Tādā gadījumā Tev jāpagarina kredīta aizdevumu termiņu par 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Lai to izdarītu, Tev jāpārskaita pagarināšanas maksu uz SIA “Finanza” norēķinu kontu.

Kāpēc man atteica kredītu?

Aizdevums tiek atteikts šādos gadījumos: tev ir kādas citas kavētas vai nepildītas kredītsaistības vai kavēti maksājumi; esi kļūdaini reģistrējies; nav pārliecības, ka varēsi atgriezt izsniegtu aizdevumu; neesi atmaksājis iepriekšējo Finanza.lv aizdevumu.

Finanza, 4.6 out of 10 based on 35 ratings
: 8366

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Add comment