Lande

VN:F [1.9.20_1166]
10.0/10 (1)
24

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Lande

Summa: 1000౼1000000 EUR
Termiņš: 1౼180 mēneši
Likme: no 9 %
Atliktais maksājums: līdz pat 6 mēn.
Apstrādes laiks: 24 stundas
Reģistrācija: -

Aizdevumus vienas dienas laikā pret zemes vai meža ķīlu no 5 Ha, saimniecības attīstība, paplašināšana, tehnikas remontam vai izejmateriālu iegādei.

Lande – Aizdevumi zemnieku saimniecībām.

Lande – alternatīva finanšu iespēja zemniekiem un mežsaimniekiem (patērētāji netiek kreditēti). operatīva izskatīšana (standarta gadījumos vienas darba dienas laikā). Lande finansē salīdzinoši mazas saimniecības, maza izmēra LIZ vai mežs no 5ha. Nestandarta gadījumus aizdevums arī tiek izvērtēts un piešķirts, klientam sakārtojot dokumentus mantojuma, īpašuma sadalīšanas. Lande – ātra aizdevuma izsniegšanas.

+

Lande

Populārākie aizņemšanās mērķi – saimniecības paplašināšana, izejmateriālu iegāde, tehnikas remonts vai iegāde. Atmaksas iespēja – pielāgojot un saskaņojot ar klienta vēlmēm, iespējams veikt tikai % maksājumu ar pilnīgu aizdevuma summas atmaksu līguma darbības beigās, vai % + pamatsummu ik mēnesi. Piedāvājam kredītlīnijas iespējas.

phone Telefons: 24226200
email Epasts: info@lande.lv
web Mājas lapa: lande.lv

IZEJMATERIĀLU IEGĀDEI

Lande.lv izsniedz kredītu zemnieku saimniecībām sēklu, minerālmēslu vai citu izejmateriālu iegādei. Finansējam no 1ha un tikai juridiskas personas. Iespējams atmaksu sākt pēc 12 mēnešiem vai līguma laikā maksāt tikai procentus.

TEHNIKAS REMONTAM VAI IEGĀDEI

Negaidīti saplīsusi tehnika vai steidzami nepieciešams finansējums jaunas tehnikas iegāde, lande.lv piedāvā aizdevumu vienas darba dienas laikā.

SAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBAI

Saimniecības paplašināšanai vai papildus zemes vai meža iegādei. Lai attīstītu savu saimniecību, piedāvājam aizdevumu zemes iegādei. Aizdevumu iespējams atmaksāt pēc Jūsu izvēlēta un ērta grafika, kā piemēram, sākt atmaksu pēc gada.

MEŽIZSTRĀDE

Piedāvājam veikt atbildīgus un profesionālus cirsmas izstrādes darbus. Kā arī piedāvājam naudu līdz cenas kāpumam.

views: 1614

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

AllCredits app's: download for Android GooglePlay, download for iOS AppStore (soon).
Facebook: our page www.facebook.com/allcredits.lv/
Add comment