Atrais

VN:F [1.9.20_1166]
4.3/10 (27)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Atrais

Maksimālais termiņš: 1 gads
Vecuma ierobežojumi: 20-75 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.10 EUR
Maks. summa: 700 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: 10%

Atrais – Ātrā Finanšu Palīdzība!

Atrais izsnieguši kredītus vairāk kā 15 miljonu eiro apmērā. Atrais Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri, kas uzliek noteiktu atbildību un garantē klientiem apkalpošanu saskaņā ar likumdošanu un Labas prakses standartu, kas atbalsta godīgu un drošu kreditēšanu. Katram klientam Atrais pirms pieteikšanās kredītam ir pieejama visa informācija, kas attiecas uz kredītu.

+

Atrais

Jums ir iespēja saņemt kredītu, nosūtot pieteikumu ar SMS neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas. Nosūtiet SMS un nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā. Mēs strādājam arī brīvdienās un piedāvājam saviem klientiem iespēju saņemt kredītu brīvdienās un svētku dienās.

phone Telefons: 67933051
email E-pasts: info@e-finance.lv
web Mājas lapa: atrais

Kā piereģistrēties?

Reģistrācijas formā ierakstiet precīzus datus. Apstipriniet, ka izlasījāt un piekrītat aizdevuma līguma noteikumiem. Spiediet Turpināt reģistrāciju. Samaksājiet reģistrācijas maksājumu no Jūsu personīgā bankas konta, kurš bija norādīts reģistrācijas formā, uz tajā pašā bankā esošo SIA “NORDIC FINANCE” kontu. Ja reģistrācijas maksājums nav samaksāts 72 stundu laikā, reģistrācija būs izdzēsta.

Kas ir vienreizējais reģistrācijas maksājums?

Vienreizējais reģistrācijas maksājums ir 0,10 EUR. Tas nepieciešams, lai mēs varētu pārbaudīt Jūsu identitāti un bankas konta numuru, uz kuru izmaksāt kredītu. Ar maksājumu Jūs apliecināt, ka piekrītat līguma nosacījumiem.

Kas man jādara, kad esmu reģistrējies?

Pēc reģistrācijas veikšanas Jums uz kādu no mūsu banku kontiem jāveic vienreizējais reģistrācijas maksājums EUR 0,10 apmērā, maksājuma mērķī norādot tekstu: “Piekrītu līguma noteikumiem Nr. XXX”, ko saņemsiet savā e-pastā.

Kad jāatmaksā aizdevums?

Atmaksāšanas summa (Aizdevums un Aizdevuma komisijas summa) Jums jāapmaksā līdz Aizdevuma atgriešanas termiņa beigām vai jāizmanto pakalpojums – Aizdevuma termiņa pagarināšana.

Kāda būs kopējā summa, kura man būs jāsamaksā kredīta atgriešanai?

Kopējos maksājumus par kredītu veido aizdevuma pamatsumma, komisijas maksa par aizdevuma izmantošanu un vienreizēja autorizācijas maksa EUR 0.10 apmērā.

views: 8462
Add comment