Kredits7

VN:F [1.9.20_1166]
6.1/10 (22)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Maksimālais termiņš: 2 gadi
Vecuma ierobežojumi: 21-65 gadi
Aktivizācijas maksa: 0.01 EUR
Maks. summa: 1500 EUR
Apstrādes laiks: 10 min.
Mēneša procenti: no 14.9%

Kredits7 – Produktīva sadarbība, profesionāla apkalpošana.

Kredits7 raksturo profesionalitāte, rūpes par klientiem un jaunu pakalpojumu radīšanas prieks. Kredits7 savā pastāvēšanas laikā vienmēr ir iestājies par godīgu ikviena klienta apkalpošanu un pretimnākšanu situācijās, ja ir radušies kādi sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu. Mūsu klienti ļoti augsti novērtē īpašo iespēju – kompetenta kredītspeciālista. Izvēloties aizdevumu pie Kredits7, Jūs izvēlaties drošību un pozitīvu saskarsmi visā sadarbības laikā.

+


Mūsu klientu vidū ļoti aktuāli ir ātrie kredīti internetā bez ķīlas. Reaģējot uz pieprasījuma pieaugumu, pašlaik un turpmāk mūsu klientiem tiks piedāvāti tikai ātrie kredīti bez ķīlas vai galvotāja. Pie mums tie ir izdevīgi ātrie kredīti, jo Jūs neriskējat ar savu kustamo vai nekustamo īpašumu. Tātad, norādot savus ikmēneša ienākumus, Jūs garantējat aizņēmuma atmaksu – tas ir ērti un vienkārši!

phone Telefons: 28060011
email E-pasts: info@kredits365.lv
web Mājas lapa: kredits7

Nosacījumi kredīta saņemšanai Kredits7

Lai saņemtu aizdevumu Kredits7 Jums jābūt: Latvijas Republikas pilsonim; Vecumā no 21-65 gadiem; Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums; Strādājošai fiziskai personai.

Vēloties paņemt kredītu, vai man nepieciešama ķīla vai galvojums?

Nē, ķīla un galvojums nav nepieciešami.

Cik ilgā laikā paziņo lēmumu par aizdevuma izsniegšanu?

Līdzko tiek saņemts kredīta pieteikums, tas nekavējoties tiek izskatīts un kredītkomiteja nolemj vai pieteikums tiek apstiprināts vai noraidīts. Lēmums tiek nosūtīts sms veidā uz Jūsu tālruni. Parasti tas aizņem dažas minūtes. Izņēmuma gadījumos tas var prasīt ilgāku laiku.

Cik ātri nauda tiek ieskaitīta bankas kontā?

Ja Jūsu konts ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā kredīta naudu savā kontā saņemsiet 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas. Ja Jūsu bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs kontā vienas darba dienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Kā pagarināt kredīta pieteikuma termiņu?

Ir nepieciešams ieiet savā klienta zonā, tur tiks piedāvāts Kredīta pagarinājuma pieteikums, izvēlieties vēlamo kredīta termiņa pagarināšanas termiņu. Veicat pagarināšanas maksu. Pēc veiksmīga maksājuma, Jūs saņemsiet SMS ar atbildi.

Kredits7, 6.1 out of 10 based on 22 ratings

Tags:

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our official page www.facebook.com/allcredits.eu/
Comments: 3
 1. Daina Eglite saka:

  Vēlos saņemt kredītu līdz 1000 eiro uz maksimālo terminu

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. guntars saka:

  es velos sanemt 150.00 euro

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. GUNTA saka:

  Labdien ,velos saņemt kreditu50 eiro

  Thumb up 0 Thumb down 0