AutoSOScredit

VN:F [1.9.20_1166]
3.7/10 (10)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

AutoSOScredit

Maksimālais termiņš: 2 gadi
Vecuma ierobežojumi: no 21 gada
Aktivizācijas maksa: -
Summa: 200 – 3000 EUR
Apstrādes laiks: 1 diena
Mēneša procenti: no 7.25%

AutoSOScredit – Kredīts pret autotransporta ķīlu!

AutoSOScredit kompānija jau vairākus gadus piedāvā labākos kreditēšanas nosacījumus Latvijā un ieņem līderpozīcijas kreditēšanā pret transportu. AutoSOScredit izmanto tikai individuālu pieeju katram klientam. Mērķis AutoSOScredit radīt klientam pēc iespējas labvēlīgākus apstākļus, atbilstošus tā ikdienišķām vajadzībām un finansiālām iespējām.

+

AutoSOScredit

Jūs vienmēr tiksiet apkalpoti vislabāk.Jums tiks piedāvāti pēc iespējas izdevīgāki līguma nosacījumi.Mēs centīsimies būt pretimnākoši pat vissarežģītākajā situācijā. Atšķirībā no citiem mēs piedāvājam vislabākos līguma nosacījumus gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.Pastāvīgiem klientiem esam paredzējuši īpašas atlaides.

phone Telefons: 67315002
email E-pasts: info@autososcredit.lv
web Mājas lapa: autososcredit

Pieteikuma iesniegšana

Jūs aizpildīsiet kredīta pieteikuma veidlapu un darba dienas laikā saņemsiet atbildi.

Kredītlīguma slēgšana

Visu dokumentu noformēšanai Jums būs nepieciešamas tikai 60 minūtes. Mēs cienam Jūsu laiku.

Naudas saņemšana

Nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu kontu pēc komercķīlas reģistrācijas apstiprinājuma. Tehniska pase netiek mainīta, jo transportlīdzeklis paliek uz Jūsu vārda. Transportlīdzeklis paliek Jūsu rīcībā. Jūs nevarat pārdot automašīnu kamēr komercķīla nav noņemta. Automašīnu ir aizliegts izvest no Latvijas.

Prasības transportlīdzeklim

Uz transportlīdzekļa nedrīkst būt arests vai aizliegums no trešās personas, kā arī uz līguma parakstīšanas brīdi, visi sodi, kas ir uz transportlīdzekļa ir jānomaksā. Pretējā gadījumā komercķīlas reģistrācijas pieteikums netiks akceptēts, un mums ir tiesības piestādīt Jums rēķinu par mūsu izdevumiem. Tehniskai apskatei jābūt derīgai ne mazāk par 2 mēnešiem.

Papildus izdevumi

Kopēja papildus izdevumu summa, t.i. valsts nodeva, CSDD nodeva, kā arī obligāta nodeva, kuru ir jāsamaksā Uzņēmumu Reģistram pieteikuma iesniegšanas brīdī, sastāda 70EUR. Parasti šī summa tiek ieturēta no aizdevuma summas.

views: 6946
Add comment