1Lizings

VN:F [1.9.20_1166]
7.5/10 (4)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

1Lizings

Maksimālais termiņš: 6 gadi
Vecuma ierobežojumi: 21-70 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Maks. summa: 25000 EUR
Apstrādes laiks: 1 stunda
Gadā procenti: no 3%

1Lizings – AutoLīzings un AutoKredīts!

Kredīts automašīnas iegādei ir vienkārši pieejams un ērts – tam iespējams pieteikties gan 1Lizings mājaslapā, gan doties uz tuvāko 1Lizings kreditēšanas centru un noformēt kredītu personīgi. Aizpildot pieteikumu internetā, ar Jums sazināsies kreditēšanas speciālists, kas izskaidros visus jautājumus saistībā ar auto kredītu vai jautās pēc papildus nepieciešamajiem dokumentiem, kas jāiesniedz 1Lizings kredīta noformēšanai.

+

1Lizings

Vēlies nomainīt veco auto pret jaunāku? Sen sapņo par motociklu, bet vienmēr esi atlicis tā iegādi? 1Lizings dos Tev iespēju tikt pie kārotā ātri un bez pirmās iemaksas! Ja domājat par jauna auto iegādi un ir nepieciešams aizdevums, auto līzings būs piemērotākā izvēle.

phone Telefons: 27787787
email E-pasts: info@1lizings.lv
web Mājas lapa: 1lizings

OPERATĪVAIS AUTO LĪZINGS

Šī ir visvienkāršākā automašīnas finansēšanas forma. Jūsu uzņēmuma vietā iegādāsies Jūsu izvēlēto automašīnu, savukārt, Jūs līgumā noteiktajā periodā katru mēnesi veiksiet nomas maksājumus. Nomas termiņa beigās Jums būs iespēja automašīnu izpirkt – automašīnas izpirkšanas cena tiks noteikta pirms līzinga līguma noslēgšanas.

FINANŠU AUTO LĪZINGS

Finanšu auto līzinga nosacījumi ir līdzīgi operatīvajam līzingam, izņemot to, ka Jūs piekrītat pirkt automašīnu jau no paša sākuma. Tā automātiski nokļūst Jūsu īpašumā, kad ir nomaksāts viss aizņēmums.

AUTO LĪZINGS AR SLIKTU KREDĪTVĒSTURI

Ja esat parādpiedzinēju sarakstā kāda neliela parāda dēļ, arī Jums ir iespēja nokārtot auto līzingu, ja Jums ir regulāri ikmēneša ienākumi, jo šajā gadījumā, auto kalpo kā nodrošinājums. Labākais veids, kā uzzināt, vai varat saņemt auto līzingu no mums, ir uzsākt pieteikuma procesu. Pieteikuma sastādīšana nenozīmē, ka Jums jāuzņemas saistības. Mēs noskaidrosim, kas ir iespējams, un vienosimies ar Jums par to, ko varat atļauties, lai Jums nākotnē nerastos problēmas. Jums nav jābaidās runāt par savu finansiālo stāvokli. Daudzi no mūsu klientiem ir cīnījušies ar parādiem un mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu Jums, nevis nosodītu Jūs. Viņi saprot, ka cilvēkiem mēdz rasties naudas grūtības visdažādāko iemeslu dēļ.

views: 2935
Add comment