Longo

VN:F [1.9.20_1166]
7.0/10 (3)
off

BEZMAKSAS KREDĪTI | ĀTRIE KREDĪTI | KREDĪTI NO 18 GADIEM | AUTO AIZDEVUMI | HIPOTEKĀRIE | PATĒRIŅA | ĪSTERMIŅA | ILGTERMIŅA

Longo

Maksimālais termiņš: 7 gadi
Vecuma ierobežojumi: no 20 gadi
Aktivizācijas maksa: -
Summa: 500 – 15000 EUR
Apstrādes laiks: 30 min.
Mēneša procenti: no 2.4%

Longo – Viens solis līdz savam Auto!

Longo ir daļa no starptautiska uzņēmuma Longo Group, kas darbojas lietotu automašīnu tirdzniecības segmentā. Longo izvirza augstus standartus, piedāvājot pilnībā caurskatāmu un uzticamu lietotu automašīnu iegādi, tirdzniecību un finansējumu. Longo darbojas profesionāļu komanda, kas izvēlas, pārbauda un iegādājas automašīnas tirdzniecībai.

+

Longo

Longo autoplaza – ātra, ērta iepirkšanās. Viss vienkopus – pērc, pārdod, maini, saņem finansējumu un apdrošini savu auto. Mēs strādājam, lai saviem klientiem sniegtu pašu labāko! Konsultējaties ar profesionāliem un atsaucīgiem automašīnu ekspertiem par Jūsu vajadzībām, finansiālajām iespējām un mūsu īpašajiem piedāvājumiem.

phone Telefons: 66932587
email E-pasts: info@longo.lv
web Mājas lapa: longo

Par Longo

Viss process, sākot ar automašīnas iegādi Nīderlandē, līdz pat tā eksportam uz Latviju, tehniskajām pārbaudēm un reģistrācijai Latvijā, tiek veikts uzņēmuma iekšienē un par to rūpējas profesionāļu komanda. Uzņēmums augsti vērtē caurspīdīgumu, godīgumu un profesionālu pieeju ikdienas procesos. Mūsu vīzija – kļūt par pašu atpazīstamāko un uzticamāko auto tirdzniecības uzņēmumu lietotu automašīnu tirdzniecības jomā.

Kāpēc Longo?

Mēs ticam, ka lietotas automašīnas iegādei ir jābūt tikpat drošai, godīgai un vieglai, kā pērkot jaunu auto.

Longo līzings priekšrocības

- 0% pirmā iemaksa
- Samazināta procentu likme
- Plašākais auto klāsts
- Līzings ārzemēs strādājošiem
- Līzings no 20 gadu vecuma
- Noformēšana 30 min. laikā

views: 2040
Add comment