LatCredit

VN:F [1.9.20_1166]
5.1/10 (49)
24

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 3 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-70 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Summa: 100 – 1000 EUR
Apstrādes laiks: 15 min.
Mēneša procenti: no 3.5%

LatCredit.lv – kredīts 15 minūšu laikā bez nodrošinājuma, ātri un viegli.

Lai saņemtu aizdevumu, jums nepieciešams reģistrēties un aizpildīt reģistrācijas veidlapu AS Lateko Līzings – tas prasīs no tevis mazāk nekā vienu minūti. Reģistrējoties AS Lateko Līzings , jums ir nepieciešams tikai norādīt vārdu, uzvārdu, adresi, personas kodu, mobilā tālruņa numuru un informāciju par darba vietu. Lai saņemtu aizdevumu no AS Lateko Līzings, jums ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem.

+


Ieejiet savā profilā, izvēlies summu, to, uz cik dienām vēlies aizņemties, un nospiediet uz “Saņemt naudu”. Līdzko kredīts pieteikts internetā, lēmumu par kredīta izsniegšanu mēs pieņemsim dažu minūšu laikā. Par pieņemto lēmumu informēsim, nosūtot īsziņu uz reģistrācijas anketā noradīto Jūsu mobilā telefona numuru, un pieprasīto summu nekavējoties pārskaitīsim uz Jūsu kontu.

phone Telefons: 66100090
email E-pasts: latcredit@latcredit.lv
web Mājas lapa: www.latcredit.lv

Vai es varu saņemt kredītu?

Kredītu varat saņemt, ja esat: LR pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 20 – 70 gadiem, ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā, ar pastāvīgu mobilā tālruņa pieslēgumu, ar bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām, ar labu kredītvēsturi, ar regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmajā reizē varat aizņemties summu līdz EUR 425. Otrajā reizē varat aizņemties summu līdz EUR 750. Trešajā reizē varat aizņemties līdz EUR 1000.

Cik ātri es saņemšu atbildi par kredīta piešķiršanu?

Atbildi saņemsi īsziņas veidā 15 min laika pēc reģistrācijas pabeigšanas. Ja radīsies kādas neskaidrības pieteikuma izskatīšanas laikā, kontaktu centra speciālisti sazināsies ar Jums, lai informāciju precizētu.

Cik ātri es saņemšu naudu savā bankas kontā?

Klienti ar bankas kontu Swedbank, SEB banka, Citadele, DNB bankā naudu saņems 10 – 15 minūšu laikā. Ja Jums ir konts citā bankā, naudas saņemšana var ilgt 1 – 3 dienas.

Kāpēc man tika atteikts kredīts?

Kredītu atsaka šādos gadījumos: Jums ir kādas citas kavētas vai nepildītas kredītsaistības vai kavēti maksājumi, Jūs esat kļūdaini reģistrējies, Mums nav pārliecības, ka varēsiet atmaksāt pieteikto kredītu, Jūs neesat atmaksājis(-usi) iepriekšējo LatCredit kredītu, Jūs esat jaunāks par 20 vai vecāks par 70 gadiem.

: 11774
LatCredit, 5.1 out of 10 based on 49 ratings

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Comments: 3
 1. konstantin visockij saka:

  как получить кредит в объеме 1100 евро за разумный процент?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Olga saka:

  A kapec jus nevarat ielist?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Aivarrs saka:

  Nevaram ieiet Jūsu saitā lai varētu aizpildīt pieteikumu

  Thumb up 0 Thumb down 0