IespejuKredits

VN:F [1.9.20_1166]
4.6/10 (24)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

IespejuKredits

Maksimālais termiņš: 5 gadi
Vecuma ierobežojumi: 20-70 gadi
Aktivizācijas maksa: 4.00 EUR
Maks. summa: 5000 EUR
Apstrādes laiks: 1 diena
Mēneša procenti: 3,5%

IespejuKredits – Jaunu Iespēju Finansēšana!

IespejuKredits piedāvā vienas no zemākajām procentu likmēm tirgū. Klienti, kas kredītu atgriež pirms termiņa nemaksā procentus par atlikušo periodu, tā ietaupot uz procentu maksājumiem. Saviem klientiem IespejuKredits piedāvāja bezmaksas līguma piegādi uz jebkuru vietu Latvijā. Piegādi veic mūsu partneris DPD kurjers. Līgumu var parakstīt ar drošu elektronisko parakstu. Ar IespejuKredits ir iespēja kredītam pieteikties arī brīvdienās un svētku dienās.

+

IespejuKredits

Mēs no Jums neslēpjam kredīta procentu likmes un sankcijas kredīta atmaksas kavējumu gadījumos. Katram klientam pirms pieteikšanās kredītam ir pieejama visa informācija, kas attiecas uz kredītu. Klientu aptaujas rāda, ka 4 no 5 mūsu klientiem ir gatavi mūs ieteikt saviem draugiem, radiem un paziņām.

phone Telefons: 26619472
email E-pasts: info@e-finance.lv
web Mājas lapa: iespejukredits

Kas ir maksa par reģistrāciju?

Reģistrācijas maksājums ir vienreizēja iemaksa 4.00 EUR apmērā, lai mēs varētu veikt Jūsu identifikāciju un pārbaudīt Jūsu kredītvēsturi. Reģistrācijas maksu veiciet uz e-pastā norādītajiem bankas kontiem. Reģistrācijas maksājums netiek atgriezts.

Kas man jādara pēc tam, kad ir veikts reģistrācijas maksājums?

Pēc tam, kad saņemsim Jūsu maksājumu, mēs veiksim Jūsu kredītvēstures pārbaudi. Reģistrējoties Jums jāatsūta Jūsu bankas konta apgrozījums ar ienākumu un izdevumu sadaļām par iepriekšejiem 6 mēnešiem, kas apliecinās Jūsu ienākumu apmēru. Ja Jūs lietojiet Swedbank AS internetbanku, lūdzam, konta pārskatu saglabāt ar eZīmogu. Lēmumu par kredīta piešķiršanu vai noraidīšanu nosūtīsim Jums e-pastā.

Kāda būs kopējā summa, kura man būs jāsamaksā kredīta atgriešanai?

Kopējos maksājumus par kredītu veido aizdevuma pamatsumma, komisijas maksa par aizdevuma izskatīšanu, procenti par aizdevuma izmantošanu un vienreizēja autorizācijas maksa EUR 4.00 apmērā.

Vai iespējams kredītu atmaksāt pirms termiņa?

Jūs varat atmaksāt kredītu pirms termiņa pilnībā, samaksājot visu atlikušo pamatsummu un procentus līdz kredīta atmaksas brīdim. Pirms maksājuma veikšanas lūdzu sazinieties ar mums, lai precizētu atlikušo summu.

Ko darīt, ja nevaru veikt maksājumu saskaņā ar maksājumu grafiku?

Jūs varat rakstīt iesniegumu par kredīta brīvdienām līdz 3 mēnešiem. Šajā laikā būs jāveic tikai procentu maksājumi. Aizdevuma termiņš atbilstoši tiks pagarināts.

views: 8096
Add comment